Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha nincs jogsim meg autóm 36...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nincs jogsim meg autóm 36 évesen, az mekkora hátrány 2024 ben a társkeresésben?

Figyelt kérdés
Budapestről van szó. Gyalog meg időnként 1-2 megállót busszal megyek. Azon kívül a tömegközlekedésre sincs szükségem. De mikor neten ismerkedtem nőkkel, akkor zavarta őket hogy nincs igényem autóra.

#autó #2024 ismerkedés
tegnap 08:32
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 11/89 anonim ***** válasza:
74%
Nagy hátrány!
tegnap 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/89 A kérdező kommentje:

#6


Nincs 600 ezer ftom csak úgy a jogsihoz. Volt örökölt járgány a családban, amit el is adtunk azonnal a testvéreimmel. Egyikünk sem vezet. Amúgy valamiért félelem van bennem ezzel kapcsolatban. Az is gátol benne. Szerintem nem én vagyok az egyedüli férfi akinek nem életcél autózni.


#9


Nem vagyok villanyszerelő. Se gáz se víz. Azaz ezekre én szakirányú szerelőt hívok.

tegnap 09:13
 13/89 anonim ***** válasza:
55%

7-es


Elképzelem a helyzetet, hogy ismerkedek valakivel. Találkozunk párszor, elköszönéskor pedig ő szépen megy a buszhoz nehogy lekésse én meg beülök a kocsimba és hazamegyek.

Nem tudom, kellemetlen.

Nem kelt férfias benyomást.

Hozzátenném nem mellékes információként, hogy én nem pesten élek, hanem vidéken egy megyevárosban ahol nem jutsz el olyan flottul és gyorsan A-ból B-be mint a fővárosban.


Ha portás melója van nettó 300-ért az is probléma igen.

Az, hogy van vagy nincs diplomája kicsit sem érdekel.


5 voltam.

tegnap 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/89 A kérdező kommentje:

#13


Nem férfias akinek nincs autója? És mit szólsz ahhoz hogy konfliktus kerülő? Ha így (okosan) kikerüli az életben elé kerülő problémákat? Az se férfias igaz? Aztán; ha pocakja van? Kevés a tesztoszteron szintje ezért nem férfias a kis disznóka ? Ha illedelmesen viselkedik mindehol, kedves az idősekkel meg szereti az állatokat? Rajong a macskákért? Várj.. az se férfias igaz?

tegnap 09:19
 15/89 anonim ***** válasza:
86%

Na látod, mások vagyunk mindannyian. Dugaljat cserélni én is tudok, te meg a villanykörte cseréhez szerelőt szeretnél hívni, tehát az én mércém szerint mi nem illenénk össze. De millió olyan pasi van, aki szintén mindenre szerelőt hív, és házasok, családdal.

Tehát 36évesen azon agyalni, hogy a jogsihiány miatt nincs-e társad, szerintem felesleges. Inkább tréningezd az önértékelésed, hogy igenis vannak nők, akiknek te leszel az ideális társ.

tegnap 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/89 anonim ***** válasza:
72%
#7, hogy jön ide a diploma meg a fizetés? Pont ezt írtam hogy NEM az számít hogy nincs autód, hanem hogy nincs igényed arra, hogy fejleszd magad és egy olyan skillnek legyél a birtokában, ami az életben még nagyon sokszor jól jöhetne.
tegnap 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/89 anonim ***** válasza:
70%
Amilyen arrogáns stílusban írsz, egyre világosabb hogy nem az autó hiánya miatt pattintanak a nők.
tegnap 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/89 A kérdező kommentje:

#15


Dugaljat cserélni valóban nem csinálnék. Amúgy szeretek dolgokat szerelni meg minden. Ami nem magasban van! Mert tériszonyom is van sajnos. Egy létra felső részére fel sem állok.



Nincs gyerekem és eléggé megúszósan vagy szerencsésen éltem. Mert ugyan vékony nem vagyok, de láthatóan inkább 30 nak nézek ki. Szóval még 40 feletti partnert nem keresnék csak akkor ha tényleg valami extra vonzalom állna fent.

tegnap 09:26
 19/89 anonim ***** válasza:
77%

14-es. Te mit nem értesz? Leírtam fent egy szituációt ami nekem nőként igenis kellemetlen lenne és igen, nem keltene férfias benyomást az illetőről.

Miért fáj ez neked?

Felsorakoztatsz itt random, teljesen ide nem illő dolgokat.

tegnap 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/89 anonim ***** válasza:
82%

Az utolsó kommented nekem azt sugallja, kedves Kérdező, hogy igazából azért tetted fel a kérdést, hogy aztán nyíltan gyűlölködhess arctalanul azokra a nőkre, akiknek te személy szerint nem lennél elég.


Ha nincs autód, az irreleváns. Az, hogy nincs igényed vezetni, nem férfias az én szememben. Az, hogy konfliktuskerülő vagy, nem férfias az én szememben. A pocak teljesen mindegy, nem ezen múlik. Az, hogy mindenre szerelőt hívsz, és nincs egy alapvető műszaki vénád, nem férfias az én szememben. Ezért nem ismerkedtem soha gyalogos nyelvészprofesszorokkal. De valakik meg arra buknak.


De mit számít az én véleményem, ha rajtam kívül millió nő él a világon, aki hozzád illik?


9 és 15voltam.

tegnap 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!