Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha nincs jogsim meg autóm 36...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nincs jogsim meg autóm 36 évesen, az mekkora hátrány 2024 ben a társkeresésben?

Figyelt kérdés
Budapestről van szó. Gyalog meg időnként 1-2 megállót busszal megyek. Azon kívül a tömegközlekedésre sincs szükségem. De mikor neten ismerkedtem nőkkel, akkor zavarta őket hogy nincs igényem autóra.

#autó #2024 ismerkedés
tegnap 08:32
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/89 anonim ***** válasza:
31%

Vagy 20 éve vezetek, a napokban mentem Hatvanból Tihanyra vonattal, vagy 2x gyorsabban odaértem, 2x olcsóbban...és még a tájat is tudtam nézni, láttam embereket, tudtam figyelni mindenre.

Vidékiként legszívesebben vágnám ki a fenébe az autóimat.


Vagy 30 éve még másképp volt, mára az autózás egész másról szól.

Pénzköltés, dugókban dekkolás, idegbeteg életmód, antiszoc hajlamokra való rágyúrás...


Semmi másra nem jók mára az autók, csak bevásárlókocsiknak.

tegnap 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/89 A kérdező kommentje:
Igen ez ma már másról szól. A kényelem az elsődleges! Meg a pénzt nézik benne. Akinek nincs autója az csóró.
tegnap 08:41
 3/89 anonim ***** válasza:
60%

Szerinted egy nő melyiket választaná két jelölt közül?

Nyilván azt, akinek van egy normális kocsija.


Bevásárlás, kirándulás, családi programok... stb. hogyan? Busszal?

tegnap 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/89 A kérdező kommentje:

#3


Házhoz szállitás?


Nőnek is lehet autója nem? Ha neki ez fontos. Miért várja a férfitől?

tegnap 08:52
 5/89 anonim ***** válasza:
60%

Nem feltétlen kizáró ok, de jelentős hátrány.

Nekem.

tegnap 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/89 anonim ***** válasza:
51%
Szerintem nem az a gond hogy autód nincs, hanem hogy jogsid sincs. Érthető, hogy a belvárosban egyáltalán nincs rá szükség és nem is praktikus, de a jogsi hiánya szerintem gáz. Hiába van autóm nőként, ha van egy olyan élethelyzet ahol nem szeretnék/nem tudok vezetni, nekem kiábrándító lenne egy olyan férfi, aki nem tudja átvenni a volánt. Lehet ezen megsértődni, lehet értetlenkedni, úgy is úgy fogod csinálni ahogy te akarod. Lesz még 500 válasz erre a kérdésre és azután is ugyanezt fogod nyomni, tehát nem értem minek írtad ki.
tegnap 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/89 A kérdező kommentje:

#5


Miért ? És akkor az is hátrány ha nincs diplomája? Ha egy portás melója van 300 nettóért?

tegnap 09:05
 8/89 anonim ***** válasza:
0%
Nekem sem alakult így, mégis mozgássérült párom van. Utaztunk már busszal-vonattal és vásárolgat nagy táskával. Nem szabad ettől függnie és ezen agonizálni csak probléma gyártása valódi probléma helyett.
tegnap 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/89 anonim ***** válasza:
48%

Amit írtál, az önmagában egy intő jel.

Te mindenhova gyalog mész, vagy egy-két megállót.

Én ebből azt olvasom ki, hogy beszűkült az élettered, nem vagy nyitott új dolgokra, csúnyán szólva be vagy gyöpösödve.

Az meg, hogy a vezetésre nincs igényed, számomra szintén riasztó. Én tudok és szeretek vezetni. Nagyon férfiatlannak tartom, mintha nekem kéne dugaljat szerelnem vagy villanykörtét cserélnem.


De ez csak az én véleményem, engem elriasztanál az életmódoddal, más meg tud ebben társad lenni.

41N

tegnap 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/89 anonim ***** válasza:

8+

Egy ideig párom és mamám próbált tolni engem a jogsi felé. Lett volna rá affinitásom és képességem... De nem alakult úgy semmilyen szempontból és a sok őrült miatt most már abszolút elveszítettem rá az affinitásomat. Párom igazából azóta egyetért velem és rám bízza. Eléggé gusztustalan is lenne, ha ezért hagyna el.

tegnap 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!