Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért gondolják azt a csajok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gondolják azt a csajok, hogy a külső nem igazán számít az ismerkedésnél?

Figyelt kérdés

Erre alapozom a kérdésem: http://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarske..


Annyit még hozátennék hogy itt rengeteg csaj tesz fel kérdésbe kizárólag jóképü helyes pasikat,amikor még életébe nem találkozott velük,de már nekik átmegy a kisugárzás egyből. Ennyi erővel egy torz arcal született gyereknek is lehet 10-es kisugárzása ha serdülő korára összeszedi magát és megmutatja a világnak hogy nem sajnáltatja magát,attól az arca még nem fog megváltozni..Várok azért torz arcú pasit és szép arcú lány párokat hogy ebből szerelem lett..Nem photoshopolt képekre gondoltam..


2016. ápr. 13. 10:40
 41/100 anonim ***** válasza:
85%

Kérdező, most függetlenül a 38-astól, te tényleg le akarod fedni az egész női nemet arra, amit te gondolsz?

Ne nevettesd ki magad...

2016. ápr. 13. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/100 anonim ***** válasza:
A külső számít. Ne próbáljunk hazudni, mert felesleges. Az már más kérdés, hogy meddig alibi. Egyeseknél nagyon, mert annyira erős a szikra, hogy képesek áldozni: ilyenkor a srácok papucsok lesznek, a lányok pedig féltékenyek. De azt elhiheted nekem hogy hiába vagy görög isten ha egérhangon beszélsz, lesütött szemmel jársz, és folyamatosan csak sajnáltatod magadat ahelyett, hogy megkeresnéd magadban hogy ki is vagy valójában.
2016. ápr. 13. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/100 anonim ***** válasza:
75%

Szívesen elhívok innen egy "csúnya vagyok, csak a külső számít, brühühühü" embert, találkozzon már velem meg a barátommal, ha nem hiszi hogy igenis sokan kikosarazták (én is köztük voltam) és igenis olyan jó ember, amiből kibasszott kevés van. Írjon privátot, és bemutatom...!

Az a baj, hogy azt hiszitek magatokról, hogy jó emberek vagytok, kedvesek és cukik meg minden lófassz, közben meg lehordjátok a nőket mindenféle szarnak. Amikor nekem nem akart összejönni, mert éveken keresztül nyomorékokat fogtam ki, nem jöttem ide vinnyogni. Amikor a barátomnak nem jött össze éveken keresztül, ő sem jött ide vinnyogni. Mert nem ez a megoldás. Nem is értem mit vártok ettől. Hogy majd valaki megsajnál és lefekszik veletek? Vagy hallani akarjátok, hogy a külsőtök miatt nem kelletek senkinek? Nem értem, komolyan! Ezt elmondhatná valaki.

2016. ápr. 13. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/100 anonim ***** válasza:
8%

#43


Álszent vagy. Kikosaraztad és csak akkor lett jó neked mikor már a szépfiúkkal henteregtél párezret. Ez így hiteltelen, sőt undorító.

2016. ápr. 13. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/100 anonim ***** válasza:
15%

#43


aztán jól meglepődtél mikor végeztél Abdullal meg Hepkás "Háromlábú" Emillel és "na már elég öreg vagyok, vonzzuk be ezt a rondát, öreg napjaimra jó lesz a szolga" aztán kiderült, hoyg rendes.

2016. ápr. 13. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/100 anonim ***** válasza:

# 44

Honnan az istenből tudod, hogy én anno miért kosaraztam ki? Na jó, számíthattam volna rá, hogy itt mindenki jobban tudja az életemet mint én magam... :)

2016. ápr. 13. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/100 anonim ***** válasza:

# 45

Elmondom kérlekszépen, hogy azért nem akartam összejönni vele, mert akkoriban bepróbálkozott annál a barátnőmnél is, aki bemutatott neki. Ezért. Mekkora gecci vagyok.

2016. ápr. 13. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/100 anonim ***** válasza:
11%

#46


Mert úgy adod elő, mntha te lennél a messiás meg a jó ember... Aztán annyira nem. Gondolom azért kosaraztad ki, mert "nem volt kémia" meg "rossz volt a kisugárzása" meg ilyenek... Persze a nagyfarkú Józsié jó volt, csak aztán uncsi lett a dolog meg hát öregszel és jöhet a birka aki évekig bégetett a kapu előtt.

2016. ápr. 13. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/100 anonim ***** válasza:
11%

#47


És mi vezérelt arra, hogy nagy kegyesen mégis adj neki egy esélyt? Öregedés, Hepkás Emil farka már túl nagy volt?

2016. ápr. 13. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/100 anonim ***** válasza:
91%

# 49

Milyen öregedésről beszélsz? :DDDD 20 éves vagyok te irdatlan gyökér. Látod, erről beszélek. A nő a hibás mindenért. A férfi szent, sérthetetlen, ártatlan. Őszintén és mélyen sajnálom azt a nőt, aki valaha hozzád szólt vagy hozzád fog szólni.

2016. ápr. 13. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!