Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyire hátrány társkeresésné...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire hátrány társkeresésnél ha a pasinak nincs kocsija, de még jogsija sem?

Figyelt kérdés
40+ korosztályban pl.
máj. 31. 10:24
1 2 3 4 5 6
 11/54 anonim ***** válasza:
61%

"1960-as években már minden családnak lehetett aki igényes volt"



A katonasagnal lehetett megcsinalni, de ott is inkabb a parttitkar, TSZ-elnok porontyok voltak elonyben.



39F incel

máj. 31. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/54 anonim ***** válasza:
75%
Nekem 2 autóm is van, és imádok is vezetni, de az egy eszement, rosszindulatú, máson taposó, felesleges rohadék, aki igénytelennek nevezi, akinek nincs autója, és azt a nőt nevezi igényesnek, aki megköveteli a férfitól az autót.
máj. 31. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/54 anonim ***** válasza:
22%

Más területen is hátrány, nem csak a párválasztásnál .

Alap.

Olyan mint a 8 általános, vagy az érettségi .

máj. 31. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/54 anonim ***** válasza:
65%
Szerintem úgy nagyjából 50%-ot redukál az érdeklődőkön ez az információ.
máj. 31. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/54 anonim ***** válasza:
54%

18

Férfi vagyok és nem taxizgatok senkit. :)

Valamiért az mindig rendben szokott lenni, sőt alap, hogy a férfi taxizgassa a nőt, akinek nincs jogsija se, vagy pironkodva rinyál, hogy van jogsija, de nem mer vezetni.

máj. 31. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/54 anonim ***** válasza:
84%

A szocializmusban azért egy átlag embernek nem volt evidens, hogy van jogsija és autója. Elvégre rohadt sokat (éveket) kellett várni arra is, hogy egyáltalánn átvehesse valaki az utóját.

Érdemes megnézni a lakótelepeket, mennyi parkolóhellyel készültek, akár a 80-as években épülteknél.

Abszolút nem volt jellemző, hogy családonként akár 1 autó is lett volna.

Még 2000-ben is csak 2,3 millió személyautó volt forgalomban.

Én amúgy nem érzékeltem soha hogy hátrány lenne, ma már nem is furcsállják az emberek. Páran megkérdezik, hogy nem is akarok-e vagy miért nem csináltam, de nem firtatják.

máj. 31. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/54 anonim ***** válasza:
0%
21, ez hülye érv, ő szerintem hetero pasi. Neki a nőket kell nézni.
máj. 31. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/54 anonim ***** válasza:
30%
Ha ő heteró pasiként nem taxiztat más heteró pasikat, akkor a nőknek miért is kéne?
máj. 31. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/54 anonim ***** válasza:
79%

"Ha ő heteró pasiként nem taxiztat más heteró pasikat, akkor a nőknek miért is kéne?"


Nem, ha ő hetero pasiként nem taxiztat más hetero pasikat, akkor a nőknek miért kéne taxiztatniuk nőket. Ez így a jó hasonlat.


És azért, mert ez a párkapcsolatok témakör, és heteroként az ellenkező nemet keresik az emberek.

máj. 31. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/54 anonim ***** válasza:
74%

36 évesen ismertem meg a jelenlegi párom, ő az első párom, akinek autója volt, mikor megismerkedtünk. Előtte három komolyabb és néhány komolytalanabb kapcsolatom volt és soha nem érdekelt, illetve nem volt feltétel, hogy legyen autója; főleg amíg Budapesten éltem. Évekig éltünk megyeszékhelyen is és hiába van autónk, városon belül mindenhova gyalog mentünk. Egyrészt 2-3 km-re nem fogjuk beindítani az autót, mert nem tesz jó neki, másrészt nem hal bele az ember, ha nincs mindig kocsi a segge alatt.


43/N

máj. 31. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!