Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nincsenek már nők akik szeretn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nincsenek már nők akik szeretnek főzni meg rendet tartani a férjükre?

Figyelt kérdés
Mai világban cselednék munkának tartják a gondoskodást a férfire meg a gyerekükre a nők! Csak a erőszakos pénz követelést hallani tőlük. Csak úgy hajlandóak ellátni a háztartást ha a férfi gazdag és egyedül dolgozik. A nőnek meg csak otthon keljen lennie.
ma 12:27
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/117 anonim ***** válasza:
92%

A szakma és az érettségi nem zárja ki egymást, erre van a technikum.


Ja de a hölgy ne utálja, ő esténként meló után önként és dalolva sürög-forog a konyhában, mert te éhes vagy, a rendelt kaját utálod, a félkész szemét, te meg nem főzöl. Értem.

ma 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/117 anonim ***** válasza:
59%

Én is 500 körül keresek, de, nagyon sokat is hozzáteszek és nem vagyok se kialvatlan, se nyűgös.

Aki dolgozik, az nyűgös? Nem tudtam.

Azzal együtt, hogy a férjem vállalkozó, korán megy és későn jön. Így a háztartás nagy részét én csinálom, de pl hétvégén ha otthon van, ő szívesen főz. Ha úgy van, tud indítani egy mosást, bármi, pedig fizikai munkát végez, de nem nyűgös:)

ma 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/117 anonim ***** válasza:
90%

#42

Mondjuk az szerintem elég könnyen belátható, hogy aki dolgozik az fáradtabb mint aki nem dolgozik. :D Hacsak valakinek nem a pihenés a munkája. (?)

ma 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/117 A kérdező kommentje:

Kb 6 éve magamra főzök és takarítók. Nyilván nem egy kupac szemeten fekszek a szoba közepén otthon mint a C Type emberek.


És nem úgy kell elképzelni hogy konkrétan pót anyukat vagy cseledet keresek , meg szexrabszolgát. Hanem hogy kiegészítésük egymást , könnyebb legyen az életünk. Egy nőnek illik és kell is főznie. Egy ágyat el kellene húzni vagy akármi , vagy ő főz meg port töröl én meg kis mosok meg porszívozok stb.


De az elképzelhetetlen számomra hogy dolgozzak 2 munkahelyen , ő meg csak otthon van. Vagy ha lenne gyerekünk és azt gondolnà (Az addigi összesen 4 év munkaviszonyával) hogy megnyerte az 5 ös lottót , és többet ne keljen hajnalban kelni és indulni alkalmazkodni a munkahelyre. Hogy majd én hozzom a pénzt , ő meg 9 ig alszik .

ma 13:14
 45/117 anonim ***** válasza:
82%

Biztosan fáradtabb, főleg aki fizikai munkát végez.

Mondjuk én megbolondulnék otthon.

Attól még, hogy dolgozni járok, ki tudom magam aludni és pihenni és egyáltalán nem vagyok tőle nyűgös.

ma 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/117 anonim ***** válasza:
83%

"Hanem hogy kiegészítésük egymást , könnyebb legyen az életünk."


Hát eddig nem erről írtál, hanem hogy elvárnád hogy kiszolgáljon.


Így viszont nem értem a problémád.... miért ne lennének nők akik a házimunka felét csinálják?

ma 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/117 anonim ***** válasza:
86%
Jó, ez már megint a heti hergelőposzt. Uncsi. Vót má... 🥱
ma 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/117 anonim ***** válasza:
74%

"Egy nőnek illik és kell is főznie."

Akárcsak egy férfinak. Ezek alapvető készségek, amik nemtől függetlenül fontosak és elengedhetetlenek egy önálló felnőtt élethez.

Ha számodra az az ideális, hogy te dolgozol, a nő pedig vezeti a háztartást, akkor hajrá, biztos találsz ilyen nőt. Azt viszont elvárni, hogy mindketten dolgoztok, de csak a nő foglalkozik ezzel (vagy jelentősen nagyobb mértékben), az egy nagyon naiv és nagyon nevetséges ábránd, ugyanis senki sem szereti, ha kihasználják.

25/N

ma 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/117 anonim ***** válasza:
88%

Nem alszik 9ig ha gyerek és munka van.


Egyébként semmibaj a hozzáállásddal, csak azt értsd meg, hogy sok nőnek meg az elképzelhetetlen, hogy munka mellett csak az ő feladata főzni, mert neki “illik”. Nevetséges :D mondom ezt úgy, hogy szeretek főzni és szeretem látni ha jóízűen eszik az ételt amit készítettem, de ha ez már elvárás mert én vagyok a nő, akkor viszlát, lehet enni a zacskós levest én meg maradok egyedül. Mert ha te nem vagy társ, csak elvársz mert azt hiszed a főzőlap puncival működik, akkor minek vagyunk együtt? Azért hogy hallgassam a bszogatast hogy hol a kaja miközben te ülsz a tv előtt és vakarod a pöcsöd? Kva jó deal tényleg :D

ma 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/117 anonim ***** válasza:

#45

Én az alvásról csak álmodozok, majd nyugdíjas koromban lesz rá időm. :D Addig hétvégéken próbálom pótolni.

ma 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!