Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nincsenek már nők akik szeretn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nincsenek már nők akik szeretnek főzni meg rendet tartani a férjükre?

Figyelt kérdés
Mai világban cselednék munkának tartják a gondoskodást a férfire meg a gyerekükre a nők! Csak a erőszakos pénz követelést hallani tőlük. Csak úgy hajlandóak ellátni a háztartást ha a férfi gazdag és egyedül dolgozik. A nőnek meg csak otthon keljen lennie.
ma 12:27
 71/116 A kérdező kommentje:

70


A bejárónő eljönne velem kirándulni? Meg lehet dugni ?


Ugye hogy nem jó ötlet?

ma 14:28
 72/116 anonim ***** válasza:
89%
69: csak az a helyzet, hogy amit most vár el a nők többsége jogosan, az nem az, hogy "hát apámnál azé jobb vagyok kicsit". Ha neked nem jó ez, akkor maradsz egyedül. Problem solved.
ma 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/116 anonim ***** válasza:
92%

Ja ez lenne a hölgynek a plusz a kapcsolatban, hogy főzhet, takaríthat rád, kirándulhat és megdugod?

Csábító. Kár, hogy már öreg vagyok.

ma 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/116 anonim ***** válasza:
91%
De minek éljek veled, ha több kötelességgel és munkával jársz, mint egyedül élni?
ma 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/116 A kérdező kommentje:

73


Mennyi az annyi? Pedig kedvező ajánlat ha belegondolsz.


74


Mit gondoltok komolyan ? Úgy akartok férfit hogy ne keljen főzni meg takarítani? Ki csinálja meg helyetted is a férfi? Vagy fizetni egy cselédet?

ma 14:33
 76/116 anonim ***** válasza:
86%

#75

Felét én csinálom, felét a párom. Szerintem legtöbben kb hasonlót preferálnának.

ma 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/116 anonim ***** válasza:
89%

Maradjunk annyiban, hogy öreg. És annyiban, hogy a férjem a tiédnél jóval kedvezőbb csomagajánlattal kérte meg a kezem - mondjuk a kirándulást és dugást is tartalmazza.


Ő nem helyettem csinálja a főzést. Hanem velem. Vagy mellettem. Még nem esett le a karikagyűrűje eddig.

ma 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/116 anonim ***** válasza:
88%
én nem az a válaszoló vagyok, de nem azt várom, hogy ne kelljen főzni egyáltalán, hanem hogy közösen felosztva, és a kedves ne kezdjen el szekálni meg fikázni azért, mert nem a nulláról főzök minden nap éttermi szintű házi kosztot, hanem felhasználom az élelmiszeripar főzést segítő termékeit, ill. ha nekiállok mégis, akkor több napra főzök és ne hisztizzen, mint egy csecsemő, hogy nem kap minden nap friss változatos házikaját. Ez azért sztem nem akkora elvárás, ha mindketten dolgozunk.
ma 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/116 A kérdező kommentje:

77


Gyerekek is vannak? Grat a boldog házas élethez. Jól választottál.


78


Vannak ételek amiket meglehet enni több naposan melegítve. Maximum 2 nap. Abba nem kötnék bele ha előre főz 2 napra. Meg abba se ha használ olyan alapanyagokat is amik félkèszek és hasznosak , nem a legrosszabb minőségű.

ma 14:41
 80/116 anonim ***** válasza:
100%
Jelenlegi állapotodban te csak felesleges munka vagy, kérdező. Mint egy csecsemő, ami sose nő fel.
ma 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!