Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért gondolják azt a csajok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gondolják azt a csajok, hogy a külső nem igazán számít az ismerkedésnél?

Figyelt kérdés

Erre alapozom a kérdésem: http://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarske..


Annyit még hozátennék hogy itt rengeteg csaj tesz fel kérdésbe kizárólag jóképü helyes pasikat,amikor még életébe nem találkozott velük,de már nekik átmegy a kisugárzás egyből. Ennyi erővel egy torz arcal született gyereknek is lehet 10-es kisugárzása ha serdülő korára összeszedi magát és megmutatja a világnak hogy nem sajnáltatja magát,attól az arca még nem fog megváltozni..Várok azért torz arcú pasit és szép arcú lány párokat hogy ebből szerelem lett..Nem photoshopolt képekre gondoltam..


2016. ápr. 13. 10:40
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯
 1/100 Sunshinedoll ***** válasza:
75%
Mi a célod ezzel a kérdéssel? :D Mert az nem igen jön át. Menjél ki az utcára és nézegesd a párokat, ha ennyi szabadidőd van ilyeneken agyalni.
2016. ápr. 13. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/100 anonim ***** válasza:
79%

Jaj, könyörgöm, milyen nyelven kell azt leírni, hogy a 'CSAK a külső' és a 'külső IS' között mi a különbség??


Nekem torz arcú srácként volt már barátnőm amúgy.

2016. ápr. 13. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/100 anonim ***** válasza:
63%

Sosem mondtam, hogy nem számít.

Igenis számít.

De mivel ezt le mertem írni, jön majd az, hogy mennyire felszínes vagyok.

2016. ápr. 13. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/100 anonim ***** válasza:
44%

Számít, mert mindenki a külsőt látja először.

A pasik is, nincs mit ezen túlragozni!

2016. ápr. 13. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/100 anonim ***** válasza:
30%
te még hiszel a nőknek? hogy jaj nem számít a külső a belső értékek sokkal fontosabbak. ha te elhiszed neki akkor az a te bajod! okos férfi tudja hogy 100% ban a külső számít nekik.
2016. ápr. 13. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/100 anonim ***** válasza:
51%
Tök mindegy sajnos... Ha ronda vagy akkor megkapod a megfoghatatlan “rossz a kisugárzásod“ meg “nincs kémia“ dumákat. ÉRdekes modon ha szep vagy akkor mindketto nagyon jo lesz... Ronda ferfi haljon meg egyeful, nekik alanyi jogon jar a szepfiu.
2016. ápr. 13. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/100 anonim ***** válasza:
63%
Tényleg sok mindentől függ, hogy miért jön be egy srác és bizonyos szempontból ott a külső is DE ez nem azt jelenti, hogy jóképű srácok jönnének be. Őszintén a mai jóképűnek titulált pasik inkább taszítanak. A feszülős naci,póló meg felnyírt haj vagy az égbe álló egyáltalán nem jön be. A legtöbb ilyen srácnak a kisugárzása sem jó, mert ők annyira behallucinálják,hogy milyen jó pasik. Sokkal jobbnak találom azt, aki nem képviseli ezeket a szélsőséges divatokat, hanem meg van a saját maga stílusa. Teljesen megfoghatatlan azt megmagyarázni, hogy nekem mi az esetem,mert nincs ilyen. Valaki vagy az vagy nem de ez látszik az exeim során is. Mindegyik más volt, mind egyéniség és ez fogott meg. Engem a környezetem szépnek talál de ehhez képest sosem volt egy húdejóképű barátom se szerintük ezért gyakran meg is kaptam, hogy nem illenek hozzám. Szerintem pedig mind illet csak nem voltak olyan erős kapcsolatok, hogy fiatalon megálljunk egymás mellett. 4 kapcsolatom volt ebből kettő másfél éves 1 két éves és az utolsó pedig, aminek most nem tudni, hogy vége-e 3 éve tart majdnem.
2016. ápr. 13. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/100 anonim ***** válasza:
31%
csak tudnám ki pontoz le 0 ra talán fáj az igazság hölgyeim?
2016. ápr. 13. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/100 A kérdező kommentje:

galamb sándor


felpontozlak



ma 11:28


teljes mértékbe egyett értek!

2016. ápr. 13. 11:52
 10/100 A kérdező kommentje:

ma 11:31


Érdekes modón minden nő a kisugárzással jön,persze az ő kisugárzásuk az nem számit..

2016. ápr. 13. 11:54
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!