Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha nincs jogsim meg autóm 36...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nincs jogsim meg autóm 36 évesen, az mekkora hátrány 2024 ben a társkeresésben?

Figyelt kérdés
Budapestről van szó. Gyalog meg időnként 1-2 megállót busszal megyek. Azon kívül a tömegközlekedésre sincs szükségem. De mikor neten ismerkedtem nőkkel, akkor zavarta őket hogy nincs igényem autóra.

#autó #2024 ismerkedés
tegnap 08:32
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 61/89 A kérdező kommentje:

60


Ne hidd. Az ilyenek még finyásak mellé. Ritka lehet aki le is nyelni vagy egyátalán orálozik.

tegnap 13:38
 62/89 anonim ***** válasza:
83%

57. De akkor téged miért kéne szeressenek a nők?

Kérdeztem az elején. Miben vagy férfi? Mert a válaszaid alapján ez nem derült ki, miért érdemes téged választani bárkinek?


Ez a társkeresés, ne haragudj, hol élsz? Természetes, hogy mindenki olyan embert szeretne aki jobbá teszi az életét, különben mi másért lennél kapcsolatban?

tegnap 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/89 anonim ***** válasza:
74%

Jó jo, értjük, mindenre van kifogásod és magyarázatod. Tiszta sor.


Attól még hátrány lesz mert nem mindenki gondolkozik úgy mint te. Most had ne részletezzem pontról pontra ismét hogy én miket gondolok másképp.

tegnap 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/89 anonim ***** válasza:
65%

60. Mit nyújtok? Kezdetnek nyújtok egy olyan női társaságot aki tiszteli, fel néz rá ezért. Ezzel kezdődik, ez az amiért ti megvesztek úgy akarjátok, csak nem tesztek érte, mert ahhoz már nincs tökötök.

Jobban mondva, minden olyat nyújtok, amiért ti itt kérdésekben vergődtök.

Miért akartok magatok mellé nőt?

Na az én kanim pont ezeket kapja. :)

tegnap 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/89 anonim ***** válasza:
11%
Egy dolgot irtál hogy felnézel rá,amiért fuvaroztassa a valagad,tiszteled,felnézel rá,mivel van jogsija,ez kevés,mit nyújtassz még?
tegnap 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/89 anonim ***** válasza:
11%
62,nem kell a sóder,a férfi teljesítsen 20 dolgot,a nő eggyet,térdelés
tegnap 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/89 A kérdező kommentje:

62


Mindig csak az elvárások! Miért kellene egy férfinek valami tulajdonságban , vagy egzisztencia kapcsán kimagaslónak lennie? Ez a sablon “ miért téged válasszon a nő?” Pl akkor téged miért válasszon a férfi? Ugye hogy kellemetlen a kérdés?



Bennem vannak szerethető dolgok is. És eléggé férfinak érzem magam. Talán egy igazi nő mellett még inkább ki tudnék bontakozni.

tegnap 13:51
 68/89 anonim ***** válasza:
59%

Ez már nem első jogsis kérdés amit végig követek itt gyakorin.

Valami egészen elképesztő milyen szánalmas vergődést mutatnak itt be azok akiknek valamilyen oknál fogva nincsen jogosítványa.

Mi az isten fáj nektek ennyire?

Hogy jutunk el oda a van jogsi/nincs jogsi témakörből, hogy a barátnő vajon lenyeli/nem nyeli le cserébe?!

Nem magas a szint, azt azért bevallhatjuk.

tegnap 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/89 anonim ***** válasza:
11%
68 neked fáj a kérdés,jöttél visszatámadni
tegnap 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/89 anonim ***** válasza:
85%

Nekem? Mégis mi fájna benne? :D

És milyen visszatámadás?

Most olvastam végig az egész beszélgetést.

tegnap 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!