Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fúk, ti mit szólnátok ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fúk, ti mit szólnátok ha a barátnőtök így öltözne fel nyáron egy buliba, vagy fesztiválon, úgy hogy ti is ott vagytok vele?

Figyelt kérdés
[link]

2017. jún. 24. 20:06
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/73 anonim ***** válasza:
68%

#16


Te lányként megvéded, én meg Nőként elítélem. A véleményemet meg már két kommentben kifejtettem.

2017. jún. 24. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/73 anonim ***** válasza:
82%

cigány csajokon szoktam ilyen ruhákat látni a szórakozóhelyeken.

amúgy annyira nem kurväs, inkább csak figyelem felkeltő és ízléstelen. mármint nekem nem tetszik, és egyáltalán nem divatos (szerintem)


"Nem azzal a céllal szándékozom felvenni hogy a pasik félre hívjanak egy d..gásra"


a nők akik hasonló ruhákat vesznek fel bulizni, 99%-ban azért teszik hogy versengjenek a többi nőtársukkal, ki tud többet megmutatni magából. na meg hogy jól megbámulják az alfa hímek. ez tudat alatt megy, ne is tagadd mert te is csak ezért vennéd fel. ami egyébként természetes dolog, a mai világban.

2017. jún. 24. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/73 anonim ***** válasza:
84%
Ilyenkor mindig adja magát a kérdés, hogy miért akarsz szexi lenni és kiemelni magad, ha ott a párod és Ő ennek nem örül? Jaaaaa? Értem... a többi pasi miatt, nyilván. Ezt nem tudod kimagyarázni. Jól esik, ha végigmérnek, megbámulnak, így akarod az egódat növelni, a pasid pedig az őrületbe kergetni. Éretlen lányka...
2017. jún. 24. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/73 anonim ***** válasza:
61%

Kérdező, te feltettél egy kérdést, amire nem olyan válaszokat kaptál amit szerettél volna.

Ezt el kell tudnod viselni.

De hogy a kérdésre is válaszoljak nem zavarna, ha 100%os lenne a bizalom kettőnk között.


Látni, hogy a többi pasit megeszi az irigység, hogy egy ilyen nő van velem.

2017. jún. 24. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/73 anonim ***** válasza:
41%
Csak egy nagydarab irigy nő vagyok, de szerintem nagyon szexis.
2017. jún. 24. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/73 anonim ***** válasza:
21, csak a véleményemet írtam le, ha hétköznap venne fel ilyet, akkor én se néznék rá jó szemmel. Nem tudom, miért kellett az én válaszomat kiemelned, másképp látjuk. Ez van.
2017. jún. 24. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/73 A kérdező kommentje:

jézusom.... miért ha barátom van akkor szűz máriának kéne beöltöznöm, csak azért mert van kapcsolatom???

Egy nő ( főleg egy nagyon fiatal, életvidám, aki annyira nem is néz ki rosszul) miért ne akarná azt érezni hogy ő szexi? Mellesleg nekem sincs óriás mellem, egyáltalán nem mutatna közönségesen. És én sem utcára akarom hordani, hanem fesztiválra, nagyobb bulira.


Ennyi álszent pasit, és veszta szüzet komolyan..

2017. jún. 24. 20:57
 28/73 anonim ***** válasza:
85%

Kikérted a véleményeket, megkaptad őket. Most mit kell nyafizni? Egyszerűbb lett volna, ha a pasidat kérdezed meg, úgyis az ő véleménye számít. Csak az első válaszadót tudom idézni, de átvitt értelemben: ha k.rvának állsz, tűrjed ha sz.patnak. Most is ez van a kommentekben.


Ez a ruha közönséges mindenhová, az ember azt várja, mikor ugrik ki a bimbi ugrálás közben. Bár a most menő fesztiválok többsége úgyis kúró-túra, oda pont kiváló lesz.

2017. jún. 24. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/73 anonim ***** válasza:
86%

Csajszi, nem csak a ribis meg a szűzmáriás két szélsőség létezik. (Mellesleg a beduinoknak nincs melegük a sivatagban, pedig ők aztán jól beöltöznek...)


Lehetsz úgy is vonzó és szexi a barátodnak, hogy közben nem mutogatod magad. No, de ha nincs fantáziád, akkor adok én egy tippet. Fogsz egy rövid ujjú inget (a párodé is lehet). Begombolod felül pár gombját mondjuk köldök fölötti gombig, az alsó részét meg összekötöd, ezt felveheted mondjuk egy farmerrel. A '90-es években szerettük a megkötős ingeket, gyártották is dögivel, most nincs annyi, de normál ingből is megoldható a kivitelezése úgy, hogy le se kelljen vágni.

2017. jún. 24. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/73 anonim ***** válasza:
27%

Normálisan befűzve ezzel semmi baj nincs .


Nem értem ezt a prűd fejjátszó ilyen meg olyan "k-vás kommenteket ...

Álszentek vizet prédikálók ítélkeznek külső alapján!

Azután titokban ők a pszichopaták vagy pervezek netáb torzultak.


43-vagyok és megtehetem,hogy bikinifelsőben farmerban megyek szórakozni ha kedvem tartja a párommal-aki büszke rám .


(mondjuk külföldön tengernél ez természetes,csak a proli magyarok mutogatnak újjal,hogy" nézd ri-pancccc)


Szóval szerintem ha a párod szereti menj így.



Az meg felháborító,hogy öltözködés alapján ítélkeztek!


Fiatalon térd csizmában meg miniben buliztam kisminkelve nagy baráti körrel...

Ettől valaki ri(ba)nc lesz?

Ártatlanul mentem férjhez,úgy hogy azóta sem volt mással szexuális kapcsolatom.....

Semmi köze az öltözködésnek a meggyőződéshez és személyiségi jegyekhez.

2017. jún. 24. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!