Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyire hátrány társkeresésné...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire hátrány társkeresésnél ha a pasinak nincs kocsija, de még jogsija sem?

Figyelt kérdés
40+ korosztályban pl.
máj. 31. 10:24
1 2 3 4 5 6
 31/54 anonim ***** válasza:
0%
Életed nincs.
máj. 31. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/54 anonim ***** válasza:
86%

Nem tudom, miért kell ilyen nagy érzelmekkel reagálni, hogy akinek nincs, annak nem jár értelmes nő... te attól tartod magadat értelmes nőnek, hogy a faszidnak van jogsija?


Mert az oké, hogy nem kell olyan, aki nem vezet. Megindokolni sem kell, jogod van hozzá. De ez a fröcsögés, hogy aki nem vezet, az ilyen meg olyan, ezt nem tudom logikailag követni.

máj. 31. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/54 anonim ***** válasza:
23%
És az a fröcsögés minek, hogy akinek nem kell autó nélküli "pasika" (mert azt nem nevezem férinak), az buta liba, pénzéhes, rosszindulatú stb? Ennek mi a logikája? Mikor ezer érv van az autó mellett és 0 van ellene?
máj. 31. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/54 anonim ***** válasza:
71%

41, onnantól, hogy nekiállsz "pasikázni", fair game téged is támadni.


Nekem feministaként nagyon visszásan hat, mikor más nők feministának meg egyenlőségpártinak vallják magukat, aztán olyanokat mondanak, hogy kevesebb a férfi, ha nem vezet. Mert egyrészt rajtam is leverik ezt a logikátlanságot, másrészt akkor tényleg ne lepődj meg (meg az, aki ilyeneket mond), hogy olyanokat mondanak, hogy nem nő, aki nem sminkel, főz, szül, stb.


Magad ellen dolgozol.

máj. 31. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/54 anonim ***** válasza:
59%

Ez is csak szocializáció kérdése. Aki úgy nőtt fel, hogy a szüleinek volt jogsija meg kocsija, annak alap. Akik meg remekül el voltak nélküle, annak nem az. Persze ez így eléggé sarkítva van, mert lehet fordítva is. Vitatkozni felesleges róla, meg lenézni, minősíteni, aki más véleményen van. Akinek fontos, az olyan párt választ, akinek szintén az. Nincs ebben semmi rossz.

Nekem nőként természetes, mert nekem anyukámnak is

volt, már a születésemkor. Egyszer volt egy párom, akinek nem volt jogsija, nem zavart. Az viszont igen, hogy teljesen természetes volt számára, hogy az ő dolgait is kocsival intézzük, de csakis én tankolok mindig.

Nagyban megkönnyíti az életünket, hogy a férjemnek is van jogsija meg kocsija, meg nekem is, viszont elég messze lakunk a várostól, szóval ez szinte létszükséglet nekünk.

Az öcsémnek viszont nincs se jogsi, se kocsi, és nem is hiányzik neki, Budapesten él.

máj. 31. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/54 anonim ***** válasza:
64%
Csak olyan helyre lehet vele menni ahol jár tömegközlekedés? Esetleg lehetek a sofőrje? Hagyjuk...
máj. 31. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/54 anonim ***** válasza:
36%
Hat nekem kvara az lenne
máj. 31. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/54 anonim ***** válasza:
49%

Sztm egy jogsi alap.

N

máj. 31. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/54 anonim ***** válasza:
100%

38 vagyok. Nem értem ezt a lepontozgatást. Van aki elvárja és van számos nő aki nem vagy akinek semleges.

Nálam alap (nekem van A, B, C és E jogsim is, van kocsim, nagymotorom)..így is megyek bőven gyalog meg busszal is. Ahogy a pasi se akar mindig cipelni én se őt.

N 32

máj. 31. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/54 anonim ***** válasza:
63%

39 vagyok.

33 avval viszont nem értek egyet hogy akinek nincs kocsija az nem férfi meg nincs a kocsi ellen érv.

máj. 31. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!