Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért gondolják azt a csajok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gondolják azt a csajok, hogy a külső nem igazán számít az ismerkedésnél?

Figyelt kérdés

Erre alapozom a kérdésem: http://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarske..


Annyit még hozátennék hogy itt rengeteg csaj tesz fel kérdésbe kizárólag jóképü helyes pasikat,amikor még életébe nem találkozott velük,de már nekik átmegy a kisugárzás egyből. Ennyi erővel egy torz arcal született gyereknek is lehet 10-es kisugárzása ha serdülő korára összeszedi magát és megmutatja a világnak hogy nem sajnáltatja magát,attól az arca még nem fog megváltozni..Várok azért torz arcú pasit és szép arcú lány párokat hogy ebből szerelem lett..Nem photoshopolt képekre gondoltam..


2016. ápr. 13. 10:40
 51/100 anonim ***** válasza:
16%

#50


Te mg évekig várattad, talonban tartottál egy ronda csávót. Ez sokkal nemesebb.

2016. ápr. 13. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/100 anonim ***** válasza:
83%

#50

Ne merészeld azt mondani a barátomra, hogy ronda. Egy szóval sem utaltam arra, hogy az lenne. Arra hoztam ellenpéldát, hogy a nőknek csak a bunkó pasik kellenek. És már írtam, hogy miért nem jöttem össze vele. De ostobának hiába magyaráz az ember.

2016. ápr. 13. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/100 anonim ***** válasza:
10%

#52


Jah, akkor meg mit játszod itt a szentet, ugyanúgy a szépfiúkra buksz mint a többiek.

2016. ápr. 13. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/100 anonim ***** válasza:
83%

# 53

Nem tudom hogy mondjam el, hogy te is megértsd. Ő SZÁMOMRA szép. A legszebb. Ez a szerelem. Bemutatom.

2016. ápr. 14. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/100 anonim ***** válasza:
Itt forgatják már ki egymás szavait az emberek! :) Egy 50-es évekbeli koncepciós per ehhez képest kutya f...a. :)
2016. ápr. 14. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/100 A kérdező kommentje:
"a nőknek csak a bunkó pasik kellenek" na hogy kimondtad végre!
2016. ápr. 14. 07:29
 57/100 anonim ***** válasza:
85%
Úristen, léteznek ekkora szövegértelmezési problémákkal küzdő emberek? Ez már komolyan szánalmas, akkor is, ha nem értetted amit a válaszoló írt és akkor is, ha értetted, de ennyire kiforgattad. Talán az értelmi képességeknél van inkább a bibi, nem?
2016. ápr. 14. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/100 A kérdező kommentje:

ma 07:33


Ne védd már ezt csajt,vagy szét tette neked a lábad vagy mi?

2016. ápr. 14. 07:43
 59/100 anonim ***** válasza:
93%

3-as vagyok, látom, mélyen sértő volt a válaszom, de akkor belemehetünk nyugodtan mélyebben.

Nektek valszeg nem a külsőtök a fő probléma, hanem az, hogyha nem jön össze az adott nő, valaki lepattint, akkor egyből az összes nő $zar szemét $zar alak, akinek csak a pénz meg a külső a lényeg. Nem így van, de ilyen hozzáállással mi a fa$zt csodálkoztok, hogy nem kelletek senkinek?

Szánalomszexért kuncsorogtok, meg hangoztatjátok a nagy értékeiteket, amikből itt valahogy sosem mutatkozik meg semmi, csak a gyűlölködés... Maradjatok egyedül, nem kell nő, úgyis szemét az összes (mert nyilván az összesset ismeritek.)

2016. ápr. 14. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/100 anonim ***** válasza:

1. Nem védtem.

2. Nő vagyok, így az általad felvetett lehetősèg esélytelen.

2016. ápr. 14. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!