Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fúk, ti mit szólnátok ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fúk, ti mit szólnátok ha a barátnőtök így öltözne fel nyáron egy buliba, vagy fesztiválon, úgy hogy ti is ott vagytok vele?

Figyelt kérdés
[link]

2017. jún. 24. 20:06
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/73 anonim ***** válasza:
0%

Egy "igazi nőnek" nincs is a ruhatárában melegítő .....


Susogós mi?

- ....

2017. jún. 24. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/73 anonim ***** válasza:
69%
:D nem. "Csak" egy 15.000 forintos car, amiben a kutyát szoktam kivinni a kiképzésre. Vagy oda is menjek miniben és térdcsizmában? :D
2017. jún. 24. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/73 anonim ***** válasza:
45%
Szerintem jó ez a ruha!
2017. jún. 24. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/73 A kérdező kommentje:

Elolvastam az összes kommentet. Nincs bajom azzal aki azt írja hogy ez neki nem tetszik. Különbözőek vagyunk, mindenkinek más tetszik.

De azért megdöbbentett ez a sok álszent hím, és " igazi nagybetű nők" válasza.


Tudom , itt gyakorin mindenki a megtestesült erkölcs és tökéletesség, de azért én jót szórakoztam rajtatok.


Először a pasik válaszán, akik szerint ez ringyós. Ha fele olyan nő lenne a közeletekben mint ez a csaj a képen, már akkor felállna nektek, és nem tudnátok neki ellenállni. Csak irigykedtek mert soha nem lesz olyan nőtök mint aki a képen van (itt nem rólam van szó, remélem tudjátok értelmezni a szöveget). Mellesleg, nagyon önzőek vagytok, ha a barátnőtöknek megtiltanátok hogy szexinek érezze magát. Van sok olyan barátnőm, akiknek az exei ilyenek voltak. Minden megvolt nekik tiltva, még a sminkelésre is azt mondták h k...rvás.

Szerencsére boldog harmónikus kapcsolatban élek, ahol a barátom imádja ha dögös és csinos vagyok, mivel 1000%-ig megbízunk egymásban.


A "nagybetűs istennőknek": Remélem nagyot nőtt most az egótok, hogy bezzzzeg ti hozzám, a romlott lelkű eszetlen ringyóhoz képest milyen álomnők vagytok, mivel egy melegítőben is olvadoznak értetek a pasik. Örülök neki,, örüljetek a fejeteknek (már ha ez igaz. És gondolom most majd jönnek a kommentek, hogy ti ugyan nem hazudtatok, tényleg omladoznak értetek a pasik kutyasétáltatás közben). Szerintetek nyáron garbóban meg vastag nadrágban kéne járnia egy fiatal nőnek?? Vagy ha már nyár van, akkor egy egyszerű fekete top és rövidnaci bőven elég??? Nem mindenki akar ilyen sablonos lenni. Imádom a női irigységet, annyira vicces tud lenni :D :D Mellesleg megnyugtatlak titeket, dolgozok, egyetemre járok, meg még egy csomó minden mást sorolhatnék ide, de nem teszem, minek magyarázkodjak nektek.....


Amúgy meg, külföldön (tengerparti) országokban ez egy teljesen átlagos ruha, senki nem néz ki. Csak ebben az országban van ilyen visszamaradott felfogás, ha a nőnek kinn van a hasa, az már egy olcsó rohadt ri...banc.


Na de se baj, amíg ti bosszankodtok hogy jaaaj a pasim azt a ringyót nézi, addig mi élvezzük a tekinteteket, és örülni fogok annak hogy a barátomnak ilyen jó nője van ;)


További jó okoskodást, leszólást, nagybetűs szűz nők, és álszent pasik ;)

2017. jún. 24. 21:45
 45/73 anonim ***** válasza:
72%

#32 igen óriási komment volt!

nekem is egyből az jutott eszembe amit leírtál :D

már amúgy is hiányoltam a magyar fikázó külföld istenítő beszólásokat, olyan "ritkán" találkozni ezzel manapság a neten...:D

2017. jún. 24. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/73 anonim ***** válasza:
100%
Csajszi, ha csak a saját véleményeddel egyező választ fogadod el, és mindenki más hülye, és képtelen vagy értelmezni a válaszokat és az érveléseket, akkor miért írtál ki kérdést? Nem elég az önbizalmad, hogy megerősítésre van szükséged idegenektől? Ha én fel akarok venni egy ruhát valahova (ami passzol az alkalomhoz és a helyhez), akkor felveszem és kész, és nem foglalkozom másokkal.
2017. jún. 24. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/73 anonim ***** válasza:
84%
Miért van az, hogy ha valakinek nem tetszik az ilyesmi ruha az már rögtön irigy? Mire? Kössz, én meg vagyok magammal elégedve és a párom is. ;) Amit igazán nem akarnék soha magamnak, az a "latinos külső". Mellékesen jegyzem meg az ismerettségi körömben lévő férfiak sem csorgatják soha a nyálukat ilyen nőkre. O.o
2017. jún. 24. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/73 anonim ***** válasza:
0%

#45 Nem a magyarságot"fikáztam"

!

Csupán a külsőségekből ítélkező mentalitást!


Egy férfi nem vehet fel rózsaszín inget mert akkor egyből le/b/uzizzák...

?

Stb....


Tudjátok,hogy igazam van és azt is,hogy nem a térdcsizmán van a hangsúly....

Illik nem illik?

Persze.

-Mittingre én is álig begombolkozva és térd alatti szoknyában feltűzött frizurával megyek.

De a kérdező sem esküvőre megy.


Uh ki van a hasa? Na és?

2017. jún. 24. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/73 anonim ***** válasza:
0%
#állig
2017. jún. 24. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/73 anonim ***** válasza:
72%

Jaj oda ne legyél már magadtól!

Neked a képen látható csaj és jómagad is "latinos külső" a páromnak meg zsírdisznó...sírnék, ha így néznék ki!.

Ok, biztos sok férfinek bejön, de soknak nem, szóval ez az "irigyek vagytok" szöveg elég tré. Mégis mire a vastag combokra?

Ja és a ruha tényleg közönséges olcsókujvás...

2017. jún. 24. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!