Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nincsenek már nők akik szeretn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nincsenek már nők akik szeretnek főzni meg rendet tartani a férjükre?

Figyelt kérdés
Mai világban cselednék munkának tartják a gondoskodást a férfire meg a gyerekükre a nők! Csak a erőszakos pénz követelést hallani tőlük. Csak úgy hajlandóak ellátni a háztartást ha a férfi gazdag és egyedül dolgozik. A nőnek meg csak otthon keljen lennie.
ma 12:27
 61/117 A kérdező kommentje:
Úgy látszik tényleg 1 az 1000 ből akivel lehetne számomra életet tervezni. Pedig nem vagyok rossz ember. Anyukám a hét minden napján főzött. Melette igaz csak 6 órában dolgozott már idősebb korában. Utolsó gyerek voltam, 3 testvérem előzött meg. Náluk mèg 8 órában dolgozott anyu és ugyan úgy vitte őket pl az óvodába és rend volt otthon és friss ebéd.
ma 13:51
 62/117 anonim ***** válasza:
100%

Egy az ezerből?

Ebben a kategóriában össz-vissz nincs 200 aktív felhasználó, és ők sem fedik le a társadalom sepktrumának negyedét se:D


De amúgy ha ilyen "konzervatív" nőt akarsz, akkor ismrekedj mélyen vallásos közegben. Jehovás lenne a legjobb, mert nekik ez konkrétan szabályba van öntve, de ahhoz nem kis áldozat kell, meg azátn... ki akar eg yjehovással összeállni egy tál ételért cserébe...:D

De fundamentalista reformátusok, katolikusok teljesen adják. Esetleg hagyományörző csoportok.

ma 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/117 anonim ***** válasza:
100%
61: te pont abban az érában nőttél fel, amikor a legigazságtalabb volt a hozzáállás a nőkkel kapcsolatban. Addig legalább eltartották őket. Utána meg: "nem tartalak, de a tied a házimunka nagy része". Ez sosem volt sem korrekt, sem igazságos. Ezekbe a nőkbe bele lett verve, hogy "akkor vagy igazán nő, ha ganajozol az uradra" csak aztán még fiatalkorukban hozzátették, hogy "ja de dógozzá". Persze, gondolom, neked ez jó, mert minél kevesebb munka egy pasinak, minél több hímsovi hozzáállás, annál jobb.
ma 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/117 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk én néha olvasok naplókat régen élt nőktől (most pl szofja tolsztojét) és ami közös bennük, az az, hogy mennyire reményvesztettek, dühösek, voltak rühellték a sorsukat, és többet akartak volna az élettől.

Okádék ahogy manapság mennyire elterjedt, hogy régen imádták a nők a férjük pelusát cserélni egy életen át, meg hogy manapság csak azért vágynak erre, mert őő... a média agymosta őket arra, hogy ingyenszolgának lenni nem jó dolog!! pedig a természetük igazából csak erre vágyik.


Tudom hogy csak egy kis troll vagy aki így kuncsorog figyelemért, de akkor is :D

ma 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/117 anonim ***** válasza:
100%
Ja, mindketten 8 órát dolgoztunk aztán én még otthon is egyedül amíg te semmit se csinálsz? Nem, kösz. Akkor már lakom egyedül.
ma 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/117 anonim ***** válasza:
100%
64: ez meg a másik. Mutogatják a hímsovik könnyel a szemükben elcsöppenve, hogy bezzeg a nagyapáink és a nagyanyáink milyen szépen éltek, és mennyire jól működtek a klasszikus szerepek. Na meg egy fenét :D. A legtöbb ilyen korú rokoni családról, párról meg ismerősökről azért hallottam jópár dolgot, és kb. az jött le az összesből, hogy kb. azért hiszik azt, hogy ezek jól működtek, mert életben maradt mind a kettő és nem váltak el. Csak azt felejtik el, hogy anno ciki volt válni, és az a nő, aki megpróbált menekülni a kapcsolatból meg válni, az a világ szégyene lett és kivetette volna magából a társadalom. Nem egy ilyen "jaj, de szép régimódi" családról derült ki, hogy az egyiknél az apuci folyamatosan hazahordta a nemi betegségeket az útszéli prostiktól a feleségének, aztán a nő lett bekussoltatva veréssel, hogy nehogy merjen erről másnak panaszkodni, meg orvoshoz sem mehetett el; a másiknál 40! éven keresztül csalta a szomszédasszonnyal apuci a feleségét, és el volt várva, hogy az asszony szép elegánsan félrenézzen és meg sem mukkanjon.
ma 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/117 anonim ***** válasza:
100%

#64

Persze hogy nem volt jó az se, de legalább nem munka mellett várták el tőlük ezeket. Manapság már talán inkább dívik a fele-fele házimunka, de pár évtizede az volt, hogy asszonyka is húzzon dolgozni 8-10 órát munkahelyre, majd utána még emellett egyedül gondoskodjon otthon is mindenről. Hát ennél azért jobb, hogy csak otthon gondoskodik mindenről, a plusz 8-10 óra munka nélkül.

ma 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/117 anonim ***** válasza:
100%

Én vezetem a háztartásom és főzök magamra, sőt van egy helyes és érdekes párom aki szintén besegít, ha itt van és közösen programozunk itthon.

Neked pedig nem véletlen nincs ilyen és kell itt trollkodni.

ma 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/117 A kérdező kommentje:

Igen én pont akkor voltam gyerek amikor ez volt példaként látva a szülőktől. Apu hétvégente néha főzött : bablevest , palacsinta , vagy brassói (ezt én is jól csinálom a tesóim szerint )


Takarítani max az udvaron és szőnyegeket mosta ki stb. Ez leginkább a sima takarítást anyu csinálta. 2 nővérem is van és ők sem csináltak otthon semmit. Mindent anyu csinált.


Szóval én mèg 100 x kedvezőbb vagyok mit az apám volt vagy az akkori felfogású ferfiak. És segítenèk takarítani meg minden. De a főzést mindenképp neki kellene. És dolgozni is kell 8 órában, nem lenne ingyen nálam eltartás. Én se azért járok dolgozni mert annyira szeretek oda járni.

ma 14:24
 70/117 anonim ***** válasza:
100%

Javaslom, vegyél fel bejárónőt.

Mert azt még mindig nem írtad le, a hölgy mitől lenne beljebb, ha veled élne.

ma 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!