Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fúk, ti mit szólnátok ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fúk, ti mit szólnátok ha a barátnőtök így öltözne fel nyáron egy buliba, vagy fesztiválon, úgy hogy ti is ott vagytok vele?

Figyelt kérdés
[link]

2017. jún. 24. 20:06
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/73 anonim ***** válasza:
71%
Leverném mint vak a poharat
2017. jún. 24. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/73 anonim ***** válasza:
62%
Most kíváncsi lettem és megmutattam a páromnak meg egy barátunknak a képet és hatalmas röhögésben törtek ki. Arról is felvilágosítottak, hogy a latinos külső minden bizonnyal egy c...-t jelent és ez megmagyarázza az öltözéket is. :D ha eddig irigy is lettem volna, most már tuti nem vagyok az. :D
2017. jún. 24. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/73 anonim ***** válasza:
68%

A mi környékünkön a cigánylányok/nők sem öltöznek ilyen rettenet módon.


Tiszták és ápoltak, nem lóg ki semmijük, hajuk összefogva.

2017. jún. 24. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/73 anonim ***** válasza:
59%
Tök jó! Szoktam venni szexi cuccokat a barátnőmnek és imádom ha felveszi a kedvemért. Hogy más fiúknak is tetszik, van miért. Nekik is van egy jó napjuk.
2017. jún. 24. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/73 A kérdező kommentje:
félig észak spanyol vagyok..... buktátok drágáim. Még spanyol cigány sem vagyok, mert ők délen élnek ;) Puszi pá
2017. jún. 24. 22:40
 56/73 anonim ***** válasza:
18%

Kérdező, írtam már ide korábban, a tipikus női okoskodóktól való válaszok valamilyen sebzettlelkű tankarankáktól valóak, ha kiteszel ide egy ilyen fotót, képesek felrobbanni egy ültő helyükben.

Persze aztán letagadják, meg mutatták a párjuknak is a fotót, és nevettek rajta, undorítónak tartják, stb...

Hát persze.

Akkor lesz ezeknek a malacoknak párjuk, amikor egy hermafrodita gyűrűsmakinak.

2017. jún. 24. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/73 anonim ***** válasza:
43%
Én büszke lennék rá, és megnézném, ahogy többen megd.ugják :P
2017. jún. 24. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/73 anonim ***** válasza:
62%

Háhhh! :D spanyol, de nem cigány. Értjük kedves latinos istennő. Ezen legalább hangosan felnevettem. :D


Nem, tényleg nincs párom. Köszi hogy szóltál, évek óta álomvilágban élek. Csak akkor tudnám ki lakik velem egy fedél alatt..."okoska". :-P

2017. jún. 24. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/73 anonim ***** válasza:
100%
"Puszi pá" - amikor már nincs mivel érvelned, akkor jön egy ilyen tinis beszólás... :-D Majd felnősz te is (reméljük), nem az életkorodtól függ.
2017. jún. 24. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/73 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem nem túl praktikus viselet. Meleged lesz benne! Vegyél fel más csinos ruhát:)
2017. jún. 24. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!