Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

B95 kérdése:

Miért ennyire lehetetlen feladat manapság a párkeresés?

Figyelt kérdés

Mostanában igen lehangolt és depressziós vagyok amiatt, hogy képtelen vagyok találni magamnak valakit, amit többé kevésbé megérez a környezetem is.

Általában azzal szoktak nyugtatni, hogy majd idővel úgyis jön valaki, meg hogy előbb utóbb mindenki megtalálja a párját.

De én a legkevésbé sem hiszek ezekben a dolgokban.

Mindenesetre már többféleképpen próbálkoztam, és eddig teljesen eredménytelenül.


A netes társkeresést teljesen feladtam, mivel csak a kirakat megy ezerrel, meg a like gyűjtés.

Persze az ilyenek egy pillanatig se gondolnak arra, hogy ezzel a leszarom-hozzáállással fájdalmat okoznak, nekik csak a napi like mennyiség a fontos


Persze nyilván nem ilyen mindegyik - de aki meg nem ilyen, az vagy foglalt, vagy nem vagyok az esete, vagy idősebb nálam annyival, hogy felejtős legyen bármi.

vagy a fentiek tetszőleges kombinációja.


A munkahelyi ismerkedés szintén felejtős - gyakorlatilag mindenki idősebb nálam, és gyakorlatilag mindenkinek van már normális kapcsolata.


Az utcán való ismerkedés szintén felejtős, mivel mindenki foglalt, vagy azt állítja, hogy az - ellenőrizni meg nyilván nem tudom, meg igazából ha tudnám, se akarnám.


Kicsit összevisszaságnak és szófosásnak tűnhet ez a sokminden (mondjuk szerintem is az), de egyszerűen kikívánkozott belőlem, illetve egyszerűen zavar, hogy ennyire nem tudom befolyásolni a saját sorsomat.

Illetve zavar, hogy még sose voltam semmilyen kapcsolatban sem.


(lassan) 21 / f


2016. júl. 1. 18:19
1 2 3
 1/27 A kérdező kommentje:

Az esetleges helyesírási hibákért elnézést. :)

Ha már elolvassa valaki, amiket írtam, már azt köszönöm neki.

2016. júl. 1. 18:20
 2/27 anonim ***** válasza:
21%
Strandon könnyen lehet párt találni,én járok csak nem komplettek a férfiak
2016. júl. 1. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
Elolvastam, ugyan ez a helyzet nálam is azzal a különbséggel hogy 19 vagyok és 1 kapcsolaton átestem. A többiben egyet értek, munkahelyen idősebbek nálam, a társkereső oldalon már az élmény, ha valaki egyáltalán visszaír annyit, hogy "bocs nem vagy az esetem." Az utcán leszólítós dolog nálam se nyerő.
2016. júl. 1. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
100%
én idősebb vagyok már, de ugyan ez a probléma. Most találtam egy közösséget (még csak nézegetem, nem vagyok tag) ami elég szimpinek tűnik. Itt mindig szerveznek programokat, és ha tetszik valamelyik,megnézed kik mennek, és te is mész, ha gondolod.Úgy tudom, mindenki egyedülálló ott. miitt a neve a csoportnak
2016. júl. 1. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
előző vagyok, egyébként 30 éves nő. :)
2016. júl. 1. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:

#2: vannak ilyenek is.

A gond nem is ez, hanem hogy (látszólag legalábbis) az ilyen típusú férfiak könnyedén szereznek maguknak párt.

Bár benne van a pakliban az is, hogy csak a depresszió miatt látom így, nem tudom. :/

2016. júl. 1. 19:01
 7/27 anonim ***** válasza:
90%

Ajánlóm figyelmedbe ezt a filmet:) nézd végig és tanulj,nem minden a külső:) sőt a lúzer srác lesz a nyerő:D

https://www.youtube.com/watch?v=5vKw0vE5vEI&t=2161s

2016. júl. 1. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:
Köszi, meg fogom nézni :)
2016. júl. 1. 20:19
 9/27 anonim ***** válasza:
Nekem több kapcsolatom is volt internetes ismeretségből, de nem társkeresőztem, hanem csak játszottam online játékokkal és sok emberrel beszélgettem. Esetleg próbáld meg, veszteni valód nincs :) (mostani páromat is így ismertem meg, igaz, sok évig voltunk barátok, mielőtt egymásra találtunk) 24N
2016. júl. 1. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 MolotovPunk ***** válasza:

Szintén nekem is voltak már sikereim társkeresőn is.Voltak kudarcaim életem során,de pár randiból később komoly kapcsolat is lett.

A lényeg az kedves kérdező,hogy soha se mondd azt,hogy soha...mert nem tudhatod mit hoz a jövő.

2016. júl. 2. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!