Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fúk, ti mit szólnátok ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fúk, ti mit szólnátok ha a barátnőtök így öltözne fel nyáron egy buliba, vagy fesztiválon, úgy hogy ti is ott vagytok vele?

Figyelt kérdés
[link]

2017. jún. 24. 20:06
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/73 anonim ***** válasza:
83%

Veszta szűz??? :D :D :D


köszi, ezen jót nevettem, miközben leírtam neked, hogy én is hordok haspolót, de nem ennyire felvágottat.

mondatértelmezésből és mondat felidézésből megbuktál.


hát, ha az eszeddel nem tudsz hódítani, akkor marad a test, igazad van. :D


de egyébként meg, mi a francnak írtad ki a kérdést? erre bezzeg nem tudsz válaszolni.

ha valamit kiírsz, akkor fogadd el, hogy nemcsak a te véleményeddel egyező választ fogsz kapni


egyébként pedig, úgyis azt veszel fel, amit akarsz, ehhez minek kell kikérni mások véleményét?


most változni fog a ruhaválasztásod, hogy itt 99%-ban mindenki azt írta, hogy ne vedd fel? biztos, hogy nem.

ergó, semmi értelme nem volt a kérdésed kiírásának.


ergó, nem vagy egy észlény.

2017. jún. 24. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/73 anonim ***** válasza:
90%
#30-asé a nap kommentje :D A miniszoknyás-térdcsizmás ribi, aki egyébként szűzen ment férjhez... Volt benne proli magyarozás, bezzegkülföld, stb. Kiváló! :)
2017. jún. 24. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/73 anonim ***** válasza:
100%
Van ennek a blúznak hosszabb változata is, ami a hasat mutatja csak nem pedig kvázi melltakaróként funkcionál, de még egy jószabású bikinifelső is elfogadhatóbb viselet mint ez.
2017. jún. 24. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/73 anonim ***** válasza:
91%
A duzzadt sonkákon feszülő béna farmer meg teljesen nemis tudom micsoda :D
2017. jún. 24. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/73 anonim ***** válasza:
100%

Ezzel a szerkóval két baj van.


Az egyik az, hogy kánikulában beledöglesz. Vastag farmer, a felső vastag anyagból, könyökig érő ujjal.


A másik gond az, hogy ebben mindent fogsz, csak önfeledten szórakozni nem. Minden mozdulatnál, ugrálásnál, előre hajlásnál, lefog csúszni, ki fog lógni a melled.

Egy bikini felső sokkal praktikusabb és mozgás biztosabb.

2017. jún. 24. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/73 anonim ***** válasza:
38%

#32

Véleményed szerint a templomból kijövő jolöltözött emberek mind makulátlan életet élnek?

Vagy az öltönyös,kosztümös üzletemberek?


Ez ám a beteg gondolat.


Hány szalonruhás "hölgy" jár szvingerklubba szopni és mennyi nyakkendős úriembert kúrnak seggbe nap mint nap!


Hagy legyen már szűz aki szűz térd csizmában vagy harisnyakötőben vagy fejen állva búgócsigával a talpain....


Lehet tapsolni! XD

2017. jún. 24. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/73 anonim ***** válasza:
100%
Azt nem tudom, de hogy te kiváló bullshitgenerátorral rendelkezel, az fix :D
2017. jún. 24. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/73 A legrosszabb ***** válasza:
82%
Nekem nem is az öltözékkel van gondom, hanem a következményeivel. Tehát ha körülveszi 2-3 hatalmas darab "c" típusú állampolgár, és netán kellemetlenkedni kezdenek, akkor elvárja, hogy bátran kergessem el, esetleg gyepáljam el őket. Őőő... oké.
2017. jún. 24. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/73 anonim ***** válasza:
72%

Azért vagy szánalmas, mert utánam sokszor akkor megfordulnak a pasik, ha egy melegítőben flangálok kutyasétáltatás közben (pedig nem vagyok egy álomnő, de csúnya sem vagyok). Egy IGAZI NŐ nem azzal hívja fel magára a figyelmet, hogy kirakja a valagát meg a melleit. Ha enélkül nem érzed magad szexinek és nem vesznek észre, akkor talán mégsem nézel ki olyan jól.


Nem mellesleg a minap egy ilyesmi stílusú lánykát nevettek ki felnőtt férfiak az egyik szórakozóhely előtt. Értelmes embernek nem jön be ha a párja úgy néz ki, mintha elhozott volna egy lotyót az út széléről.

2017. jún. 24. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/73 anonim ***** válasza:
86%
Az a helyzet, hogy romló közbiztonság mellett én nem is mernék így öltözni. De ha te kiváló ninja meg boxoló vagy egy személyben, és meg tudod védeni magad, ha netán ittas, értetlen pasik rád hajtanak (úgy is, hogy ott a barátod) és erőszakoskodni kezdenek, és nem lesz belőled egy ilyen este után "eltűnt" hír, akkor csak nyugodtan...
2017. jún. 24. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!