Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért gondolják azt a csajok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gondolják azt a csajok, hogy a külső nem igazán számít az ismerkedésnél?

Figyelt kérdés

Erre alapozom a kérdésem: http://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarske..


Annyit még hozátennék hogy itt rengeteg csaj tesz fel kérdésbe kizárólag jóképü helyes pasikat,amikor még életébe nem találkozott velük,de már nekik átmegy a kisugárzás egyből. Ennyi erővel egy torz arcal született gyereknek is lehet 10-es kisugárzása ha serdülő korára összeszedi magát és megmutatja a világnak hogy nem sajnáltatja magát,attól az arca még nem fog megváltozni..Várok azért torz arcú pasit és szép arcú lány párokat hogy ebből szerelem lett..Nem photoshopolt képekre gondoltam..


2016. ápr. 13. 10:40
 11/100 anonim ***** válasza:
0%
Halkan megsúgom, hogy vonzalomnál kb. 70%-ban a másik illata számít, 10% a mozgása(testtartása), 9% a hangja, és a maradék 1% a kinézete és a belső tulajdonságai, úgyhogy felesleges ezen vitatkozni, hogy a külső vagy a belső számít jobban, mert a helyes válasz az, hogy egyik sem.
2016. ápr. 13. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/100 anonim ***** válasza:
65%
Ez baromság, hogy csak a külső számít. Valaki jól leírta a külső és a belső IS. Tehát mindkettő. Egyébként én viszonylag jól nézek ki és butának sem érzem magam, de még sosem volt senkim. Tehát ha a saját tapasztalataimból indulok ki, azt is mondanám, hogy a saját tulajdonságaidon kívül még más tényezők is fontos szerepet játszanak, hogy mennyi esélyed van összejönni valakivel.
2016. ápr. 13. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/100 anonim ***** válasza:
39%
kösz haver :) most idézem az egyik barátom idézetét: Ha megvan a jó külső, tök mindegy, hogy mekkora szеmét rоhadék a férfi, meg hogy hogyan babrált ki az előző nőivel, vagy másokkal mekkora gerinctelen sz@ralak, a nők akkor is vonzónak fogják találni, ha kiirt egy egész kontinenst. Általában kevésbé jó külsővel megáldott férfiaknál szoktak a csajok a hibákra utazni. Jó külsővel bármit megtehetsz a nőkkel, kedvedre ráncigálhatod, kihasználhatod, átverheted őket!
2016. ápr. 13. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/100 anonim ***** válasza:

#11


Ez valami párhuzamos valóság? Az illatot eleve nem érezni senkin a sok parfüm meg dezodor miatt.

2016. ápr. 13. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/100 anonim ***** válasza:
52%

A nőknél is rengeteget számít a kisugárzás. Nekem alig van és nem is vesznek észre a pasik. Mindig azok próbálkoztak be nálam akik megismertek akik ha úgy tetszik össze voltak velem zárva pl oszrálytársak vagy hosszú utazás során akikkel egy járműbe kerültem stb. És ez azért van mert nem vagyok figyelem felkeltő sőt azt is mondták már hogy elutasító a kisugárzásom. Ez minden embernél számít és tudat alatt érzékeljük. A kisugárzás a mozgás tartás tekintet és esetleg beszéd kombóból tevődik össze szerintem.

De persze ezek csak a személyes meglátásaim.

2016. ápr. 13. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/100 anonim ***** válasza:
66%

4-es vagyok, én nem tudom nektek mi bajotok van, de nem vagytok százasok...

Miért, ti nem a külsőt látjátok először? Beleláttok egy szempillantás alatt a veséjébe? Vagy nálatok ez hogy működik, meséljétek már el, ha annyira lepontoztok!


Nem ismeritek azt, hogy külső megfog, belső megtart?

Én nem azt írtam, hogy csak a külső számít, félrevisz a szemetek?

2016. ápr. 13. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/100 anonim ***** válasza:
41%
Persze, hogy számít a külső, hiszen azt látja az ember először. Hozzáteszem, hogy a férfiak is pont ugyanígy szelektálnak. Azonban az ízlések különbözőek, aki nekem jó pasi, az a barátnőmnek már nem az, aki neki tetszik, nekem nem kellene. Így aztán az emberek többsége bizony talál párt, akinek ez nem sikerül, annak magában sem ártana keresni a hibát (nem a külsejében).
2016. ápr. 13. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/100 A kérdező kommentje:

ma 11:59

"vonzónak fogják találni, ha kiirt egy egész kontinenst. "


Ezt saját magam is tapasztalom,börtöntöltelékeket imádják,mert hát az nehéz fiú és megtudja őket védeni,ha megnézed a lányok 99% a rosszfiúkat szereti egy akciófilmben pl,nem csoda hogy annyit járnak moziba töllük nedvesednek..

2016. ápr. 13. 14:59
 19/100 anonim ***** válasza:
75%
Na most ez,hogy kisugárzás, kémia, szikra stb, ezeket a fogalmakat nem szabad komolyan venni, ezek csak kisegítő szavak, hogy a nők tudjanak mivel elutasítani egy férfit. Én pl. az ördöghz hasonlító fejemmel hiába próbálnék mosolyogni, pozitív arckifejezést ölteni a pofámra, megkapnám,hogy nincs, vagy negatív a kisugárzásom, ellenben,ha egy jóképű csak állna magának fapofával, már nedvesedne is a nők cunija,hogy hű micsoda kisugárzása van. Van neki a f..omat van, egyszerűen csak szimmetrikusabb az arca, azaz jóképű.
2016. ápr. 13. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/100 anonim ***** válasza:
42%
".Várok azért torz arcú pasit és szép arcú lány párokat hogy ebből szerelem lett.." Erre várhatsz ítéletnapig! :)
2016. ápr. 13. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!