Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért gondolják azt a csajok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gondolják azt a csajok, hogy a külső nem igazán számít az ismerkedésnél?

Figyelt kérdés

Erre alapozom a kérdésem: http://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarske..


Annyit még hozátennék hogy itt rengeteg csaj tesz fel kérdésbe kizárólag jóképü helyes pasikat,amikor még életébe nem találkozott velük,de már nekik átmegy a kisugárzás egyből. Ennyi erővel egy torz arcal született gyereknek is lehet 10-es kisugárzása ha serdülő korára összeszedi magát és megmutatja a világnak hogy nem sajnáltatja magát,attól az arca még nem fog megváltozni..Várok azért torz arcú pasit és szép arcú lány párokat hogy ebből szerelem lett..Nem photoshopolt képekre gondoltam..


2016. ápr. 13. 10:40
 81/100 anonim ***** válasza:

Nem állok le vitatkozni. Csak azt írtam amit látok magam körül. Több korosztályból több típusú állandó szinglit ismerek és egyiküknek sem a külseje a legnagyobb baja. Sőt van köztük aki kifejezetten jó pasi de ennek ellenére nekem sem kéne akkor sem ha nem lenne párom. De ismerek ilyeneket lányban is. Persze van az az extrém szépséghiba ami komoly akadályt jelent ez tény de az elég ritka aki annyira csúnya hogy ez lenne a fő gondja. Nem azt mondom hogy egy jóképű pasit egy szinten lehetne emlegetni egy átlag alattival ám nekik sem lehetetlen. Akik szerintem kritikán aluliak pl: [link] , [link] , [link]

Ha vagy ezen a szinten bármikor aláírom hogy a külsőd a gond.

2016. ápr. 14. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/100 A kérdező kommentje:

ma 19:29


Amit linkeltél az már szélsőséges eset,itt átlagos pasikról van szó mint pl ő: [link]

2016. ápr. 14. 19:42
 83/100 anonim ***** válasza:
utolsó, ez jóképű
2016. ápr. 14. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/100 A kérdező kommentje:

ma 19:52


akkor bocsi,nekem átlagosnak tünt.

2016. ápr. 14. 20:09
 85/100 anonim ***** válasza:
szeretnék ilyen "átlagos" lenni.
2016. ápr. 14. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/100 anonim ***** válasza:

Egy átlagos pasi nyugodt szívvel találhat párt. És ez a pasi tényleg nem rossz. Az átlagos teteje vagy kicsit fölötte lehet.

Azért ezeket a szélsőséges példákat hoztam fentebb mert náluk tényleg arról van szó hogy csúnyák és elhiszem hogy nem igen van ember akinek erre van gusztusa.

Szóval annál az átlagos vagy éppen alatta lévő pasinál másban keresendő a hiba aki nem kell senkinek.

2016. ápr. 14. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/100 anonim ***** válasza:
Egy átlagos pasi nyugodt szívvel találhat párt. igen de nem magyarországon
2016. ápr. 14. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/100 anonim ***** válasza:
Ha ebben igazad lenne nem rohangásznának párok az utcán vagy legalábbis kategóriákkal kevesebb. Ha csak a pasik itt hangoztatott felső 10%-a jutna nőhöz nem lenne ennyi párocska a városba. Nekem pl nem is nagyon van olyan barátnőm akinek szerintem jóképű pasija lenne.
2016. ápr. 14. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/100 anonim ***** válasza:

ha az előbbi jóképű "átlag" akkor ő milyen?


[link]

2016. ápr. 14. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/100 anonim ***** válasza:
19:42-esben szerintem nem àtlagos, nekem kimondottan bejön.
2016. ápr. 14. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!