Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyire hátrány társkeresésné...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire hátrány társkeresésnél ha a pasinak nincs kocsija, de még jogsija sem?

Figyelt kérdés
40+ korosztályban pl.
máj. 31. 10:24
1 2 3 4 5 6
 51/54 anonim ***** válasza:
39%
44-es, 48-as válaszoló vagyok. De igen, van jogsim, és tudok is vezetni. Csak nem szoktam. Itt a nagyvárosban nincs értelme a dugót még jobban tetézni. Imádok viszont tekerni helyette:) Ennyi. Igen, fitt vagyok, és azzal, hogy a vezetés helyett tekerek, sétálok, még fittebb leszek, persze mellett sportolok is. Biztos van másra is példa.
jún. 2. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/54 anonim ***** válasza:
26%

Nem vagyok tunya és lusta, nem járok a WC-re is kocsival. Ha az a célszerű, igénybe veszem a tömegközlekedést, vagy a taxi t, gyalogolok is. De azt utálom, amikor valaki nagy környezetbarátként veri magát, de amikor el kell szállítani valamit, akkor nem taxit hív, mert az én autóm az neki ingyen van. Arról nem is beszélve, hogy amint elhagyjuk Budapestet, már szükség van rá, és ki akar állandóan itt savanyodni a városban?

#41 voltam

jún. 2. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/54 anonim ***** válasza:
0%
"amint elhagyjuk Budapestet, már szükség van rá" Haha, ez jó:)
jún. 2. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/54 anonim ***** válasza:
67%

Azért azt szeretném tudni, ki hogyan, mennyi időbe tellően oldja meg, budapesten kívül, a budapest-eger távolságot úgy, hogy útba kell ejtenie pl jászfényszaru nefelejcs utcáját mert pl fel kell ott vennie valamit és továbbvinni magával.

És határidős szóval nem holnapután hanem ma. Posta nem megoldható.

Várom a megoldásokat. Kinek hány óra alatt milyen energiabefektetéssel pénzzel jár a művelet?

jún. 5. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!