Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha nincs jogsim meg autóm 36...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nincs jogsim meg autóm 36 évesen, az mekkora hátrány 2024 ben a társkeresésben?

Figyelt kérdés
Budapestről van szó. Gyalog meg időnként 1-2 megállót busszal megyek. Azon kívül a tömegközlekedésre sincs szükségem. De mikor neten ismerkedtem nőkkel, akkor zavarta őket hogy nincs igényem autóra.

#autó #2024 ismerkedés
tegnap 08:32
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 51/89 anonim ***** válasza:
77%

Az életemből csak egy apró szösszenet ami miatt már megéri a pénz amit az autóra költök (a milliónyi kényelmi funkció mellett).

Édesanyámat hozom viszem vizsgálatokra amikor csak kell.

Persze biztosan eltudna menni busszal is, szuper fájdalmak közepette.


Tök jó ha valakinek nincs szüksége autóra.

Ha minden és mindenki a szájában van vagy maximum 2 megállóra, de az emberek többsége nem így él.

tegnap 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/89 A kérdező kommentje:

#51


Percig se tagadtam az autó előnyeit. Mindig volt autónk. De csak apunak volt jogosítványa. Mindenhova ő vitt minket amíg élt.



A kérdést az jelenség szülte ha nincs a férfinek kedve meg anyagi lehetősége erre. Hogy akkor marad e számukra így is lehetőség a “csajozásra” vagy akkora hátrány ez hogy okozhatja azt hogy total normális ferfiak is incel sorsra jussanak?

tegnap 12:18
 53/89 anonim ***** válasza:
53%

Igen, én is tökre szeretném ha a születendő gyermekemet majd busszal vihetném vizsgálatokra/rendelőbe/kórházba/óvodába.

Vagy később ha már nagyobb lesz és bármi baj éri vagy csak simán lekési az utolsó buszt majd megkérek valakit, hogy mennyen érte vagy egyszerűen csak hívok egy taxit.

A nyaralás is tök jó buli tömegközlekedéssel, volt hozzá szerencsém de lehet kipróbálom gyerekkel is, úgy tuti még jobb.

tegnap 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/89 A kérdező kommentje:

#53


Fentebb már írtam hogy lovaglás csak felöltözve gondolom. Nem akarok 20 évig fizetni utána.


Ha te gyereket szeretnèl akkor már most gyűjts a kocsira , meg a magán orvosra. Ne a jövendőbeli férfitől követelőzz.

tegnap 12:28
 55/89 anonim ***** válasza:
73%

Jó, de magyarul az élet SEMMILYEN területén nem tudsz férfi lenni, ez kiderült a kérdés végére..

Mivel tudsz hozzátenni egy nő életéhez? Néha megkaphatja az aranyfarkad? Vagy még az sincs abból?

Keresgélj még. :) hátha szerencséd lesz, de tényleg és akad ilyen hülye nő.


Én olyan férfivel ismerkedek aki bárhová eltud vinni bármikor kocsival, eltudunk járni kirándulni, ha este tudunk csak találkozni ami sajnos előfordul akkor értem tud jönni és jön is szívesen.

Plusz emellé nem ragadt le 300 ezret keresni, tud nekem meglepetést okozni, pedig veled egyidős.

Ja és a villanykörte kicserélése se okoz neki gondot. És még igyse várja el, hogy csak pusztán ennyiért kedveljem, hanem még energiát is nem keveset fektet a dologba...

Barátnőim szintén elmondhatják ezt a párjaikról.

Valamit nagyon nem csinálsz jól az életeddel és kiderült, hogy nem a jogsi itt a legnagyobb gond.

tegnap 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/89 anonim ***** válasza:
73%
Igazából ez a kérdés arra jó, hogy bár eddig erre egyáltalán nem gondoltam mostantól sejteni fogom, ha egy férfinek nincs jogsija akkor másban se remekel.
tegnap 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/89 A kérdező kommentje:

#55


Érdek ember vagy. Legalább büszke ne legyél ennyire rá.

tegnap 13:29
 58/89 anonim ***** válasza:
0%
Nem baj ez.
tegnap 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/89 anonim ***** válasza:
11%
30 éve is menntek családdal az emberek,akkor hogy oldották meg?egyébként egy autóval rendelkező ismerősöm mondta hogy ez a kényelemről szól,semmi másról.
tegnap 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/89 anonim ***** válasza:
11%
55,és re mit nyújtassz a kanidnak?lenyeled a tejét és?ez alap dolog
tegnap 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!