Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért gondolják azt a csajok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gondolják azt a csajok, hogy a külső nem igazán számít az ismerkedésnél?

Figyelt kérdés

Erre alapozom a kérdésem: http://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarske..


Annyit még hozátennék hogy itt rengeteg csaj tesz fel kérdésbe kizárólag jóképü helyes pasikat,amikor még életébe nem találkozott velük,de már nekik átmegy a kisugárzás egyből. Ennyi erővel egy torz arcal született gyereknek is lehet 10-es kisugárzása ha serdülő korára összeszedi magát és megmutatja a világnak hogy nem sajnáltatja magát,attól az arca még nem fog megváltozni..Várok azért torz arcú pasit és szép arcú lány párokat hogy ebből szerelem lett..Nem photoshopolt képekre gondoltam..


2016. ápr. 13. 10:40
 21/100 A kérdező kommentje:
ma 16:28 és ma 16:32 igen igy látom én is ezeket
2016. ápr. 13. 17:28
 22/100 anonim ***** válasza:
48%

Számít a külső de nem ÚGY, ahogy ti gondoljátok.


Minden nőnek az számít, hogy NEKI bejönnön az adott pasi. Lehet az a pasi dagadt, karvalyorrú, kopaszodó, csáléfogú ha a nőnek ezek tetszenek (szexepil vagy tudomisén) vagy nem zavarja, akkor BE FOG NEKI JÖNNI a pasi.


Nekem is volt ~120 kg-s barátom, karvalyorrú is, tetszett olyan pasi aki fele annyit nyomott mint én, sőt olyannal is jártam már, aki alacsonyabb volt nálam.


Mindenkinek számít a külső, de az ÍZLÉSÜNK nem egyforma.


Valaki pl elájul DiCapriotól, nekem meg nem tetszik. Ezt kéne felfognotok, mert nem mondunk mást soha.

2016. ápr. 13. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/100 A kérdező kommentje:

ma 17:34


Látom nem érted van egy átlagos testalkatú srác aki átlagos arcú,olyanaki elvegyül a tömegbe,ad is magára jól öltözik,nem büdös meg stb,humora is van,és tájékozott a világról. De 100 ból 1 lánynak sem tettszik,itt van a baj..

2016. ápr. 13. 17:48
 24/100 anonim ***** válasza:
48%

Nem basszus ott van a baj, hogy itt is csak azt szajkózod, hogy te senkinek nem fogsz bejönni bezzeg a többi pasi jajjj istenem ezek a nők már csak ilyenek...

Persze, hogy nem kellesz senkinek ez a negativitás ugyanis tutira kiérződik rajtad.

2016. ápr. 13. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/100 anonim ***** válasza:
46%
haver akkor legyél bunkó egoista barom mint tudjuk a kedves nők a normális kedves férfiakra mondják hogy uncsi meg nyálas! az aki meg lekever neki 1 nyakast meg agyba főbe csalja az az izgalmas. állj át te is a sötét oldalra.
2016. ápr. 13. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/100 anonim ***** válasza:
90%
Annyira idegesítő ez "a nőknek a bunkó pasik tetszenek" duma! Akkor döntsük már el, hogy külső vagy "bunkóság" alapján válogatnak-e azok a szemét lányok... :) Az én barátomat kb. mindenki kikosarazta, de amikor én randiztam vele, azonnal beleszerettem. Mert SZÁMOMRA ő a leghelyesebb férfi, és irtózatosan kedves, édes, jószívű. Vajon miért nem mondom hogy, egy uncsi gyökér? Azért, mert az értelmes nők nem állnak le buta parasztokkal. És lehet, hogy ezért nem találtok értelmes nőt... :) Kérem a lepontozást!!! :))
2016. ápr. 13. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/100 anonim ***** válasza:
71%
Én lassan 10 éve ismerem a férjem, 6 éve lesz, hogy házasok vagyunk, de sem nyakast nem kaptam, sem meg nem csalt. Nagydarab, nem kigyúrt, nem izmos, nem bunkó, mikor összeházasodtunk egyáltalán nem volt gazdag. Hogy lehet, hogy mégis van felesége? Ja, hogy okos, humoros, kedves, nagyon szeret engem és a fiát, és akkora önbizalma van, hogy néha már sok is.
2016. ápr. 13. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/100 anonim ***** válasza:
26%
itt minden nőnek tökéletes a párja kedves aranyos ezt ki hiszi el? amit 4 év aktív párkeresés alatt tapasztaltam ez kell a mai nőknek: helyesség magasság izom bunkóság vastag pénztárca nagy pénisz .
2016. ápr. 13. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/100 anonim ***** válasza:
62%
Bizony bonyolult dolog ez a társkeresés, amilyen időket élünk! Itt folyton-folyvást azt olvasni,hogy a gyk-ás nőknek átlagos barátjuk van,akiket előttük sokan kikosaraztak, de a való életben teljesen mást tapasztal az ember. Vajon hogy lehet eljutni a gyik-os nők dimenziójába? :)
2016. ápr. 13. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/100 anonim ***** válasza:
64%
Az én dimenziómba például te sosem tudnál eljutni.
2016. ápr. 13. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!