Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha nincs jogsim meg autóm 36...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nincs jogsim meg autóm 36 évesen, az mekkora hátrány 2024 ben a társkeresésben?

Figyelt kérdés
Budapestről van szó. Gyalog meg időnként 1-2 megállót busszal megyek. Azon kívül a tömegközlekedésre sincs szükségem. De mikor neten ismerkedtem nőkkel, akkor zavarta őket hogy nincs igényem autóra.

#autó #2024 ismerkedés
tegnap 08:32
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 21/89 anonim ***** válasza:
69%

Nagyon támadó vagy kérdező!

Ha nem bírod elviselni mások véleményét, akkor ne kérdezz.

Ha neked nem kell jogsi, akkor nem kell. Ennyi. Te így is boldog vagy.

Másnak kell a jogsi meg az autó, ő úgy boldog.

tegnap 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/89 anonim ***** válasza:
5%
Pedig igaza van!
tegnap 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/89 anonim ***** válasza:
Fordítva látom, hogy az észérv van támadva.
tegnap 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/89 anonim ***** válasza:
4%

Ha valaki ezért utasít el, az annyit is ér, így méri le az anyagi hátteredet, neki ez egy indikátor.

K-u-r-v-a.

tegnap 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/89 A kérdező kommentje:

#16


Ezzel a szöveggel kb a hídról ugráshoz lenne kedvem. Amikor egy embert meg akarnátok változtatni! Hogy tanuljon valamit tovább vagy hajszolja a pénzt stb.



Ha egy férfi meg nő elkezdenek ismerkedni akkor érdekes ; a férfi nem akar a nőn semmit megvaltoztatni. Csak fordítva van ez a jelenség.

tegnap 10:15
 26/89 A kérdező kommentje:

#21


Ez nem ilyen egyszerű! Akkor lenne az ha ebből nem származna hátrány! Így viszont probelma ha 10 nőből 9 nek alap hogy a férfinek legyen autója vagy kuka.

tegnap 10:22
 27/89 anonim ***** válasza:
75%
Akkor keress olyan nőt, akinek megfelelő az, hogy nem akarsz semmit az élettől, csak beülni az anyósülésre vagy fel a buszra. Akinek nem okoz gondot, hogy lenézel mindenkit és acsarogsz mindenkire, aki jól keres és ezáltal magasabb az életszínvonala. Akit nem zavar a pocakod sem hogy csóró vagy. Biztos van ilyen nő, akivel lehet a buszon ülve szidni az embereket, otthon meg macskát simogatni.
tegnap 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/89 A kérdező kommentje:

#20


Nem ezért hoztam létre a kérdést. De nyilván bosszant hogy hátrányt jelent valami amivel nem rendelkezem.


Ez oylan mintha neked kékre lenne festve a hajad, és egy ruhaboltba ez miatt nem engednének be vásárolni. Nem bosszantana hogy kizárnák e miatt?



Amúgy meg a félelem a vezetéstől hathat számodra férfiatlannak.


Másnak meg az a nő a nőies aki karcsú , házias (főzni is tud) és mondjuk jóindulatú és visszafogott. Ennek se felel meg mostanában a nők 70% a. 😂😂

tegnap 10:28
 29/89 A kérdező kommentje:

#27


Ez is hülyeség. Ha én 179 cm vagyok, miért zavarna ha más 185? Engem nem zavarnak a diplomás , meg milliomos emberek. Csak az nem tetszik ha hozzájuk mérnek össze. Azaz egy hétköznapi nő is azt várja tőlem hogy én is rendelkezzek egy 40 milliós autóval meg keresek 1,5 misit havonta. Vagy rohadjak meg egyedül. Vagy olyan igénytelen partnerrel akihez nem vonzódok. Szóval azért nekem egy 4 éves szakmunkás meg 2 éves érettségi összejött. (Pedig untam a tanulást) de rögtön valami 4 osztályos C 60 éves idő asszonyt adnának hozzàm valónak, csak azért mert nem vagyok kielmekedő. Szóval értitek az arányokat ..

tegnap 10:35
 30/89 anonim ***** válasza:
92%

Ahhoz képest, hogy 36 éves vagy kérdező elég óvodás stílusban nyomod.

Szerintem ez nagyobb probléma, mint a jogsi hiánya.


Csak egy kérdésem lenne.

Adott 10 férfi vagy 10 nő, mind-mind különböző előnyökkel, hátrányokkal.

Mert gondolom odáig eljutottál, hogy minden ember más természeténél, neveltetésénél, tanultságánál és élethelyzeténél fogva stb.

Milyen alapon várod te el azt bárkitől, hogy ne legyen egyéni preferenciája?!

tegnap 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!