Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 25-35 közötti nők! Adnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

25-35 közötti nők! Adnátok esélyt átlagkeresetű pasinak, aki nem karrierista, de dolgozik tisztességgel, viszont nem célja a csillogás, a pompa, a luxusélet, vagy annak tűnő "insta" "fészbúk" világ?

Figyelt kérdés

júl. 15. 05:32
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/112 anonim ***** válasza:
75%
40: én nem az a válaszoló vagyok, de értelmes ember akkor szeret bele másba, amikor már ismeri és a személyiség is számít. Aki törtető típus, az nem fog beleszeretni vkibe, aki nem az, általában. Nagyon max. megkívánja, de a szerelemtől ez nagyon messze van.
júl. 15. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/112 A kérdező kommentje:

41-es magyarul a törtető típus az a törtetőbe szeret bele? Mondjuk nyilván ebben van valami. Nekem a családomban voltak olyan rokonok, családtagok akiknek jól ment ( vagy vagyonosok, vagy végzettségüket tekintve a bevételük volt magas ) és mégsem "szálltak el". Lehet mert nem olyan közegből jöttek, nem újgazdagok de nem is elitcsaládok sarjai, vagy csak normális értékrendük volt.


Ez a pénzhajhászás ez szerintem nem válasz semmire. Nem a nélkülözésről beszélek hanem a mókuskerékről. Persze értem valakinek fogyasztani is kell és tudjuk hogy a boldogság attól jön hogy minden nap rendelünk, költünk valamire...

júl. 15. 11:29
 43/112 anonim ***** válasza:
74%
De neked miért kell karrierista nő? Neked miért nem jó valaki, aki hozzád hasonlóan vegetál?
júl. 15. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/112 anonim ***** válasza:
58%

Messze vagyunk a párommal a luxusélettől, de azért évi egy tengerparti nyaralás, meg egy őszi, hulló faleveles vidéki kis romantikázás had férjen már bele.

Mindketten olyanok vagyunk, hogy fogyasztási cikkekből sem az alsó polcosokat célozzuk meg sohasem és ez jó így nekünk.

Persze, ez csak egy része a vonzódásnak, egyszerűen alig várom, hogy idén is lássam, ahogy ízlésesen izmos testével éppen beszealad a tengerbe a türkizkék fürdőgatyában. Meg nagyon jó beletúrni a dús szőke hajába, csókot nyom a nyakamra, ilyenek.

Szóval ez soktényezős, de megfelelő egzisztencia (itt nem a mmagyar átlag 250-350 nettót értem), karriertervek és külső vonzalom nélkül nálam feléejtős az egész, sajnálom.

júl. 15. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/112 anonim ***** válasza:
66%

Érdekes hogy 38f incelként írtad alá a korábbi hozzászólásodat, de tagadod, hogy te lennél a 184cm magas keresztény irodista jóképű sportos főnyeremény.

Már két 38f incelünk is van ugyanolyan stílussal és írásképpel?

Csodálkozom!

júl. 15. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/112 A kérdező kommentje:
44-es szánalmas vagy
júl. 15. 11:43
 47/112 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem is szánalmas a 44-es. Boldog élete van egy férfival, akivel kölcsönösen megfelelnek egymásnak. Fúj. Ezt még az ellenségemnek sem kívánnám. 😂
júl. 15. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/112 A kérdező kommentje:

47-es ne zavarjon hogy 100% egy troll pasi, mondjuk te is az vagy. Nagy vállalkozók 3 millás fizuval és itt irogatnátok? Ezt tudod ki hiszi el :D


38F incel

júl. 15. 11:45
 49/112 anonim ***** válasza:
65%
Hol írt 3millás fizetésről a 44-es? Arról írt, hogy a párja nem az alsó szinten keres, de nem is luxus... hacsak nem töröltek azóta vmi választ... de sokszor, sok férfinek már az is baj, ha egy nő tudatosan nem választja a legcsóróbbat, hanem belegondol a jövőjébe, és még aztán külsőre is fontos neki, hogy tetsszen a párja, mekkora fertő 44!!!4!!!4
júl. 15. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/112 anonim ***** válasza:
74%
Senki sem mondta, hogy 3 milliót keres. Te most komolyan kitalálsz random hazugságokat, hogy aztán fel tudd húzni magad rajtuk? Istenem...
júl. 15. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!