Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ti is idegesek vagytok, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti is idegesek vagytok, ha nincs barátnőtök?

Figyelt kérdés
Én feszült és ingerült. Legszívesebben sokszor mintha ütném a falat órákig, bár az meg elég barbár megoldás lenne.
2017. ápr. 7. 14:46
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2017. ápr. 7. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Èrdekes..Àltalàban akkor idegesek az emberek ha van pàrjuk!!
2017. ápr. 7. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
76%

Nem, miért kell emiatt idegeskedni? Jelenleg én egyedülálló vagyok, mégse panaszkodom, mert ezer más gondom van, mintsem azon filózzak, idegeskedjek, miért nincs barátnőm. És amúgy is akkor akarnék magamnak inkább valamit, ha már minden feltételt ehhez megteremtettem, addig a saját jövőmön gondolkodom, mit és hogyan tovább. Azt javaslom, te se idegeskedj ezen kedves kérdező, elsőnek a jövődet építsd fel, a csajozás ráér később is.


25/F

2017. ápr. 7. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
76%
Én igen, a feleségem viszont nyugodt.
2017. ápr. 7. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
90%

Nem, sőt, sokkal nyugodtabb vagyok így.

Az egyetlen, ami miatt ideges vagyok, ha sokáig nem tudok dugni.

2017. ápr. 7. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Nem, mert ez feltételezi, ha van, akkor nyugodt lennék. Az ilyen változások meg gyanúsak lennének a páromnak.
2017. ápr. 7. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Szerintem azért idegeskedsz rajta mert a társadalom vèleménye szerint akinek hosszú ideig vagy soha nem volt még barátnője az kevesebb ember mint akinek van.
2017. ápr. 7. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Miért? Pont, hogy nincs, aki idegesítsen :D
2017. ápr. 7. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Nem érdekel a társadalom, csak hiányzik, hogy valakivel megoszthassam az élményeket.
2017. ápr. 7. 15:50
 10/14 anonim ***** válasza:

Nincsennek szuleid / barataid akiknek elmeseld a dolgokat?

Bar megertelek...nekem most lett vege egy kapcsolatomnak,de mar nagyon eldurvult,igy valahogy azert meg is konnyebbultem,valahol viszont depis vagyok,hogy jon a nyar,es egyedul vagyok.


Az egyik valaszolo jo dolgot ird! Foglalkozz a sajat eleteddel :)

2017. ápr. 7. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!