Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ti nem vagytok idegesek, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti nem vagytok idegesek, ha a párotok nélkületek megy szórakozni?

Figyelt kérdés
2017. febr. 12. 11:49
 1/10 anonim ***** válasza:

Nem, többször előfordul, hogy külön megyünk, vagy ő megy, én nem megyek.


Bízunk egymásban. (Egyébként is, ha meg akarna csalni, úgy is megtenné, de nem volt még ilyen és semelyikünk nem adott okot a bizalmatlanságra és nem csaltuk még meg egymást!)


Mindenkinek kell egy kis "egyedüllét", külön program.

2017. febr. 12. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Az oda-vissza út idegesít, ezért én viszem és hozom a bulikból. Egy nő számára, az éjszakai eldugott utcákat nem tartom igazán biztonságosnak.
2017. febr. 12. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem. Sőt, akkor sem, ha ez a szórakozás több napos (pl. egy külföldi fesztivál vagy hétvége a haverokkal). Nálunk alap a 100% bizalom, anélkül nem is lennék kapcsolatban, szóval nincs mire idegesnek lennem.
2017. febr. 12. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Noblesse Oblige ***** válasza:
100%

Nem. Miért kéne?

Ha a megcsalás miatt, vagy mert nyomulnak ott rá, akkor is teljesen felesleges, ez az utcán, munkahelyen, edzőteremben is megtörténhet. Akkor meg egyszerűbb lenne bezárni a szobába, ha ennyire parázok tőle.


Nagy fiú. El tudja dönteni, mit akar és kivel. Én bízom abban, hogy nemcsak azért vagyok a párja, mert neki ez kényelmes.

2017. febr. 12. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem.
2017. febr. 12. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nem.

Na jó, néha igen, amikor az összevissza csúszkálós, jeges, felsózatlan/kezeletlen, sz..r utakon fuvaroz haza mindenkit buli után... azért nem vagyok oda, de hát ez úgymond rajta kívülálló probléma.

2017. febr. 12. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem. Sőt, örülök is, ha kimozdul a barátaival, nélkülem is. Nem egészséges, ha sülve-főve együtt vagyunk. :)
2017. febr. 12. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%

nem.


a, mert nincs párom

b, mert nem lenne olyan ember a párom, kinek az egyedüli szórakozásra lenne igénye külföldön a haverjaival nélkülem

c, mert ha menni akar akkor menjen. Nem a tulajdonom.. elmehet bármikor bárhova.. max azt mondom neki, hogy ez részemről nem fér bele a kapcsolatba.. ennyi.

2017. febr. 12. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

én akkor voltam, amikor velem akart jönni :D

(nem egyezett a zenei ízlésünk az exemmel és csak nyifogott volna végig)

2017. febr. 12. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 krisz0110 válasza:
Nálunk nyugodtan mehet ahova akar de ketten megyünk haza.
2017. febr. 16. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!