Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ti is idegesek vagytok, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti is idegesek vagytok, ha nincs barátnőtök?

Figyelt kérdés
Én feszült és ingerült. Legszívesebben sokszor mintha ütném a falat órákig, bár az meg elég barbár megoldás lenne.
2017. ápr. 7. 14:46
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Lassan egy éve nincs fix barátnőm, de egyelőre jól elvagyok, idegeskedés nélkül. Persze keresgélek, de nem görcsösen, ahol lesz úgy lesz. Szerencsére rengeteg dologgal ki tudom tölteni az időmet, talán még jobb is hogy nincs itt állandóan egy csaj mellettem. Próbáld te is értelmes és tartalmas dolgokkal tölteni az idődet...
2017. ápr. 7. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
nem. miért lennék az?
2017. ápr. 7. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Nem. Nem is értem h miért kéne annak lennem.
2017. ápr. 7. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Ez olyan szükséglet dolog. Szükségünk van közösségre, társra, szeretetre-szerelemre.

Szükségletek kielégültsége pozitív érzelmeket kelt, kielégületlenség negatívakat, mint nálad ez a düh-ingerültség stb...

Na tehát, ahhoz, jogy előrébb tudj lépni, fel kell tudnod fogni, hogy

1 azonnal nem fogod megkapni amire szükséged van, ezekért meg kell dolgozni, sokat kell tanulni-fejlődni-gyakorolni-próbálkozni, sokszor időben el kel tudni tolni.

2 érzelmeinket ugyan meg kell élnünk a valójukban, örömöt kiélvezni a pillanatban, feszültséget levezetni valamiben, pl sport.

De a lényeg ebben, hogy ha a negatív érzelmek generálására fordítod az energiáidat, akkor bizony egyre rávolabb kerülsz a szükségletedtől, egyre kielégületlenebb leszel, és egyre öngenerálóbb lesz a folyamat. Meg kell állítanod magad, és az időt alárendelni vágyaid-céljaid megvalósításához! Nem szabad szem elől veszítened szükségleteidet, és hozzá kapcsolódó érzelmeidet. Ezek határoznak meg téged, és ha tudod hogyan dolgozd fel az információt, akkor nagyon boldog erős ember lehetsz majd :)

Első lépésnek persze elég, ha nem pusztítod magad 😃 nem lesz barátnőd - nem lesz jobb neked attól, ha dühöngsz! Arra törekedj, amitől neked jobb lesz! Ez a lényeg :)


Könyv.(erőszakmentes kommunikáció) Marshall Rosenberg: Az ablakok ajtók vagy falak (enkóron fent van)

2017. ápr. 8. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!