Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 25-35 közötti nők! Adnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

25-35 közötti nők! Adnátok esélyt átlagkeresetű pasinak, aki nem karrierista, de dolgozik tisztességgel, viszont nem célja a csillogás, a pompa, a luxusélet, vagy annak tűnő "insta" "fészbúk" világ?

Figyelt kérdés

júl. 15. 05:32
 81/112 anonim ***** válasza:
60%

82

Ezesetben nyilván nem fognak összeköltözni. Te tényleg ennyire egyszerű vagy? :D

júl. 15. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/112 anonim ***** válasza:
20%

83


És ilyenkor kezdődik a női személykedés, mikor valaki rávílágít a kellemetlen tulajdonságaitokra.


Szóval egy olyan kapcsolatnál amit pédaként felhotam, ott a férfi kereshet 300 ezret, 600 ezret, 1 milliót vagy akármennyit - a cél csoport nőnknek nem fog kelleni, mert semmit nem nyernek azon ha mindenki fizeti a saját költségeit. A nőnek az olyan mint a felesleges kapcsolat mert nincs pénzbeli nyeresége. Úgyan úgy a saját pénzét kell elköltenie mintha szingli lenne.

júl. 15. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/112 anonim ***** válasza:
51%

84, nekem az nem kapcsolat, ahol nem élünk együtt. Szerintem első randis téma, hogy valaki monogám, együtt akar-e élni, akar-e házasodni. Ha nem, akkor nem egymást keressük.


Az én környezetemben együtt élnek a párok, nekem ez a normális. És saját lakásban élek, szóval ha albérletből költözne ide, akkor a te világnézeted szerint ő húzna le engem.

júl. 15. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/112 anonim ***** válasza:
51%

84

De hát ha ennyire nagyon szomorúan hülye vagy...


Mégis hogyan kell lehúzni az összeköltözéssel valakit, aki nem akar összeköltözni? Hm?


Mint említettem, nem nyerni akarok a kapcsolaton, csak veszíteni sem... Márpdig ha egy csóringer jöttmenttel vagyok együtt, akkor veszítek, hiszen neki is finanszíroznom kellene a különböző programokat, költségeket.


Én hagyományos módon, össze akarok költözni valakivel egy idő után, és normál élettársi, később talán házastársi kapcsolatban élni. No de ha ezt olyasvalakivel teszem meg, aki a felét (sem) keresi annak, amit én, akkor vagy lesüllyedek az ő színvonalára, vagy megpróbálok még többet dolgozni, hogy neki is fizessem, amit kell. Ezt nem akarjuk.

Felfogtad végre?

júl. 15. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/112 anonim ***** válasza:
25%
84: én pl. a saját lakásomban lakom, szóval tényleg nem nyerek rajta semmit anyagilag, ha a másik fizeti a saját részét. Kellemes társaságot az amúgy is tervezett időtöltéseimhez azt nyerek vele, az igaz :).
júl. 15. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/112 anonim ***** válasza:
58%
Szerintem ez Edricus lesz, az ekkora balfasz.
júl. 15. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/112 anonim ***** válasza:
65%

"tegyük fel a férfinek jó ahogy él. (külön) nem akar közösködni."


Akkor nem velem fog ismerkedni.


"Tegyük fel, hogy" helyzeteket találsz ki, aztán a másik a hülye.

júl. 15. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/112 anonim ***** válasza:
67%

89

De gci okosnak hiszi magát... :D


Nyilván nem fog sokáig tartani egy ismerkedés két olyan ember között, akik ennyire másképp képzelik el a kapcsolatot. De waaaaahhhh, micsoda gondolat volt ez. Mindblowing...

júl. 15. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/112 anonim ***** válasza:
17%

85,86


Mi van ha a férfinek is van saját lakása?


De tegyük fel oda költözik hozzád. Lesz 2 külön hűtő? Hogy lesz mérve ki mennyi erőforrást használ fel ? Te 20 percet zuhanyzol, ő meg 4 et, aztán fizesse a hatalmas számláknak a felét ?


Amúgy a legnagyobb női lehúzás abban rejlik ha albérletben élnek és szó szerint a nőnek azért kell valaki hogy ne az egészet egyedül keljen fizetnie. Ez a probléma akkor nálad nem játszik.


A programmok, utazás stb nagyon jó dolgok. De minden olyan költség mint pl egy éttermi vacsi 2 naponta a férfinek lehet veszteség is, ha ő amúgy nem menne magától. Csak te akarsz. Vagy őt érdekli egyiptom vagy oalszország de te egy 3x drágább helyre akarsz menni. Persze ő fizeti a saját részét de az neki vesztesség. Mert szive szerint nem is menne oda.

júl. 15. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/112 anonim ***** válasza:
67%

"Mert szive szerint nem is menne oda."


Megint csak eljutottunk oda, hogy ez esetben nem egymást keressük. Két össze nem illő embert akarsz összetolni, csak hogy kukacoskodj.

júl. 15. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!