Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A neten valo ismerkedésnel,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A neten valo ismerkedésnel, miért hiszik azt az emberek, hogy nem számit a külső?

Figyelt kérdés
Értem itt, hogy direkt nem küld , rak fel képet az illető magáról...
2015. aug. 6. 13:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Szerintem csak azt jelenti, hogy rondának tartja magát.
2015. aug. 6. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
neten való ismerkedés egy qrva nagy zsákba macska.
2015. aug. 6. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Általában rondának tartja magát, bár én egy időben voltam fent kép nélkül, amikor csak nézelődni akartam, és úgy gondoltam, így biztos nem talál meg senki.. Tévedtem, mert sorra kaptam úgy is a leveleket. Egyébként természetesen számít a külső, a neten ismerkedés inkább azok számára könnyebb út, akik élőben nehezen kezdeményeznek, vagy kevés lehetőségük van ismerkedni.
2015. aug. 6. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

"neten való ismerkedés egy qrva nagy zsákba macska."


Mert a nem neten való ismerkedés az bezzeg nem az.:D

2015. aug. 6. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Ameddig nem küld képet,elhiszem hogy nem számít :D utána már "kicsit" bajosabb


aki nem előnyösen néz ki,nem szívesen indít ezzel hogy mutatok képet stb.

2015. aug. 6. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Társkeresőn én pl a kép nélküliek leveleit el sem olvasom, nemhogy nem válaszolok rájuk.
2015. aug. 6. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
17%
Azért utolsó mert felszínes vagy, gondolom, hogy nő vagy. Különben minden fajta ismerkedésnél számít a külső, hova tovább manapság egyre gyakrabban csak az számít.
2015. aug. 6. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nekem van egy ismerősöm, nagyon szép lány. A tökéletes pasit hajszolja, de nem talál olyat akivel 2 hónapnál tovább bírná párkapcsolatban. Azóta sincs senkije. Keresi a tökéletes adoniszt.
2015. aug. 6. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
76%

7: Az felszínesség, hogy szeretnék vonzódni fizikálisan a jövőbeni partneremhez?

Amúgy persze, hogy nő vagyok. A pasik elvannak egy ideig olyannal lazán, átmenetként, aki amúgy nem is tetszik, érzelem nincs, de legalább ad p¡nát, esetleg főz, mos, takarít rájuk...

2015. aug. 6. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

"A pasik elvannak egy ideig olyannal lazán, átmenetként, aki amúgy nem is tetszik"


Mert te sosem általánosítanál. Van az a p_na ami nem kell a férfiaknak sem.

2015. aug. 6. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!