Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nincsenek már nők akik szeretn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nincsenek már nők akik szeretnek főzni meg rendet tartani a férjükre?

Figyelt kérdés
Mai világban cselednék munkának tartják a gondoskodást a férfire meg a gyerekükre a nők! Csak a erőszakos pénz követelést hallani tőlük. Csak úgy hajlandóak ellátni a háztartást ha a férfi gazdag és egyedül dolgozik. A nőnek meg csak otthon keljen lennie.
ma 12:27
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ❯❯
 91/116 anonim ***** válasza:
80%

Még mindig nem értem.

Gondolj bele:

En nokent (most itt magamrol irok), hormonalis betegseggel, migrenesen jarok dolgozni.

Ugyanugy bent vagyok, amikor emiatt fajdalmaim vannak, ami havi legalabb 8 nap.

Ezek utan meg menjek haza, olyan fejgorcssel, hogy sirok, es meg lassak el egy felnott embert, aki ugyanakkor er haza, de nincs semmi baja, megvan keze laba?

Hat na nem.

Szerencsere a paromnak nem torik le a keze, ha magara kell foznie, mosnia vagy eppen takaritania.

ma 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/116 anonim ***** válasza:
41%

89

És, ha tegyuknfel, valaki csicskanak áll melled, es mondjuk olyan hulye, hovy szül is neked, de veled tortenik valami, akkor mi lesz? Akkor a csaladodat kirakják. Én szivesebben vagyok olyan férfivel, akinek saját lakása/háza van!

ma 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/116 anonim ***** válasza:
83%
Úgy érted, hogy mar nincsenek nők, akik ingyen cselednek allnak, csak azert, mert f*sszal a lábad között születtel? 😱🥹 Döbbenet!
ma 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/116 A kérdező kommentje:

De mi ez hogy ingyen cseléd?


Együtt élek valakivel és akkor nem eszünk? Vagy magának megfőzz külön , és mire én hazaérek éhesen nekem nem ad semmit?

ma 16:12
 95/116 anonim ***** válasza:
100%
És ha a nő ér haza később, éhesen, te raksz elé valamit, vagy megvárod és még panaszkodsz is, hogy nincs még kész a kaja?
ma 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/116 A kérdező kommentje:

95


💁 oké de én nem erhetek haza hamarabb ha ő 8 órában dolgozik. De ez most mindegy.

ma 16:16
 97/116 anonim ***** válasza:
100%

"Vagy magának megfőzz külön, és mire én hazaérek éhesen nekem nem ad semmit?"

Ezt érdemelnéd.

ma 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 98/116 A kérdező kommentje:
Miért érdemelném azt? Hiányzik belőletek az őszinte szeretet. Csak a pénzt , haszon meg a külsőségek. El se tudjatok képzelni hogy szeretitek a pasitokat igazán.
ma 16:23
 99/116 anonim ***** válasza:
100%

És ha nem 8 órában dolgozik? És ha az a 8 óra du kezdődik?


Igazából, azt vársz el amit akarsz, de ugyanúgy a nők is. Miért választanának téged aki követeli hogy kaját rakjanak elé, úgy hogy mindketten dolgoztok, ha élhet egyedül is és nem kell ellátnia egy óriás csecsemőt vagy olyannak aki társat lát benne és megosztják az otthoni teendőket nem csak elvárja hogy kiszolgálják?

ma 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 100/116 anonim ***** válasza:
100%

Ha te nem főznél a párodra, ő miért főzne rád?

Te vagy az, aki nem szerelmet keres, hanem egy nőt, aki pótanyaként pátyolgatja, mert neki derogál az, hogy olyan alapvető dolgokat csináljon, mint a sütés.

ma 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!