Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért gondolják azt a csajok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gondolják azt a csajok, hogy a külső nem igazán számít az ismerkedésnél?

Figyelt kérdés

Erre alapozom a kérdésem: http://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarske..


Annyit még hozátennék hogy itt rengeteg csaj tesz fel kérdésbe kizárólag jóképü helyes pasikat,amikor még életébe nem találkozott velük,de már nekik átmegy a kisugárzás egyből. Ennyi erővel egy torz arcal született gyereknek is lehet 10-es kisugárzása ha serdülő korára összeszedi magát és megmutatja a világnak hogy nem sajnáltatja magát,attól az arca még nem fog megváltozni..Várok azért torz arcú pasit és szép arcú lány párokat hogy ebből szerelem lett..Nem photoshopolt képekre gondoltam..


2016. ápr. 13. 10:40
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
 91/100 A kérdező kommentje:
Nekem 38 éves létemre fiatalos arcom van kb 22 nézek ki,lehet ez a baj.
2016. ápr. 14. 21:10
 92/100 anonim ***** válasza:

Nem mindegy milyen korosztály. De azt mondanám ha elő vesszük a 10-es skálánkat ez a pasi 5-6 a szerinted jóképű 7-8. Akit linkeltél a maga korosztályában erős 6-os de láthatóan kopaszodik és valahogy nem arányos vagy nem is tudom. De ő az aki az átlag alja.

Minél tovább nézem a jóképűt annál jobban tetszik :D

De tartom hogy olyan 8-as.

2016. ápr. 14. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/100 anonim ***** válasza:

"Akit linkeltél a maga korosztályában erős 6-os de láthatóan kopaszodik és valahogy nem arányos vagy nem is tudom. De ő az aki az átlag alja."


akkor közel áll a "gáz"-hoz ?

2016. ápr. 14. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/100 anonim ***** válasza:
Nem a gáz 4-től indul az én szememben. De ez marha szubjektív ne vitázzunk rajta. Ez az én mércém más biztos máshogy látja.
2016. ápr. 14. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/100 anonim ***** válasza:

"ne vitázzunk rajta"


nem akartam.

2016. ápr. 14. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/100 anonim ***** válasza:

:) ennek örülök

Kezdek hozzászokni hogy folyton vitába bonyolódok.

Akkor elnézést a feltételezésért.

2016. ápr. 14. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/100 A kérdező kommentje:

Egyetértés amúgy komolyan sehova nem vezet,mondtam már hogy a vita csiszolja az embert és mindig tanul bellőle valamit.


Egyébként nem értem ezt a be skálázást,amikor egy kérdésnél be skálázták a csajokat hogy ők mondjuk 8-as alatt szóba se álnak mással,akkor a csajok felvoltak háborodva hogy mi jogon teszik ezt..Persze ha a csajok teszik ezt a skálázást akkor nekik kötelező elnézni és csendben maradni..



A külsőségek annyiban számítanak,hogy legyen az illető igényes magára. Nyílván kell a testi vonzalom is, de ezt nem kilóban, centiben,vagy hajszínben mérik azt hiszem..

2016. ápr. 14. 21:42
 98/100 anonim ***** válasza:

Engem soha nem zavart a pontozós rendszer. Ez a legegyszerűbb módja hogy valamit ami amúgy megfoghatatlan szavakba öntsünk. És egy közel általános rátában tudjunk gondolkozni.

Én magamat is szívesen besorolom nem egyszer meg is tettem. Bár ezzel itt most sokra nem mész. Abban egyetértek veled hogy a külső annyiban fontos hogy vonzódj az illetőhöz. És akármilyen jó külseje lehet egy pasinak egy magára valamit adó nő nem marad egy tajparaszt mellett. Persze nem minden nő gondolkozik így. Sőt szerintem van amelyik élvezi ha fáj. De a vonzódás igenis függ bizonyos külső paraméterektől. Kinek mi jön be de ettől még függ a centitől vagy épp a súlytól arcformától stb.

Persze az is igaz hogy mivel minden embernek kicsit más vagy épp nagyon más az ízlése így az extrém eseteken kívül az én vagy bárki más szubjektív pontozási rendszere könnyen megbukhat egy harmadik személy esetében.

Mindenesetre én szeretem a pontozósdit.

2016. ápr. 14. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 99/100 anonim ***** válasza:
előző: az általam linkelt hányas?
2016. ápr. 14. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 100/100 anonim ***** válasza:
Egyetértés amúgy komolyan sehova nem vezet,mondtam már hogy a vita csiszolja az embert és mindig tanul bellőle valamit.
2023. dec. 18. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!