Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha nincs jogsim meg autóm 36...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nincs jogsim meg autóm 36 évesen, az mekkora hátrány 2024 ben a társkeresésben?

Figyelt kérdés
Budapestről van szó. Gyalog meg időnként 1-2 megállót busszal megyek. Azon kívül a tömegközlekedésre sincs szükségem. De mikor neten ismerkedtem nőkkel, akkor zavarta őket hogy nincs igényem autóra.

#autó #2024 ismerkedés
tegnap 08:32
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 71/89 A kérdező kommentje:

#68


Az fáj a többségnek hogy gazdagnak kell lennie ahhoz hogy lehessen kapcsolata valakivel.


B, a lenyelős dolgot az egyik kommentelő hozta a témához. Engem amúgy hidegen hagy. Ha már itt tartunk én a női kézimunkára izgulok fel. Meg ha kicsit erőszakos és lovacskázik. De ez abszolút nem a kérdés témája.

tegnap 14:05
 72/89 anonim ***** válasza:
22%
30 éve nem vezettek ennyien autót,pedig mentek a családok akkoris eggyütt ide oda,a nyaralás mondjuk nem volt ekkora divat
tegnap 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/89 anonim ***** válasza:
83%

65. Leírtam. Megkapja, amit a férfiak a nőktől akarnak, amit te is akarsz és a kérdező is..

Hiszen, ha a nők nem tudnak szerinted ezen kívül semmit sem nyújtani akkor mit is akarsz tőlük?

Nagyon is sokat tud egy nő nyújtani ezért vagyunk mi nektek sokkal inkább mániátok, mint ti nekünk. Ezen az oldalon se a nők vergődnek sosem, ha csak innen indulunk ki.



67. Mi az, hogy miért kell kimagaslónak lennie? Már megint ez milyen kérdés?? Talán azért, hogy valaki akarjon téged párjának??! Hát ebbe a kategóriába tetted a kérdést, erről beszélgetünk.

"Bennem vannak szerethető dolgok is."

Na mondjuk ez kezdetnek nem rossz. Eddig csak negatív dolgokat írtál magadról. Például? Milyen jó tulajdonságokat tudnál elmondani magadról?

tegnap 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/89 anonim ***** válasza:
35%
Egyre magasabbak az elvárások ez van.
tegnap 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/89 anonim ***** válasza:
11%
63,tehát vevallottad hogy a sexet nyújtod,de én nem erre gondoltam,menj re is dolgozni,vezess autót,ne csak a gojszit nyalogasd.
tegnap 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/89 anonim ***** válasza:
9%
A 73 bevalotta,sexet kap tőle a csævója,mivel életképes srác
tegnap 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/89 anonim ***** válasza:
72%

75. Ha csak szex kell neked a nőktől, azt megkapod úgyis, hogy az élet minden területén egy lúzer vagy.


De hát ugye neked sem ez kell a nőktől, pontosan tudod mit nyújtanak amiért vergődsz... És aki tesz érte, meg is kapja. Te éppen nem.

Figyelmet, kedvességet, gondoskodást, szeretetet.. hogy valakit érdekeljen a nap végén, hogyan telt. :) hogy érezd, hogy gondolnak rád, hogy számítasz, fontos vagy. Mondhatsz amit akarsz te is épp ezt szeretnéd, csak nem tudsz TENNI is érte.. ettől vagy frusztrált.

Vigasztald csak magad, hogy a legtöbb amit az ilyen pasik kapnak az a terdelés. De tudod jól, hogy nem igaz.

tegnap 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/89 A kérdező kommentje:

#73


(Na mondjuk ez kezdetnek nem rossz. Eddig csak negatív dolgokat írtál magadról. Például? Milyen jó tulajdonságokat tudnál elmondani magadról?)



Miért fedjem fel a lapjaimat egy anonim oldalon? Az se biztos hogy puni van a lábad között. Lehet férfi vagy. Akkor miért áldozzak időt / energiát ?



Egy ismerkedésnél viszont nyugodt lehetsz hogy az összes pozitív dolgomat is előhozom.

tegnap 14:16
 79/89 anonim ***** válasza:
11%
Tehát kedvességet akkor kaphatok ha van jogsim?
tegnap 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/89 anonim ***** válasza:
81%

68. Na egyébként innen is látszik, hogy azok a férfiak akik +30 évesen egy rohadt jogsit nem tudnak felmutatni, amit amúgy a munkahelyemen 17-18 éves srácok sorra szereznek, ott valami más gond is van. Olyan alacsony a szint minden másban is.


Biztosan van kivetel, akinek épp a vezetés egy gyenge pont és nem mer, nem tud, nem akar, de másban ott van. De mint az itteni példa mutatja nem ez a többség.


Akinek egy jogsija sincs az megmaradt a lenyeled, nem nyeled szintjén.

tegnap 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!