Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyire hátrány társkeresésné...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire hátrány társkeresésnél ha a pasinak nincs kocsija, de még jogsija sem?

Figyelt kérdés
40+ korosztályban pl.
máj. 31. 10:24
1 2 3 4 5 6
 41/54 anonim ***** válasza:
72%
Van jogosítványom, autóm is. A barátomnak nincs, és bár neki "elvei" vannak, nem is egyszer rászorult az autómra. Eszébe sem jutott, hogy az nem ingyen van. Többek között ezért lett a komolynak induló kapcsolatunkból barátság extrákkal, amiből folyamatosan hátrálok kifelé.
jún. 1. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/54 anonim ***** válasza:
69%

Ilyenkor eszembejut, amikor zoldfulu villanyszerelokent, letraval, meg egyeb betyarbutorral, 200 meter vezetekkel hatizsakban BKV-ztam.



39F incel

jún. 1. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/54 anonim ***** válasza:
69%

"nem is egyszer rászorult az autómra"



Ugye erre valaszoltam, csak kimaradt az idezet.



39F incel

jún. 1. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/54 anonim ***** válasza:
35-ös: nálam ez nem igaz. Szüleimnek volt kocsija, nekem nincs. Nagyvárosban élek, nekem nem kell, szívesebben biciklizem, sétálok vagy tömegközlekedem. Ill. ha nagyon kell, hívok taxit.
jún. 1. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/54 A kérdező kommentje:

Nagyon megosztóak a vélemények. A kérdés onnan merült fel, hogy felmentem egy társkeresőre 40 es nőként. Elkezdtem beszélgetni pár férfival. Az egyik azt írta a beszélgetés folyamán, hogy neki nincs kocsija és jogsija sem.

Ezek után már úgy ismerkedtem, hogy megkérdeztem az aktuális beszélgetőpartneremet hogy van e kocsija. Soknak kiderült hogy nincs.

Nekem egyszer volt olyan pasim akinek nem volt kocsija, de az a kapcsolat is zátonyra futott, minekután kiderült, hogy rajtam és a kocsimon akar élősködni. De mivel szerelmes voltam ezt sokára vettem észre és úgy voltam vele, majd felzárkózik a szintemre idővel. Nem így történt.

Lényeg a lényeg, hogy szerintem fontos hogy egy pasinak legyen kocsija és vezessen, mert úgy látom, ezek a "maradékok" vannak társkeresőn akik kábé senkinek nem kellenek mert nem lehet mozdulni velük sehova. Nem bkv zásra gondoltam.


Következő gondolatmenet: ez a kocsimizéria nem egy újkeletű dolog. Az őskorban a nő csak olyan palival állt össze, akinek volt lova, tevéje, szamara tökmindegy, amivel a pereputtyot szállítani tudta.

Aztán később lett a lovaskocsi, ott is nyilván az volt a férfi fokmérője hogy van e mivel közlekedni. És ezt váltotta a kocsi. Nem véletlenül nem a nő értékét növeli a kocsi, hanem a férfiét.

Úgyhogy nem is értem, ezek a jogsi kocsi nélküli pasik úgy mégis hogy gondolják ezt a társkeresést? Nem tűnik fel nekik hogy emiatt SE kellenek senkinek? Oké ezeknek is meg van a keresletük, de még egy átlag szintű nőt sem fognak kapni. Nekem mindegy, csak nem értem mitől nem jönnek rá hogy ez is oka?

jún. 1. 19:54
 46/54 anonim ***** válasza:
66%
Szerintem elég nagy hátrány, főleg ha még messze is laksz tőle és ha ő sokat ingázik.
jún. 1. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/54 anonim ***** válasza:
69%
Ez az őskori ostobaság: manapság is az izolált vadászó népeknél egyenlő elosztás van és ló nincs is. Afrikában most is vehetsz 40 kecskéért szép feleséget, akár van tevéd, akár nincs. Vagyon nélkül tényleg nem a középosztálybeli, meg felsőosztálybeli plázacicának fogsz kelleni, hanem esetleg egy csóró, nemzetiségi nőnek akinek tetszik hogy van cigid, ez téged meglep? Aki jól néz ki, kellemes a társaság körülötte az meg ezer forint nélkül becsajozik, autó sem kell.
jún. 1. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/54 anonim ***** válasza:
68%

45: Érdekes. Az, hogy olyat fogsz ki, aki " a kocsimon akar élősködni", hát elég primitív egy alak lehet.


Ellenben: nekem mindig volt barátnőm, pedig nem vezetek. Sosem akartam élősködni a kocsijukon. Nagyvárosban, irodai munka mellé sokkal jobban esik a tekerés vagy a séta, mint a vezetés.


Amúgy meg van két haverom, akiknek mindegyiknek van 5 millás kocsija, de nő nincs, és nem is volt, mert bénák a csajozáshoz.


Akkor most hátrány, vagy előny?


Én nem akarnék olyan tunya nőt, aki wc-re is kocsival meg, legalább így kíszűröm az olyat.

jún. 2. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/54 anonim ***** válasza:
*aki a wc-re is kocsival megy
jún. 2. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/54 A kérdező kommentje:

48# Érdekes amit írsz, látod, ez máris egy beszűkült gondolkodásra vall, hogy mint ahogy neked sincs jogsid nem vezetsz, és azt hiszed, hogy akinek kocsija van, az nem lehet más mint eltunyult lusta, aki mindenhova kocsival jár.

Holott ez miért is lenne igaz? Csak mert nem tömegközlekedéssel utazik a munkahelyére?

Semmi össtefüggést nem látok, mint ahogy az sem automatikusan fitt és sportos, aki buszozik.

Talán a biciklisek gyalogosok még talán, de rengeteg autós ugyanennyit bringázik vagy gyalogol.

A távolságok reális felmérése, hogy megtervezzük a közlekedés módját, mindkét csoportra jellemző. Ennek sincs semmi köze ahhoz hogy ki mivel hova megy.

jún. 2. 16:08
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!