Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fúk, ti mit szólnátok ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fúk, ti mit szólnátok ha a barátnőtök így öltözne fel nyáron egy buliba, vagy fesztiválon, úgy hogy ti is ott vagytok vele?

Figyelt kérdés
[link]

2017. jún. 24. 20:06
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/73 anonim ***** válasza:
58%

Aki k..rvának el, ne csodálkozzon, hogy megb..sszák.

Ahogy szokták mondani.


Ha téged nem zavar, hogy mindenki meg fog téged bámulni, akkor ámen. Te viseled, viseld érte a következményeket.

2017. jún. 24. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/73 A kérdező kommentje:
miért lenne k..rvás???? Azért mert ha van egy jó alakom, akkor nyáron ki akarom emelni? Ráadásul úgy hogy a barátom is velem lesz.... Fiatal vagyok, 20on évesen miért ne öltözhetne így egy nő egy buliba, fesztiválon??
2017. jún. 24. 20:11
 3/73 A kérdező kommentje:
Mellesleg hasonló latinosabb a külsőm. Szerintem nagyon szép a képen szereplő csaj, hasonló vagyok én is, csak kék szemmel, hosszabb hajjal. Nem értem mi ebben a baj :)
2017. jún. 24. 20:12
 4/73 anonim ***** válasza:
79%
Ha eszébe jutna, hogy így öltözzön, akkor arra gondolnék, hogy nem tisztel engem. Tudná, hogy nekem ez rosszul esne, hogy minden pasi(sőt, még a nők is) rajta legeltetné a szemét, és csak azért is meglépné. Ebből lehet, hogy vita lenne.
2017. jún. 24. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/73 anonim ***** válasza:
100%

A legmélyebb tisztelet hangján mondom neked, hogy ezért b+!


https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__parka..

30/f

2017. jún. 24. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/73 A kérdező kommentje:
de ha hűséges nőről van szó, miért nem lennétek inkább büszkék a barátnőtökre hogy jól néz ki?? Nem azzal a céllal szándékozom felvenni hogy a pasik félre hívjanak egy d..gásra. Hanem hogy szexinek érezzem magam, és jól érezzem magam, miközben a barátom büszke lehet arra hogy viszonylag jó nője van. Miért nem lehet ezt így felfogni?
2017. jún. 24. 20:14
 7/73 anonim ***** válasza:
80%

Hogy mi ebben a k.rvás kislány?


Elmondom neked:

Nőként (bocsi, hogy nőként válaszolok) én is szeretem a haspólókat, de azért mindennek van határa. Jó hogy már nem a melledet mutogatod mindenkinek. Egyébként meg az a pár szál ott mellközépen éppen hogy csak takarja, meg túlságosan rövid ez a topp.


Tudod, a kevés néha több.


De egyébként csak a véleményemet írtam le, te kérdeztél.

Fogadd el, hogy nem mindenkinek fog egyezni a véleménye a tiéddel!

2017. jún. 24. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/73 anonim ***** válasza:
74%
Ez azért már sok lenne. Öétözhetne lengén, na de ennyire? Minek akarsz így öltözni? Ha szingli lennél, akkor azt mondom te döntésed, de ha párod is van... miért nem kérdezed őt?
2017. jún. 24. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/73 anonim ***** válasza:
76%

Kedves vagy, de na akard a párod kvázi megöletni, hogy aztán elrángathasson 3 részeg állat szénné qrni. Nagyon nem gondolkodtok ilyenkor nyáron.

30/f

2017. jún. 24. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/73 anonim ***** válasza:
80%
Tudom, ez meglepo, de a legtobb pasi (a striciket kiveve) egyaltalan nem buszke arra, ha a baratnoje 20 meteres korzetben minden pasi farkat felallitja.
2017. jún. 24. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!