Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha nincs jogsim meg autóm 36...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nincs jogsim meg autóm 36 évesen, az mekkora hátrány 2024 ben a társkeresésben?

Figyelt kérdés
Budapestről van szó. Gyalog meg időnként 1-2 megállót busszal megyek. Azon kívül a tömegközlekedésre sincs szükségem. De mikor neten ismerkedtem nőkkel, akkor zavarta őket hogy nincs igényem autóra.

#autó #2024 ismerkedés
tegnap 08:32
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 41/89 A kérdező kommentje:

#40


Miért akarnék változtatni? Ha érdekelne a vezetés akkor nem adtuk volna el az autót amit örököltünk. És megcsináltam volna hozzá a jogsit. De bizonytalan dolognak tartom. Ismerem magamat. Főleg hajnalban nehezen ébredek fel. És figyelmetlen vagyok. Ha nem is 1 hónap után de lenne egy olyan nap amikor balesetem lenne. Nem hiányzik a korai halál. Nem nekem való dolog.


(Ebben csak az háborít fel, hogy még a nő a szemét, ha ilyet el mer várni.)


Azért mert a jogosítványt meg az autót és később a fenntartását nem ingyen adják. Egy szegény sorsú és később melós bérből egyedül elő férfinek kb lehetetlen ez a dolog. Inkább az ilyen férfiaknak felháborító hogy ez beugró elvárás lett a barátnő szerzéshez. Mert oylan kb hogyha nem vagy gazdag akkor nem lehet partnered.

tegnap 11:22
 42/89 anonim ***** válasza:
74%

Ennek a pasinak nagyon fájhat az élet, és most bűnbakot, valamiféle magyarázatot keres.

Talán egyszer majd ráébred, hogy értelmetelen a jogosítványra (autóra, aranyórára stb.) fogni, mert nem ezektől lesz normális kapcsolata az embernek.

tegnap 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/89 anonim ***** válasza:
74%
Kérdeztél valamit, kaptál válaszokat. Mindegyikre litániát írsz, ugyanazt fújod. Védekezel és magyarázkodsz és semmit nem fogadsz be abból, amit mondtunk. Ennyi erővel írhattad volna azt is, hogy a kérdés pusztán költői, nem kérsz véleményt, csak rinyálni jöttél.
tegnap 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/89 anonim ***** válasza:
73%

"Miért akarnék változtatni?"


Ebben benne van minden.

tegnap 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/89 anonim ***** válasza:
76%

#43!

Ilyet sosem fog leírni, mert önérzetből túltengése van. 😂

tegnap 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/89 anonim ***** válasza:
67%

Igen, hátrány.


A legnagyobb baj hogy mindent megmagyarazol amit felhoznak itt ervnek hogy miért hátrány. Akkor minek is írod ki a kérdést ha szerinted mindenki más véleménye hülyeség?


Hogy én is felsoroljak párat amit majd megmagyarazhatsz (vagy már meg is tetted):


1. Ha olyan párt találsz aki messzebb lakik? Majd mindig ő menjen hozzád? Ha a családja vidéken lakik? Vezessen mindig ő?


2. Kirándulás, bőrönddel, tomegkozlekedessel? Hála a nagyszerű mavnak mire odaertek jöhettek is haza.


3. Beindul a szülés a felesegednel és majd buszoztok a kórházba? Újszülöttet is azzal hozod haza? Vagy fizeted a méreg drága taxit?


4. Bevásárlás mindig csak rendelessel? Nehogy addig is emberek közé menj? Hogy lehet így élni?


5. A jogsi ára nem kifogás. Én csóró családból jövök, az állásom se fizet túl jól, 26 évesen mégis meg tudtam szerezni a jogsit.


6. Nem kötelező minden nap vezetni és a sarokra is azzal menni, de nagyon nehéz manapság jogsi nélkül élni.

Én látom, barátnőm és a férje is ilyenek, nekik nem kell jogsi mert minden közel van meg egyébként is drága és félnek stb. Ahan, aztán meg ha valamiért mégis szükség lenne kocsira akkor hívják anyut hogy segítsen.

tegnap 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/89 anonim ***** válasza:
75%

Hát ne változtass kérdező.

Én sem változtatok a véleményemen, hogy a jogsi számomra egy fontos dolog.

Mindenki boldog.

tegnap 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/89 A kérdező kommentje:

#46


1,


Csak Budapesten ismerkednék.


2, milyen kiránduláshoz kell bőrönd? Nem kevered a külföldi nyaralással ? Az utóbbi engem nem vonz és pénzem sincsen rá.


3, Már túlkoros vagyok. Nem akarok már gyereket. Szóval csak óvszerrel menne a csattogás. És azért nem érzem magam iq nullának hogy 300 ezres fizuval bevállaljak egy akkora terhet mint egy gyerek.


4, nem tudom miből feltételezted ezt. Azért rendelek házhoz mert a 24 db kutya konzerv , 20 kg táp, meg a macskáknak a alom, és az ásványvizek annyi súly amit egy szupermen se cipelne haza.


5, Ez csak akkor kijelenthető ha fixen tényleg minden bevétel , és kiadás és családi háttér totál úgyanaz. De nincs két egyforma ember élet. Neked belefért , másnak nem.


6, egy autó fenntartása az sok költséggel jár. Kötelező dolgok plusz a fogyasztás meg a szervíz. Aki kétszer annyit keres mit én > még annak sem könnyű

tegnap 11:45
 49/89 anonim ***** válasza:
16%

Nyilván mindenkinek más a preferenciája. Én speciel nagyvárosban élek így egyedül jól boldogulok jogsi nélkül is. Nemes egyszerűséggel sosem szerettem autót vezetni, és aki nem érzi magát a volán mögött biztosnak az inkább ne vezessen szerintem, mindössze ennyi az oka hogy nincs.


Igen, évente mondjuk 1-2 alkalommal lehet hogy szivességet kell kérjek hogy elhozzak valamit, viszont egy vas kiadásom sincs üzemanyagra, szervizre, és autófenntartásra, így azt a pénzt nyugodtan tudom az ötleteimbe és befektetéseimbe forgatni.

Már 20-as éveimben is volt nő, aki azzal jött, hogy azért zárja az ismerkedést mert nem tud megbékélni azzal hogy nincs jogsim. Hát mondom okké, szíve joga. Én meg jót mosolyogtam rajta, mivel én ekkor már egyedül éltem, saját pénzből felújított lakásban megtakarítással a számlámon, ő a szüleivel élt, a szülei által fizetett jogsival és a szülei pénzéből vett kocsival munkanélküli diplomásként, de engem degradált a jogsi hiánya miatt.

Szóval ja, hát kinek mi a prio.

Szerintem elég olyan pozitív tulajdonságom és hátterem van amivel szemben a jogosítvány hiánya csak egy kis mínusz, amelyik nőnek ez a fő húzóerő azt én nem próbálom meggyőzni. :) 34/F

tegnap 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/89 A kérdező kommentje:

#49


Igen, de mivel annyira soknak alap lett az autó. Ezért egyre nehezebb anélkül partnert találni.

tegnap 12:05
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!