Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

B95 kérdése:

Miért ennyire lehetetlen feladat manapság a párkeresés?

Figyelt kérdés

Mostanában igen lehangolt és depressziós vagyok amiatt, hogy képtelen vagyok találni magamnak valakit, amit többé kevésbé megérez a környezetem is.

Általában azzal szoktak nyugtatni, hogy majd idővel úgyis jön valaki, meg hogy előbb utóbb mindenki megtalálja a párját.

De én a legkevésbé sem hiszek ezekben a dolgokban.

Mindenesetre már többféleképpen próbálkoztam, és eddig teljesen eredménytelenül.


A netes társkeresést teljesen feladtam, mivel csak a kirakat megy ezerrel, meg a like gyűjtés.

Persze az ilyenek egy pillanatig se gondolnak arra, hogy ezzel a leszarom-hozzáállással fájdalmat okoznak, nekik csak a napi like mennyiség a fontos


Persze nyilván nem ilyen mindegyik - de aki meg nem ilyen, az vagy foglalt, vagy nem vagyok az esete, vagy idősebb nálam annyival, hogy felejtős legyen bármi.

vagy a fentiek tetszőleges kombinációja.


A munkahelyi ismerkedés szintén felejtős - gyakorlatilag mindenki idősebb nálam, és gyakorlatilag mindenkinek van már normális kapcsolata.


Az utcán való ismerkedés szintén felejtős, mivel mindenki foglalt, vagy azt állítja, hogy az - ellenőrizni meg nyilván nem tudom, meg igazából ha tudnám, se akarnám.


Kicsit összevisszaságnak és szófosásnak tűnhet ez a sokminden (mondjuk szerintem is az), de egyszerűen kikívánkozott belőlem, illetve egyszerűen zavar, hogy ennyire nem tudom befolyásolni a saját sorsomat.

Illetve zavar, hogy még sose voltam semmilyen kapcsolatban sem.


(lassan) 21 / f


2016. júl. 1. 18:19
1 2 3
 21/27 A kérdező kommentje:

#19:


1: Valamilyen szinten nekem is fontos a külső, de nincsenek "irreális" elvárásaim.

2: Erről nem tudok véleményt alkotni :D

3: Itt megintcsak - szerintem nincsenek irreális elvárásaim - persze ne úgy nézzen ki a csaj, mint aki most mászott ki a csatornából - de azért az se kell, sőt, kifejezetten nem tetszik - ha túl sokat ad magára. Egy egészséges mérték persze kell, csak ne menjen el egyik végletbe se :D

2016. júl. 4. 16:06
 22/27 Titusztitusz ***** válasza:
Én egyszerűen nem értem hogy miröl beszélsz...De tényleg nem...Pl. hiába tudja jól mindenki azt a környezetemben hogy van feleségem,viszont pénzem az nincs egy peták sem, szóval mégcsak nemis valami "jó party" szingli ürge vagyok, mégis mind élőben,mind pedig a neten folyamatosan próbálkoznak hölgyek behálózni...És nem egy,nem kettő...De még csak nemis három hölgyemény...Aztán meg olvasom itt,hogy "mennyire reménytelen dolog manapság a párkeresés"...Az ember legszívesebben eldobná az agyát ilyenkor, és üvöltve kezdeném marni a fejemet...Kérdező...Biztos az,hogy te a Föld nevü bolygón élsz?
2016. júl. 4. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 A kérdező kommentje:
A leírtak alapján én is megkérdezném, hogy a Föld bolygón élsz-e? :D
2016. júl. 4. 16:28
 24/27 anonim ***** válasza:

"tudja jól mindenki azt a környezetemben hogy van feleségem"

Na, EZÉRT.

Ugyanis egy nőnek nagyon fontos, hogy egy férfi sikeres legyen - ennek pedig egyértelmű jele, ha van felesége. Minél hosszabb ideje, annál sikeresebb: tehát NAGY értékű zsákmány.

2016. júl. 4. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 Titusztitusz ***** válasza:
Jó...Akkor kérdezd meg te is kérdező...De mivel ÉN konkrétan is tudom azt hogy miröl beszélek,hát kicsit érthetetlen a számomra tényleg a problémád...És csak örülni tudok annak,hogy személyes példábol sohasem ismertem azt a gondot,és negatívumokat,amiröl beszélsz...Szóval legyen akkor, valszeg én élek minden jel szerint egy másik bolygón...
2016. júl. 4. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 Titusztitusz ***** válasza:
Szia 24-es...A gond csak ott van az eszmefuttatásod kapcsán,hogy amíg nőtlen voltam,addig sem volt sohasem másabb a helyzet...A másik meg az,hogy mint írtam, nincs pénzem, kocsim sem volt sohasem, anyagi értelemben tökéletesen a nejemtöl függök,aztán mégsem érdekel ilyen "apróság" senkit sem...Néha még én magam sem értem ezt az egészet, ugyanis pl. a NETEN, a legtöbbször még a külsőmet sem ismeri senki,annyit látnak belőlem, amennyit pl. ilyesmi hsz-ekböl látni lehet, aztán meg bármely netes fórumra-portálra felmegyek,pillanatok alatt olyanná válik a priviládám mint valami randivonal...Aztán meg olvasom az ilyen kérdéseket, mint pl. ez is...Agyam eldobom, megintcsak azt tudom mondani...
2016. júl. 4. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 A kérdező kommentje:
Akkor nagyon szerencsés vagy, vagy nem tudom, de kb. teljesen elképzelhetetlen lenne ez számomra.
2016. júl. 4. 18:06
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!