Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nincsenek már nők akik szeretn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nincsenek már nők akik szeretnek főzni meg rendet tartani a férjükre?

Figyelt kérdés
Mai világban cselednék munkának tartják a gondoskodást a férfire meg a gyerekükre a nők! Csak a erőszakos pénz követelést hallani tőlük. Csak úgy hajlandóak ellátni a háztartást ha a férfi gazdag és egyedül dolgozik. A nőnek meg csak otthon keljen lennie.
ma 12:27
 81/116 anonim ***** válasza:
82%

Köszönöm!

Gyerek van nekem is és a férjemnek is, neki 2. Közös nincs. Késői újrakezdők vagyunk, de mindkét részről első házasság.

ma 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/116 anonim ***** válasza:
0%
De vannak ilyenek. Hozzám is járt sokáig egy elvált anyuka fehérneműben takarítani. Igaz sokba került, de megérte.
ma 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/116 anonim ***** válasza:
100%
Továbbra se tudjuk, hogy miért érné meg egy nőnek veled lenni, miben jobb a kapcsolat veled mint mással, vagy akár egyedül....
ma 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/116 A kérdező kommentje:

80


Ne gonoszkodj. Valóban nem vagyok könnyű eset és nincs együttélős tapasztalatom. Csak fantazialok róla hogy lehetne nekem is már ilyesmi. Ha nem csak az allataim lenne a társaságom a munka után. Hanem egy hús ver nő aki szeret.

ma 14:47
 85/116 anonim ***** válasza:
100%
Ha ez a lényeg, akkor becsüld meg és ne házicsicskát akarj, hanem akard, hogy neki is kényelmes és boldog legyen.
ma 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/116 anonim ***** válasza:
100%

Nem gonoszkodom, ez egy egyszerű tény. Nem nyújtasz semmit, de elvársz mindent. Igazi parazita jellem.

Egy nő sem fog téged szeretni, amíg ilyen vagy és ez így helyes.

ma 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/116 anonim ***** válasza:
100%
Ha meg is szeretnéd hogy maradjon a szeretete, akkor ne égesd ki azzal, hogy rátolsz minden házimunkát és főzést, merthogy ő a nő.
ma 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/116 anonim ***** válasza:
92%
A te fajtád szépen lemorzsolódik, ez a sors vár rátok. Nem tudtok alkalmazkodni, követni a fejlődést. Rengeteg férfi van már aki talpraesett, ügyes, szorgalmas, önellátó. Ez a jövő, őket fogják választani a nők. Aki a mai világban érvényesülni akar, annak muszáj minél több dologhoz érteni. Egy lusta here az már csak olyan teher, amit nem sokan akarnának a nyakukba. A "besegít" kifejezés is szánalmas. Nem, ahol 2 dolgozó felnőtt van, semmiféle besegítés nincs. Kiveszed a részed, ezt így hívják. Mint ahogy a nő is kiveszi a részét az anyagiak megkeresésében. Vagy ez, vagy a hagyományos modell van, de ott neked kell előteremteni az anyagiakat. Ha nem tudsz és akarsz alkalmazkodni akkor pedig maradsz egyedül.
ma 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/116 A kérdező kommentje:
Szerintem az itteni válaszokból nem lehet levonni hogy ki milyen ember. Én abszolút jó választás lennék. A korom is Közrejátszik már (35) hogy nem hajtanak a hormonok meg semmi. De amúgy se voltam a megcsalós típus. Szóval hűséges vagy, kedves , jófej, különleges , megbízható. Igaz nincs milliós fizetésem , nem jártam egyetemre se. Nincs autóm meg saját lakásom. Egy önkormányzati régi szerződéses (42 év) úgynevezett örök lakást fizetek. Ami annyit tesz hogy az életre szól, amíg fizetek nem tehetnek ki. 80 nm , 3 szoba , kert , pincék , veranda és 70 ezer a havi bérleti díj. Azaz ha hozzàm költözne az barátnőm és ketten fizetnénk akkor 35 ezer /fő lenne a lakhatás. Budapesten… Szeritnem keveseknek van ilyen lehetősége . És ha mindketten keresünk 350-400 átlag pénzt abból együtt már lehetne fellepiteni valamit. Később saját ingatlant venni. Családot állítani talán. Bár nekem azért erősen megy már a fiatalságom vége. A nők terén a 28-33 között tartanám ideálisnak (ha szülni is akarna) de persze ez nem kőbe vésett dolog. Lehet egyidős is velem.
ma 15:01
 90/116 anonim ***** válasza:
100%
Minek akarna szülni? Ha összejön veled, máris van egy kisgyereke akiről gondoskodnia kell…
ma 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!