Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért gondolják azt a csajok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gondolják azt a csajok, hogy a külső nem igazán számít az ismerkedésnél?

Figyelt kérdés

Erre alapozom a kérdésem: http://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarske..


Annyit még hozátennék hogy itt rengeteg csaj tesz fel kérdésbe kizárólag jóképü helyes pasikat,amikor még életébe nem találkozott velük,de már nekik átmegy a kisugárzás egyből. Ennyi erővel egy torz arcal született gyereknek is lehet 10-es kisugárzása ha serdülő korára összeszedi magát és megmutatja a világnak hogy nem sajnáltatja magát,attól az arca még nem fog megváltozni..Várok azért torz arcú pasit és szép arcú lány párokat hogy ebből szerelem lett..Nem photoshopolt képekre gondoltam..


2016. ápr. 13. 10:40
 61/100 A kérdező kommentje:
A nőkben ne keressen senki logikát mert nincs. Hiába papolnak itt a jó belsőről. Ha nem vagy vonzó nekik, le se szarnak. Én most beszélgettem egy csajjal és azt írta hogy egy magabiztos, kedves pasi bármelyik lányt képes meghódítani. Képcsere megvolt, azóta kissé ellaposodott a beszélgetés,végül le tiltott. Na akkor hol az értékes belső szöveg? Nem lenne ezzel baj mert mi, férfiak is külső alapján döntünk 50%-ban, de mi legalább ezt nem tagadjuk le.
2016. ápr. 14. 09:15
 62/100 anonim ***** válasza:
40%

Menjetek fel a Tinderre és meglátjátok


Átlagos pasi, normális adatlap hétköznapi képekkel: alig talál valakit (heti max 4 match, az se ír vissza)

Kigyúrt wannabe gyerek lepukkant sportkocsi előtt izmait villogtatva: végtelen match

Jóképű gyerek akárhonnan, minden mástól függetlenül: napi 15-20


Átlagos csaj, akit jobbra húz azzal 80%-ban match. És ugye még válogatott is.


És igen, mindenki felszínes, mert több 10 000 magyar ember használja ezt az alkalmazást.


U.i.: az átlagos csaj konkrétan ismerős barátnője, képeken átlagon felüli volt, életben meg átlag alatti :D

A többi pedig kamuprofilos statisztika.

2016. ápr. 14. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/100 A kérdező kommentje:

ma 09:15


Jól irod ez a video is tanusitja amit mondasz és hogy ez a mai világ..


https://www.youtube.com/watch?v=bLoRPielarA

2016. ápr. 14. 09:56
 64/100 anonim ***** válasza:
100%

"Miért, ti nem a külsőt látjátok először? Beleláttok egy szempillantás alatt a veséjébe? Vagy nálatok ez hogy működik, meséljétek már el, ha annyira lepontoztok!"



jó, "elmeséljük." megnézzük a külsőt, igen, ezt nem is tagadtuk DE (!!!!) a belsőt is. komplexen, kompletten. MEGISMERJÜK (ha hagyja) az adott nő(t) és ezek után dől el.


a női képlet:


bejön, jöhet (miközben meg sem ismerte, kapásból eldöntötte)


nem jön be, húzzon el (ugyanaz a metódus mint az előző, csak ellentétes a végkimenetel.)


summa summarum a nők "ismerkedése" csak a külső szemlélésén alapul, baromira nem a megismerésen.



a mi képletünk:


kinéz valahogy a nő (ok, nem bánya, de nem is kell bomba kinézet) beszélgetünk vele, 1x, 2x, többször, megismerjük, kialakul 1 kép, ami akár lehet téves is, de csak EZ UTÁN dől el a dolog.


a nők a férfiak 10%-át fogadják el

a férfiak a nők 80%-át.


azért ezek nem semmi különbségek.



élő példa:


jött a melóhelyemre egy 10/4-es csaj. 35 éves, szingli (mily' meglepő). nézegettük a dolgozói arckép csarnokot. ugyan 1500-an dolgoznak a cégnél, de "csak" 60-70 képet néztünk végig. ebből írjátok, és mondjátok, 4 fickó tetszett neki, jóképűnek tartotta őket, a többit GÁZNAK (!!!!!) minősítette. gáznak, bakker, gáznak. nem azt mondta, h átlagok, de nem jönnek be, hanem gáznak mondta a többit!!!


ennyit a nők eszetlen igényeiről, elvárásairól.



ja és még 1 példa:



középsuliban, a csajok a folyosón sikítoztak, ha 1 jóképű ment el elöttük, semmit nem tudtak róla, a nevét sem, de már várták a szünetben, h mikor megy el az osztály terem előtt. tudom, rávágjátok: infantilisek voltak. a lényegen azonban ez mitsem változtat: első látásból, kapásból döntenek, zéró megismerés nélkül, és mindez radikális. (mindkét irányban, radikális igen, v radikális nem)


ámen. a mise véget ért, menjetek békével.

2016. ápr. 14. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/100 anonim ***** válasza:

Utolsó:

Magamból kiindulva, tény, ha nem tetszik, akkor hiába ismerem meg, nem fog érdekelni, mint pasi.

De ha külsőleg tetszik, önmagában édes kevés ahhoz, hogy legyen bàrmi is. Volt, hogy pár pasi bejött külsőre, de beszéltem vele pár mondatot, és kösz, inkább kihagytam. Vagy pár tali után rájöttem, hogy nem normális, és szintén elköszöntem.

2016. ápr. 14. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/100 anonim ***** válasza:
nem azzal van a baj hogy a külsőre mennek mert mindenkinek az a fontos ha nem hogy letagadják hogy jaj nekem elég ha 1 férfi kedves meg romantikus meg határozott!
2016. ápr. 14. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/100 anonim ***** válasza:

"nem azzal van a baj hogy a külsőre mennek mert mindenkinek az a fontos ha nem hogy letagadják hogy jaj nekem elég ha 1 férfi kedves meg romantikus meg határozott!"



a baj inkább az, hogy a mércéjük az egekben, és számukra csak jópasi és gáz van. átmenet, átlag, nincs. döntésük radikális. ehhez még hozzájön a duma : a magyar pasik 80%-a hulladék.


tehát van a 10 százalék, a többi meg...


na ez a baj.

2016. ápr. 14. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/100 anonim ***** válasza:
Mondjátok már meg nekem, hogy ti ezeknél a kérdéseknél hány éves nőkről beszéltek? Én most 34 éves vagyok és mikor én voltam huszonpár éves nem tapasztaltam azt amiről itt írtok. Tényleg csak kíváncsi vagyok.
2016. ápr. 14. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/100 anonim ***** válasza:

Na tessék uraim, most lehet bizonyítani:


http://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarske..


Itt van egy lány, akit mindenki elutasít, pedig állítása szerint nem ronda, nincs vele semmi különösebb baj, mégis mindenki elküldi.

Miért? Na, várom a legyártott magyarázatokat. :)

2016. ápr. 14. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/100 anonim ***** válasza:
aqer ! igen ez a másik baj hogy nekik a tökéletes kell! inkább egyedül marad mint hogy átlagossal össze jöjjön de mint tudjuk ha 1 nő azt mondja átlagos= ronda soha nem jönnék vele össze
2016. ápr. 14. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!