Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nincsenek már nők akik szeretn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nincsenek már nők akik szeretnek főzni meg rendet tartani a férjükre?

Figyelt kérdés
Mai világban cselednék munkának tartják a gondoskodást a férfire meg a gyerekükre a nők! Csak a erőszakos pénz követelést hallani tőlük. Csak úgy hajlandóak ellátni a háztartást ha a férfi gazdag és egyedül dolgozik. A nőnek meg csak otthon keljen lennie.
ma 12:27
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
 111/117 A kérdező kommentje:

110


Csak annyiban hogy többen írtátok hogy ha haza érnék akkor miért nem én állok neki főzni? Talán azért mert 25,26 órája is ébren vagyok már ekkor, és nyilván nem akarnék még egész délelőtt főzni ilyen fejjel. Csak frissebb már a nő, aki csak 8 órát volt munkahelyen.

ma 16:54
 112/117 anonim ***** válasza:
100%

Tudod, anyáink idejében nem volt a nőkön talán az a teljesítmény kényszer munkahelyen mint most.

Mostanra több a diplomás fiatal nő mint férfi, egyre több szellemi munkakörben vagyunk jelen.

Pl én nem vagyok egy nagy valaki, senior key account manger vagyok egy multinál. De még rajtam is óriási nyomás van, ölre megyünk a konkurenciával az ügyfelekért. A vezetőség liheg a nyakunkban. Folyamat táblázatokat, statisztikákat, rreportokat készítünk mindenről is. Rengeteg a felesleges, de kötelező adminisztráció. Sokszor nem elég a 8 óra munkaidő (amit jellemzően ügyfelekkel, vagy a kocsiban töltök), este még be kell jelentkezni otthonról a rendszerbe és megcsinálni a kötelező köröket, mailekre válaszolni stb.

Na ilyen 30 éve nem volt. Nem létezett HO ilyen formában, hogy bármikor bármit elintézel(és el is várják). Aki nem ért el munkaidőben a vezetékesen, így járt. Ma már elképzelhetetlen, hogy ne vegyem fel fontos ügyfélnek a mobilt akár 19:00kor is. Más a világ, felgyorsult, nagy a nyomás. Utolsó dolog, ami boldoggá tesz, az a főzés, ez van.

ma 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 113/117 anonim ***** válasza:
100%
Oké, aznap mikor dolgozol igen. De ha 24 órázol, akkor 3 napot otthon vagy, amikor épp te is főzhetsz és takaríthatsz, msohatsz, tergethetsz, mosogathatsz.
ma 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 114/117 anonim ***** válasza:
100%

Előre is lehet főzni több adagot, az nem indok arra, hogy te sose főzz, hogy "az asszony úgyis előbb ér haza". De mindig csak az ürügykeresés, hogy téged miért szolgáljanak ki (amiért cserébe te "kicsit" mosogatnál, és szerinted az már szenzáció, mert apucikád még ennyit sem volt hajlandó megtenni a szorgalmas anyukádért... ha még azt mondanád, hogy oké, nem akarok főzni, de akkor az összes fürdőszobatakarítást bevállalom... nem... a többit is feleznéd, tehát többet dolgoztatnád... de te olyan szerető és szerethető karakter vagy, és jó választás lennél a csodás lelked miatt :D).


A szerelés meg... én első körben előszedem a használati utasítást meg utánanézek neten, és ha úgy nem megy, inkább hívok szerelőt. Azért a férfiak többsége, aki otthon szerelget, inkább Mekk Elek szinten van - akkor inkább hívok vkit, aki hivatalosan is ért hozzá, és még le is tudom csekkolni, mások hogy értékelték.


Ez meg röhej, hogy vki azért nem csal meg, mert idősebb és már nem hajtják úgy a hormonok... ez olyan, mintha elkezdenéd magyarázni, miért férfiklimaxolsz 35 évesen. Az, hogy ki mennyire hűséges, nem a korától függ, hanem az alapszemélyiségétől. És az régen rossz, ha vki elkezd ilyen idős korban papisodni.


Azt aláírom, hogy olyan nőnek jó lenne melletted anyagilag, aki szintén albérletet fizet(ne), tehát hozzád hasonló anyagi körülmények között élő, hasonlóan kereső. Tehát ugyanúgy fizikai munkát dolgozó vagy ilyen betanított alap admin / adatrögzítő.

ma 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 115/117 anonim ***** válasza:
100%
De miért törvényszerű, hogy a nő 8 órát dolgozik? Én is 12 órázok, este 10kor szerinted nekem mennyi kedvem van neki állni?
ma 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 116/117 anonim ***** válasza:
100%

108

Olvasni tudsz? Ha igen, főzni is

ma 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 117/117 anonim ***** válasza:
Erről olvastam, hogy a pasik elvárják a tradicionális feleséget, de nem hozzák a tradicionális férfiszerepet: hogy egyedül eltartják a családot.
ma 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!