Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nektek nem szokott rosszul...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek nem szokott rosszul esni, ha a párotok elmegy nélkületek szórakozni a barátaival?

Figyelt kérdés
2017. jan. 27. 23:07
 1/8 anonim ***** válasza:
Te miért nem mész el a barátaiddal szórakozni?
2017. jan. 27. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem,hiszen neki is kell egy kis szabadság! :)
2017. jan. 27. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
33%
Biztos felmerülne bennem, hogy vajon miért nem hív engem is, de örülök, hogy egyáltalán lehet barátnőm, így elég toleráns vagyok.
2017. jan. 27. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem. Bár legtöbbször együtt megyünk, simán előfordul, hogy külön megyünk szórakozni, sőt, néha külön utazunk vagy fesztiválozunk. Nincs ebben semmi bántó, nem vagyunk összenőve és nincs beteges önbizalomhiányom sem, hogy féltékeny legyek arra, hogy másokkal is képes jól érezni magát.
2017. jan. 27. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Szergej55 ***** válasza:
100%
Tényleg szörnyű, hogy magánszférája is van. Annak a hiánya az egyik elsődleges kapcsolatromboló, ne haladj az önsorsrontás irányába.
2017. jan. 27. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem. Miért kellene? Felnőtt férfi, tud magára vigyázni, illetve nem vagyok betegesen féltékeny típus, hogy ez zavarjon. Én is megyek néha nélküle találkozni baráttal, barátnővel, bár ritkán. Neki sincs ezzel problémája. Az ő baráti körével pedig gyakorlatilag mindig együtt találkozunk, mert ott így alakult ki a társaság. Az alap emberek, és a párjaik.
2017. jan. 28. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem nem, főleg, hogy nos...a zenei ízlésünk eléggé különbözik, valószínűleg nekem is lenne olyan koncert, amire nem vinném el, mert egyszerűen nem élvezné és unatkozna. Ugyanígy ő is felfogja, hogy nekem egy este valami ilyen disco-jellegű szórakozóhelyen nem nagy élmény, úgyhogy simán menjen, bulizza ki magát, én nem vagyok féltékeny (persze ezzel a bizalommal nem érdemes visszaélni). Ha gondolja szívesen elkísérem, de azt nem is várná el, hogy szünet nélkül vele pörögjek a parketten.
2017. jan. 28. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem szokott elmenni, de már ráébredtünk másfél év alatt, hogy úgyis a kocsmázás tartotta őket össze sok emberrel régen, ezek nem is igazi barátságok, még haverságnak is gyenge. Aki meg olyan, tehát normális, ők (sajnos) messze laknak, nincsenek mindig itt a városban, de velük nyugodtan mehetne. Engem az zavarna, ha pl egyenesen kikötné, hogy én ne menjek. Nem akarnék zavarni ha nem ajánlja fel magától, de ha pl rákérdezek és nagyon erősen ellenkezik, vagy megsértődik, akkor az nem esne jól. A bizalmammal meg egyszer tud csak úgyis visszaélni:)
2017. jan. 28. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!