Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nincsenek már nők akik szeretn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nincsenek már nők akik szeretnek főzni meg rendet tartani a férjükre?

Figyelt kérdés
Mai világban cselednék munkának tartják a gondoskodást a férfire meg a gyerekükre a nők! Csak a erőszakos pénz követelést hallani tőlük. Csak úgy hajlandóak ellátni a háztartást ha a férfi gazdag és egyedül dolgozik. A nőnek meg csak otthon keljen lennie.
ma 12:27
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/116 anonim ***** válasza:
73%
5. vagyok: ha vki amúgy ilyen szolgalelkű típusú nő, akinek ez a jó, lelke rajta, bár butának és kihasználhatónak tartom, ha ezt úgy vállalja, hogy mellé el sem tartják, hanem még melóban is gürizik.
ma 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/116 A kérdező kommentje:
10 🤔 Akkor mit fogtok enni? Ha a férfi is dolgozik (és amúgy se tud főzni) akkor ha te haza érsz a munkádból? Rendelgetni akarsz egy életlen át éttermekből?
ma 12:42
 13/116 lámlámnahát ***** válasza:
14%

se a "nem vagyok cseléd, nagybetűs nő vagyok", se a "nem vagyok csecsemő, igazi férfi vagyok" hozzábüfögéseket nem értem.


ne csináljunk már úgy, mintha rendben tartani egy lakást, napi szinten 4-6 óra elfoglaltság lenne. vagy mintha bele kéne fulladni abba, hogy az ember - akár férfiként - összedob egy bolognait.


olyan röhejes dolgokon tudnak rugózni felnőtt emberek, hogy az valami döbbenetes

ma 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/116 anonim ***** válasza:
48%

12: én nem az a válaszoló vagyok.


Jobb esetben ez megosztott munka. Én is főzök néha, ő is. Meg szerencsére azért jelen esetben én is és a párom is tűrhetően keresünk, nem abba fogunk belepusztulni, ha néha rendelünk kaját, vagy mondjuk munkahelyen menzázunk és este hideget eszünk. Meg kérdés, hogyha megosztjuk a főzést és mindennapi főzésben egyezünk meg, akkor a párom kivágja-e a díszhisztit, ha nem friss hozzávalókból készített Jamie Oliver-jellegű vacsi van, hanem zacskósleves, mirelit hús krumplival, vmi sebtiben elkészített joghurtos szószos salátával... vagy tészta üveges Knorr tésztaszósszal és reszelt sajttal.

ma 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/116 anonim ***** válasza:
84%

Valóban nem vagoyk normális nő.

Ugyanis férfi vagyok.

És nagoyn megalázónak tartanám, ha 30 éves létemre elém kéne tenni a zételt meg ki kellene vakarni a WC-t amibe szarok:D


Gyerekkoromban minden nyaralás alkalmával végignéztem ahogy apám kiakad amikor rájön, hogy anyám ezt vagy azt nem csomagolt be neki. 10 évesen én már magamnak csomagoltam (oké, némi segítséggel), ezér tnem értettem, hogy 50 évesen apámnak miért nem jut eszébe magától mondjuk pulcsit hozni.

Aztán azt is végignéztem amikor anyám elküldte apámat tejért, ő meg 1,6%-os UHT-t hozott a 2,8as sima helyett, mondván a bolt kifogyott a sima tejből. Az Auchan kifogyott a tejből. Aha... UHT-t meg igyon akinek két anyja van.


Az ilyen nem férfi, hanem gyerek. Olyan 10 alatti, mert 12 évesen már be tudsz vásárolni lista alapján.

És azt is látom, hogy anyám nem boldog, hogy jelenleg egy 70 éves gyereket kell istápolnia, miközben ő is nyugdíjas már.


Persze ha eg ypár meg tud egyezni a szerepekben, úgy oké, ő döntésük. De a 21. században elvárni egy teljes állásban dolgozó embertől, hogy aztán munkaidőn kívül még a gyerekeként istápoljon egy másik teljes állásban dolgozó embert mert.. az képtelen volt felnőni.. hát ez ritka szánalmas.

ma 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/116 anonim ***** válasza:
82%
Biztos vannak, de nyilván ők olyan férfit keresnek aki egymaga ellátja anyagilag a családot cserébe, hiszen így fair.
ma 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/116 anonim ***** válasza:
84%

Te miért nem tudsz főzni? Mi gátol benne, hogy megtanuld?

Neked pont annyi nekiállni főzni este, mikor hazaérsz, mint a nőnek.

Miért pont ő?

ma 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/116 A kérdező kommentje:

14


Amiket felsoroltál arra bárki hisztizne. Az ilyen készételeket a kutyának se szívesen adnàm oda. Arról tanúskodik hogy nem tud főzni a hölgy vagy iszonyat lusta.

ma 12:50
 19/116 anonim ***** válasza:
86%
És szerinted a hisztiző felnőtt “férfi” aki nem tud főzni az miről tanúskodik?
ma 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/116 anonim ***** válasza:
85%
Te miért nem főzöl? Mert lusta vagy?
ma 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!