Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért gondolják azt a csajok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gondolják azt a csajok, hogy a külső nem igazán számít az ismerkedésnél?

Figyelt kérdés

Erre alapozom a kérdésem: http://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarske..


Annyit még hozátennék hogy itt rengeteg csaj tesz fel kérdésbe kizárólag jóképü helyes pasikat,amikor még életébe nem találkozott velük,de már nekik átmegy a kisugárzás egyből. Ennyi erővel egy torz arcal született gyereknek is lehet 10-es kisugárzása ha serdülő korára összeszedi magát és megmutatja a világnak hogy nem sajnáltatja magát,attól az arca még nem fog megváltozni..Várok azért torz arcú pasit és szép arcú lány párokat hogy ebből szerelem lett..Nem photoshopolt képekre gondoltam..


2016. ápr. 13. 10:40
 71/100 anonim ***** válasza:
Ti is ezt csináljátok csak ügyesebb körítéssel.
2016. ápr. 14. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/100 anonim ***** válasza:

"ha 1 nő azt mondja átlagos= ronda soha nem jönnék vele össze"


kiegészíteném:


átlagos = ronda = biztos tetszel valakinek = rossz helyen keresgélsz = túl jó vagy hozzám = szerencsés lesz az a lány aki a feleséged lehet = te is meg fogod találni a párod = nincs veled semmi baj.....



de hogy-hogynem a végkimenetel mindig ugyanaz.... (húzz a vérbe)

2016. ápr. 14. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/100 anonim ***** válasza:
72 ezeket én is megkaptam és még mondja azt valaki hogy minden nő nem egyforma!
2016. ápr. 14. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/100 anonim ***** válasza:
Látom egy egyszerű normális kérdésre válaszolni az nem megy, bezzeg a veszekedés, vagdalkozás...
2016. ápr. 14. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/100 A kérdező kommentje:

Időpont ma 18:02


képet nem is linkelt,mondani mindent lehet,úgy sem hagyja magát megismerni,millió ilyen szánalmas női kérdést tudnék linkelni..


ez is állitólag normális lány


http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_..


Az itteni magányosságban szenvedő lányok miért nem veszik észre hogy amiatt magányosak, mert ragaszkodnak ehhez az állapothoz? Általában lányokra írok rá, akik állítólag nem tudják miért nincs senkijük.Lassan már meg sem kell próbálni felkutatni az okát, reflexböl rávágnám hogy azért vagy egyedül, mert ragaszkodsz a magányhoz...Rettenetesen félősek, és olyan leveleket kapok tőlük, hogy ők nem hisznek a netes ismerkedésben, így nem lehet ismerkedni,félnek, rettegnek, mert nekik olyan rossz tapasztalataik voltak, meg hallották másoktól mennyire vigyázni kell ezzel.. folyamatos negatív hozzáállás. Saját maguknak csinálják a problémákat. Ha tényleg annyira zavarná őket az egyedüllét, már nem lennének egyedül, mert még ezen az oldalon is lehet találni minimum egy embert, akire ha ráírsz kialakulhat valami.Minimum egy embert mindenki találna magának, kint meg főleg...Én nagyon közvetlen, barátságos tudok lenni bárkivel, ismertségtől függetlenül. Egy nap alatt tudnéi segíteni az ilyen magányos embereken, ha nem lennének baromira gátlásosak, félősek. Nem tudom mit csinálnának ha hirtelen több tucat idegennel kéne beszélgetniük nap mint nap, mondjuk munka miatt. Egyébként is mi baj érheti őket? Van szemük, szájuk, kezük, lábuk! Ha valami nem,tetszik látják, eltudják mondani, letudják írni, és letudnak lépni. Kicsit olyan életképtelennek, naívnak tűnnek. Mintha semmi beleszólásuk nem lenne abba kivel,beszélgetnek, mit csinálnak.Szóval a GYIK-en magány miatt panaszkodó 10 nőből 9 ezt csinálja, és rajtuk már senki nem segíthet, mert nem hagyják..

2016. ápr. 14. 18:16
 76/100 anonim ***** válasza:

ha nem jóképű a delikvens: kifogások özönét kapja

ha jóképű: másznak rá


ennyi.

2016. ápr. 14. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/100 anonim ***** válasza:
75 ezt én is tapasztaltam ha normálisan is rájuk írsz csak hárítanak most nem érek rá neten nem ismerkedek mind mind kifogás hogy nem kell senkinek inkább vagy fél vagy túl válogatós mindenek oka van! olyan nincs hogy 1 nő ne kelljen senkinek
2016. ápr. 14. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/100 anonim ***** válasza:
Ezt pontosítanám. Olyan nincs hogy egy ember ne kelljen senkinek. Ha mégis egyedül marad annak ő saját maga az oka. Ez nem nem függő.
2016. ápr. 14. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/100 A kérdező kommentje:

"saját maga az oka"


Miért mit tehetne ha nem tettszik a csajnak?

Plasztikai mütétre adsz pénzt?

2016. ápr. 14. 18:53
 80/100 anonim ***** válasza:

a 18:16-os kérdezői hsz nem jól írja le a valóságot.


a nők azzal viselkednek így aki nem jön be nekik. annak mondják ezeket a dumákat.

2016. ápr. 14. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!