Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért gondolják azt a csajok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gondolják azt a csajok, hogy a külső nem igazán számít az ismerkedésnél?

Figyelt kérdés

Erre alapozom a kérdésem: http://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarske..


Annyit még hozátennék hogy itt rengeteg csaj tesz fel kérdésbe kizárólag jóképü helyes pasikat,amikor még életébe nem találkozott velük,de már nekik átmegy a kisugárzás egyből. Ennyi erővel egy torz arcal született gyereknek is lehet 10-es kisugárzása ha serdülő korára összeszedi magát és megmutatja a világnak hogy nem sajnáltatja magát,attól az arca még nem fog megváltozni..Várok azért torz arcú pasit és szép arcú lány párokat hogy ebből szerelem lett..Nem photoshopolt képekre gondoltam..


2016. ápr. 13. 10:40
 31/100 anonim ***** válasza:
persze mert ilyen nincs
2016. ápr. 13. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/100 anonim ***** válasza:
70%

"...ez kell a mai nőknek: helyesség magasság izom bunkóság vastag pénztárca nagy pénisz ."

Egy bizonyos rétegnek biztosan. csakhogy nem a plázacicák teszik ki a nők 100%-át.

2016. ápr. 13. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/100 anonim ***** válasza:
76%

"...ez kell a mai nőknek: helyesség magasság izom bunkóság vastag pénztárca nagy pénisz ."


Ezt amúgy hogy gondoljátok?

Első randin rákérdez a csaj hogy mennyit kerestek és mekkora a farkatok? :D Mert ha igen, akkor elég prosztó putris k**rvákkal kezdtetek ki eddig :)

2016. ápr. 13. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/100 anonim ***** válasza:
Egy bizonyos rétegnek biztosan. csakhogy nem a plázacicák teszik ki a nők 100%-át. pont hogy nem azoknál próbálkoztam átlagos nőknél! hogy derül ki? hát a beszélgetésekből hogy aki nincs 180 cm az nem férfi akinek nincs 20 cm pélója az nem tud ki elégíteni aki otthon lakik jaj nem kell anyuci pici fia vegyél ki 1 albérletet ami a magyar fizetések mellett lehetetlen . de sorolhatnám reggelig
2016. ápr. 13. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/100 anonim ***** válasza:
37%
"Az én dimenziómba például te sosem tudnál eljutni." Na most,hogy megértsd mit is akartam írni, a gyik-os nők nagy többségének átlagos férje vagy barátja van, a való életben nem ezt lehet tapasztalni, olyan, mintha két teljesen más világ lenne. Meg ez azért erős volt,hogy a te dimenziódba sosem tudnék eljutni. Nem is ismersz, csak olvasol néhány sort, amit ide pötyögök, és az alapján ítélsz meg. Csinálhatok egy másik felhasználónevet is,írhatok teljesen más válaszokat, más stílusban, senki nem jönne rá, hogy egy és ugyanaz a két ember. :)
2016. ápr. 13. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/100 anonim ***** válasza:
Érdekes egy világban élhetsz. Egyébként kicsit sajnállak benneteket, talán tényleg jobb lenne csak helyeselni nektek, hogy valóban, csak a külsőtök miatt nincs senkitek.
2016. ápr. 13. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/100 anonim ***** válasza:
25%
Akkor legalább az igazat hallanánk, mert valóban a külsőm miatt nincs senkim. Sok helyen, sok féle nőnél, sok mindehogy próbálkoztam, az eredmény: Egy nagy ló..., van aki csak megjelenik valahol, az eredmény a legrosszabb esetben egy egy éjszakás kaland, csak mert jól néz ki. Ennyit a belsőről, a kisugárzásról, és minden egyébről, ami ide kapcsolódik. Vonzódás, meg szerelem, azt a f..omat, esetleg a mesében van átlagos vagy ronda férfinak barátnője. A való életben nincs, nem is volt, és nem is lesz.
2016. ápr. 13. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/100 anonim ***** válasza:

Na most vagy valahova egészen máshova lövitek ti be az átlagot mint én vagy valami nagyon fura helyen laktok esetleg harmadik opció hogy csak azokat a párokat vagytok hajlandóak észrevenni ahol teljesül valamelyik sztereotípiátok.

Rengeteg átlagos pasinak van párja. Sőt sokan eleve olyat keresnek maguknak mert általában megbízhatóbbak.

"Várok azért torz arcú pasit és szép arcú lány párokat hogy ebből szerelem lett..Nem photoshopolt képekre gondoltam.." Biztos vagyok benne hogy van erre példa valahol a Disney meséken kívül is de egy hattyú nem párja egy varjúnak. Ha csúnya vagy keress csúnyát magadnak. Ha az nem kell ne itt sírj. Ilyen egyszerű az élet.

Arra pedig hogy miért van minden (amúgy sem minden gyk-s nőre igaz ez. Hány olyan kérdés van amiben megcsalja a férje vagy elhanyagolja a párja stb) gyk-s nőnek átlag pasija az a magyarázat hogy gyk-ra 3 típusú ember jár : aki hisztizni jön aki unatkozik és aki segíteni szeretne (na jó néha olyan is akinek értelmes kérdése van de ez azért elég ritka.) Ezek közül kevés kategóriába férnek bele azok a csajok akiket általában a kigyúrt nagy péniszű gazdag pasikkal látni.

Amúgy tudom magatokról nem mutattok képet viszont szeretnék látni szerintetek átlag és csúnya pasiról és olyan nőről aki átlagos és hasonlókról mint akiknél bepróbálkoztatok. Mert rengeteg kérdésnél látom ahol ez felmerül hogy közel sem az az átlag számomra (sőt erről volt hogy páromat is megkérdeztem és számára sem) akiket itt linkelgetnek mint átlagos nők.

2016. ápr. 13. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/100 A kérdező kommentje:
Ohhhhh hát a gyk-s csajok mindig különbek mindenkitől,annyira istenitik magukat ozt sehol semmi..
2016. ápr. 13. 21:04
 40/100 A kérdező kommentje:
"gyk-ra 3 típusú ember jár" 4, a realistákat kihagytad a szókimondó csernus féléket,őket nem szeretik a ti fajtátok,mert fáj az igazság,ez mindig igy lessz!
2016. ápr. 13. 21:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!