Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyire hátrány társkeresésné...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire hátrány társkeresésnél ha a pasinak nincs kocsija, de még jogsija sem?

Figyelt kérdés
40+ korosztályban pl.
máj. 31. 10:24
1 2 3 4 5 6
 21/54 anonim ***** válasza:
31%
Akkor ő heteró pasiként ne szóljon bele a nők dolgába. Sakkmatt.
máj. 31. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/54 anonim ***** válasza:
33%

Abba szól bele, amibe akar. Ha nem tudsz érvelni, ne égesd magad.


Engem hetero nőként nem zavar, ha vitatkozik velem. Mondjuk én tudok érvelni.

máj. 31. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/54 anonim ***** válasza:
53%
Akárhogy erőlködnek itt egyesek, semmi különbség nincs, hogy most akkor nő fuvarozgat férfit, vagy férfi nőt.
máj. 31. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/54 anonim ***** válasza:
37%

-Motiválatlan akinek nincs jogsija

-ha nincs rá pénze akkor munkakerülő

-ha nekem kell taxiztatnom az férfiatlan

-ha nem hajlandó fejlődni csak elvárja hogy minden hiányosságával fogadjuk el, akkor éretlen egy kapcsolatra

-nagybevásárláskor csak a prolik cipekednek

-a tömegközlekedés időhöz köt, sokszor az átszállások miatt negyedórás útból 1 órás lesz

-a városból ki is kell mozdulni

-pl.kirándulásra,nyaralásra, piknikra ciki tömegközlekedésen vinni a rengeteg cuccot

-sokszor a buszmegálló és a célod között sokat gyalogolnod kell,amihez nincs mindenkinek kedve

-esőben nem kell 💩nak ázni míg kiballagsz a buszmegállóig, a buszmegállótól meg haza, nem kell magadután hurcolnod a vizes esernyőt egész nap

-éjszaka, hétvégén és ünnepnapokon 💩ok a járatok, de autóval ezeken a napokon is akkor mész amikor akarsz

-télen nem kell fagyoskodni míg gyalogolsz egyik megállótól a másikig, mert autóban csak bekapcsolod a fűtést, nyáron nem kapsz napszúrást a sétálásban mert bekapcsolod a klímát - tudom a legenda szerint fűtés és klíma a tömegközlekedésen is van.

-nem tudnak beléd kötni sem a megállóban, sem a buszon,villamoson, nem kell állni, nem kell szagolni a hajléktalanokat meg a romákat,

-ha van kutyád korlátlanul szállíthatod míg tömegközlekedésre vagy fel se engedik vagy jegy kell neki

-ha van gyereked nem kell esőbe, szélbe,hóba gyalogoltatni meg várakoztatni a megállóban

-ha van gyereked nem kell a nehéz táskáját a hátán cipelni

-5 ember utazhat ugyanazon a benzinköltségen, míg tömegköulekedésen mindenkinek külön kell fizetni, tehát hosszú távon rengeteget spórolsz is vele.



Tessék, itt vannak az érvek.

máj. 31. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/54 anonim ***** válasza:
31%
A férfiaknak sem kötelező megtenni, ahogy nekünk nőknek sem, mégis próbáljátok ránk tukmálni 3 oldalon keresztül.
máj. 31. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/54 anonim ***** válasza:
70%

Senki nem akarja rátok tukmálni, leszrjuk az agresszív, primitív fajtádat.


Amúgy sose volt problémám azzal, hogy hazavigyem a saját páromat kocsival, vagy az én kocsimmal menjünk a közös kiruccanásra és én vezessek.

Sose fogalmaztam úgy, hogy én fuvarozgatok egy óriáscsecsemőt. Aki más ezen leragad, annak nem való párkapcsolat.

És nem, nincs olyan, hogy ez így oké, de a fordított eset meg nem, mert az "férfiatlan".

A vezetésnek nincs neme.

Nekem a kettős mérce szúr szemet. Meg az ostobaság, hogy annak, akinek nincs jogsika és/vagy autója, az motiválatlan vagy munkakerülő.

Ismerek férfiak és nők között is értelmes, akár vezető pozícióban lévő embereket, akik nem akarnak autót vezetni egyszerűen.

Én felfogom az autó előnyeit, mint írtam, van nekem is 2 is, és szeretek vezetni, de nem lennék annyira ostoba, hogy ennyi alapján dobálózzak olyannal, hogy igényes vagy igénytelen.

És de, az sokak szemében normális, ha a nő nem vezet, mert rinyál, hogy nem mer, vagy azt hiszi, hogy rendben van, ha egy rossz élmény miatt egy életre abbahagyja, de bezzeg ha férfi nem vezet, akkor az férfiatlan, és ha ilyen indokkal nem tenné, akkor még jönnének is sokan, hogy életképtelen, gyenge.

Azzal is vicces jönni, hogy ha egy autó van, akkor "általában a férfi vezet".

Szóval akkor mégiscsak normális, ha felnőtt nő valagát fuvarozzák, de a fordítottja meg nem?

És ezt az ostobája merő természetességgel leírja. :D

máj. 31. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/54 anonim ***** válasza:
56%

Nem.

Egy büdös szóval nem írta, hogy ő megköveteli a nőtől a jogsit, kocsit.

máj. 31. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/54 anonim ***** válasza:
16%
Értelmes nő nem kezd ilyen férfival és pont.
máj. 31. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/54 anonim ***** válasza:
65%
Neked közöd nincs az értelmes nőhöz, csak egy unintelligens prosztó vagy és pont.
máj. 31. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/54 anonim ***** válasza:
71%
Nem 1x, nem 2x írtam le, hogy vezetek, van jogsim és kocsim is.
máj. 31. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!