Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyire hátrány társkeresésné...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire hátrány társkeresésnél ha a pasinak nincs kocsija, de még jogsija sem?

Figyelt kérdés
40+ korosztályban pl.
máj. 31. 10:24
1 2 3 4 5 6
 1/54 anonim ***** válasza:
74%
Hol él?
máj. 31. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/54 anonim ***** válasza:
88%
Biztos nem előny, de tényleg nem mindegy hol él. Budapesten sokkal kevésbé számít, mint egy kisebb faluban, mert akkor a találkák lehetőségét nagyon beszűkíti.
máj. 31. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/54 anonim ***** válasza:
18%
Budapesten is számít. 40 felett konkrétan szégyen és igénytelenség.
máj. 31. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/54 anonim ***** válasza:
92%

Szerintem az a kérdés, hogy emiatt hátrányba kerül-e és nem áll vele szóba mondjuk a női nem.

Személy szerint engem nem zavarna és nem ez alapján választanék, meg biztos vagyunk így jópáran. Viszont vannak/lesznek olyan hölgyek, akiknél ez kizáró ok lesz. Szóval igen, lesz akinêl hátrány.

máj. 31. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/54 anonim ***** válasza:
68%
Azért lenne hátrány, mert sok lehetőséget kizár, ami a kapcsolatot hosszú távon építi. Ha nem lehet kimozdulni messzebb, vagy gyereknevelés során a kórházba rohanni vele az éjszaka közepén, nálam az probléma. Én, és sokan ezért szereztek jogsit, vesznek autót, hogy ne kelljen korlátok közt élniük. Ha a pasim rám szorulna ilyen téren, nem tudnám férfinak tekinteni.
máj. 31. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/54 anonim ***** válasza:
84%
Nem is tudom hogy jöttek össze emberek a 60-as, 70-es, 80-as években, meg hogyan éltek együtt autó nélkül. Még jó, hogy a szüleink tudtak anélkül is boldogok lenni és így megszülethettünk. Tudom, haladni kell a korral, de egy ember értékét nehogy már egy jogsi vagy autó határozza meg.
máj. 31. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/54 anonim ***** válasza:
38%

"60-70-80-as években is voltak autók, honnan veszed hogy nem?"



Akkoriban a jogositvany ingyen volt a katonasagnal. Aki civil autosiskolaban csinalta a jogsit, az ATI-nal, azt urvezetonek hivtak.



39F incel

máj. 31. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/54 anonim ***** válasza:
13%

A lényeg, hogy volt jogsijuk.


Az első autó 1895-ben érkezett meg Magyarországra. Nem 1995, hanem 1895, tehát a 1960-as években már minden családnak lehetett aki igényes volt.

máj. 31. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/54 anonim ***** válasza:
70%

Autók voltak régebben, de ha csak azokból lett volna pár, akiknek autójuk volt abban az időben 😃 Ma meg már sokan sz@rni is azzal mennek.

Tény, hogy változni kell, de azért valljuk be, nagyon elment sokminden rossz irányba. A külsőség és a pénz irányába.

máj. 31. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/54 Noren1989 ***** válasza:
56%
1x nem ért miatta megkülönböztetés.
máj. 31. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!