Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nincsenek már nők akik szeretn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nincsenek már nők akik szeretnek főzni meg rendet tartani a férjükre?

Figyelt kérdés
Mai világban cselednék munkának tartják a gondoskodást a férfire meg a gyerekükre a nők! Csak a erőszakos pénz követelést hallani tőlük. Csak úgy hajlandóak ellátni a háztartást ha a férfi gazdag és egyedül dolgozik. A nőnek meg csak otthon keljen lennie.
ma 12:27
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ❯❯
 101/122 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem feleslegesen papolsz a szeretetről, mert azok közelebb vannak az érzéshez akik társként tekintenek egymásra mint azok akik csak elvárják a kiszolgálást, tudnám mire fel
ma 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 102/122 A kérdező kommentje:

Ha majd valamit meg kell szerelni akkor megmondjuk a nőnek hogy osszuk meg a teendőket 😀


Hogy panaszkodtok ha egy ilyen alap dolgot mint a főzés , elvárna a férfi.

ma 16:28
 103/122 anonim ***** válasza:
100%

Mindennap kell szerelni?


Egyébként mi együtt szoktunk a párommal, ahogy főzni is.

Ha annyira alap, miért mástól várod?

ma 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 104/122 anonim ***** válasza:
100%
Inkább az a hihetetlen, hogy felnőtt férfiként képtelen vagy az olyan alapvető dolgokra, mint a főzés. Nem érzed magad szánalmasnak és gyerekesnek? Tényleg olyan vagy, mint egy csecsemő.
ma 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 105/122 anonim ***** válasza:
100%
A szeretet talán = azzal, hogy ingyen cseléd vagyok! Vagy mindketten kivesszük a részünket a pénzkeresésből, és a hazimunkábol, vagy én nem dolgozom munkahelyen, cserébe én végzem a házimunkát. Ilyen egyszeru! De az, hogy dllgogom 8nóraban, meg még mindent mast meg is csinálok....Te hülye vagy? Ebben nekem mi a jó? Te akkor a f*szodon kívül mit raksz a kapcsolatba?
ma 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 106/122 A kérdező kommentje:

103


Mert 25 órákat távol vagyok.


104


Most is önellátó vagyok. Szoktam rendelgetni (főleg a munkahelyre ) otthon meg egyszerű kajákat szoktam összedobni. Holnap sertéspöri lesz. Vagy 2 hónapja nem ettem azt

ma 16:45
 107/122 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell neked párkapcsolat, megvagy te egyedül. ;)
ma 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 108/122 A kérdező kommentje:

105


Minden házimunkát megosztanék a párommal. Kivéve a főzés. Azért mert túl sokat vagytok munkában, plusz amit én magamnak megcsinálok az oké nekem, de nem akarnàm a kritikát hogy neki mondjuk nem ízlik. Jobban bízok a női tehetségben a konyhában

ma 16:49
 109/122 anonim ***** válasza:
100%
Nincs olyan, hogy "női tehetség a konyhában". A nők ugyanúgy megtanulják, mint a kicsit is igényes férfiak.
ma 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 110/122 anonim ***** válasza:
100%

És most a nőnek ehhez mi köze, hány órát vagy távol, ha ő is ugyanúgy bejár dolgozni?

Én pl 12 órázok, nem mindennap, ha nem dolgozok én főzök, ha dolgozok akkor a párom, mert ő 8 órában van. Egymás válláról vesszük le a terhet, nem csak az egyik vállra pakolunk. De igazából, nem minket szívatsz meg, csak saját magadat ezekkel az elvárásokkal.

ma 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!