Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nincsenek már nők akik szeretn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nincsenek már nők akik szeretnek főzni meg rendet tartani a férjükre?

Figyelt kérdés
Mai világban cselednék munkának tartják a gondoskodást a férfire meg a gyerekükre a nők! Csak a erőszakos pénz követelést hallani tőlük. Csak úgy hajlandóak ellátni a háztartást ha a férfi gazdag és egyedül dolgozik. A nőnek meg csak otthon keljen lennie.
ma 12:27
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/117 anonim ***** válasza:
85%

#18

Tudok és szeretek is főzni, de hétköznapokon nincs rá több órám mivel nyilván én is dolgozok. Szóval nálunk is leggyakrabban a 14-es által felsoroltak vannak. Nem fogok hajnal 2-ig a konyhában robotolni....

ma 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/117 anonim ***** válasza:
83%
18: nekem megfelel, meg sok más embernek is, ha nincsen más. Mondjuk én leginkább menzázni szoktam és ritkán főzök. De az nagyon nincs rendjén, ha a férfi egy teát nem tud megfőzni, aztán kutyáz engem, hogy miért nem tudok úgy főzni, mint egy eltartott falusi komámasszony vagy mint Nigella Lawson.
ma 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/117 A kérdező kommentje:
A anyukátok vagy nagymamátok forognak a sírjukban. Azt hiszitek a nyílt seb a lábatok közt miatt vagytok nők? Semmi hajlam nincs bennetek a háztartást vezetni.
ma 12:54
 24/117 anonim ***** válasza:
88%

#23

Anyukám kevesebbszer főz mint én, mert munkahelyi menzán esznek. Nagymamám meg anno otthon volt amíg papa dolgozott, jobban ráért főzőcskézni. (Amúgy meg ők is szoktak mirelit és üveges dolgokból főzni)

ma 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/117 A kérdező kommentje:

21,22


Szégyen



Amúgy nekem Szakács a szakmám , de egy percet nem dolgoztam a szakmában. Csak az iskolában meg a kötelező szállodai gyakorlaton főztem.



Meg nyilván magamnak kénytelen vagyok. Ehető de tényleg nem vagyok jó benne. Szóval másnak nem adnék belőle. Egy nőnek aki tetszik annak meg főleg nem.

ma 12:57
 26/117 anonim ***** válasza:
91%

Férjem egymaga látja el anyagilag a családot. Én nem dolgozok sehol, mióta megszületett a 2-ik gyerekünk.

Sütök, főzök, takarítok!

Jó kedvvel csinálom, mivel most más dolgom nincs. Meg azért is jó kedvvel végzem a sok otthoni teendőmet, mert nyugodtan költhetem a pénzt, nem veszekszik, hogy mit veszek magamnak.

Hétvégente ő főz vagy kint sütöget.

Nekünk egyenlőre így megfelel!

Ha nagyobbak lesznek a gyerekek, én is fogok dolgozni járni.

ma 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/117 anonim ***** válasza:
74%
De miért kellene nekem a háztartást vezetni? Miért nem közösen? Amúgy nagyanyám, anyám sem volt egy eltartott szuper háziasszony, a nagyanyám is ilyen városi dolgozó nősen főzött anno (max. akkor nem volt annyi készétel), anyukám meg ez a "Benke Laci bácsi" stílusban főző nő... ott annyival másabb a dolog, hogy minimálisan több friss hozzávaló, de sok "okosban" megoldott dolog. Nem lett sem ő, sem én kevésbé nő a hozzánk passzoló férfiak szemében. Az meg nem érdekel, hogy egy hímsoviniszta gyökér mit gondol. Az keressen egy született htb nőt, aztán tartsa el.
ma 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/117 anonim ***** válasza:
92%
Kevés ilyen csicska nő van már. (szerencsére)
ma 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/117 anonim ***** válasza:
92%
Ja szóval te még nem is tudsz főzni, azt' osztod itt az észt, hogy kellene :D. Ez olyan, amikor a pap magyarázza, hogyan kell dugni.
ma 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/117 anonim ***** válasza:
92%

#25

De mi a nénikém a szégyen azon, hogy nem gályázok hajnalig a tűzhely mellett? :D

ma 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!