Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 25-35 közötti nők! Adnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

25-35 közötti nők! Adnátok esélyt átlagkeresetű pasinak, aki nem karrierista, de dolgozik tisztességgel, viszont nem célja a csillogás, a pompa, a luxusélet, vagy annak tűnő "insta" "fészbúk" világ?

Figyelt kérdés

júl. 15. 05:32
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/112 anonim ***** válasza:
13%

Képzelj el egy lineárisan emelkedő függvényt. A függőleges tengely az internet/közösségi média hatása másik pedig az igény szintje a kor előre haladtával.


Nem kell rájuk haragudni emiatt csak kerülni őket. Egy egyszerűbb nő valószínűleg kisebb eséllyel lesz anyagias ha végzettségét, munkakörét tekintve nem egy erős szintet üt meg.

júl. 15. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/112 anonim ***** válasza:
73%

Ilyen a párom. Nem véletlenül. Szakmunkás, egyébként szerintem jól keres, de nem az én pénzem, szóval nem izgat a pénze. Van nekem is. Azt meg tolom befelé a házamba.


N

júl. 15. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/112 anonim ***** válasza:
69%

"a csillogás, a pompa, a luxusélet, vagy annak tűnő "insta" "fészbúk" világ"


Aki így fogalmaz, az sötét, mint az éjszaka, drága kérdező. Szellemileg nudli emberek, akiknek nincs semmi igényük arra, hogy ÖNMAGUKHOZ KÉPEST fejlődjenek, na, azok a garantált lúzerek. Írom ezt úgy, hogy se "instán", se "fészbUkon" nem voltam / nem vagyok fönt, és jövőben sem fogok egyikre se regisztrálni, vagy akárcsak ott nézelődni.

júl. 15. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/112 A kérdező kommentje:
Igen 23-as te biztosan egy lángelme vagy azért töltöd a hétfő reggelt azzal hogy itt írogatsz...
júl. 15. 08:35
 25/112 anonim ***** válasza:
70%

Kérdés, hogy ez a való életben hogyan mutatkozik meg. Én is irtózom azoktól, akik magukat rázzák facebookon és instán, ilyen luxushely, olyan luxushely, szanaszét filterezve, az életből csak a "jót" megmutatva; nem is akarok a felső tízezerhez meg az aktuális celebekhez törleszkedni... de attól még szeretem az ízléses pompát. Olyan férfivel nem jönnék össze, akivel nem lehet elmenni egy jobb étterembe vagy színházba néha, mert húzza a száját, hogy "fúúúújjjjj, az sznob" és otthon veri a farkát és bambulja a Netflixet. Mert bizony ilyen férfiakat is hallok úgy nyilatkozni magukról, hogy "hát ő csak nem szereti a felszínes dolgokat és az üres csillogást", ezzel takarózva amiatt, hogy igénytelenek vagy a- és antiszociálisak. Na, olyan férfi nekem nem kellene.


Kereset kérdése: amíg magát el tudja tartani, mást nem pumpol és heti-kétheti 1 programra a saját részét hajlandó fizetni, és nem alvilági a munkája vagy elvek szintjén összegyeztethetetlen az én elveimmel, addig letojom, hogy mi a munkája és számszerűen mennyit keres.

júl. 15. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/112 A kérdező kommentje:
25-ös: nagyon szimpatikus a válaszod. Volna kedved ismerkedni ?
júl. 15. 08:40
 27/112 anonim ***** válasza:
77%
26: van párom, sajnálom :).
júl. 15. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/112 anonim ***** válasza:
63%

Nem jönnék össze ilyen férfival.


Számomra fontos a karrierem és az életszínvonalam. Lehet hisztizni meg köpködni, de nekem ez számít, és nagyon is sok energiát fektetek bele. Nem szívesen lennék olyannal, aki visszahúz.


(Ugyanitt megjegyezném, hogy egy nyugisabb életű férfinak meg valószínűleg az én életstílusom nem felelne meg, mert mondjuk zavarná, hogy túl sokat dolgozom.)


Ja és amúgy 20-on évesen is hidegen hagy a social media. Néha megosztok egy-egy képet, de ezek inkább vicces fotók, semmilyen módon nem utalnak az anyagi helyzetemre.

júl. 15. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/112 anonim ***** válasza:
55%

Mindenkinek mást jelent a csillogás, luxusélet így nehéz válaszolni egy ilyen kérdésre.

Nekem nincs azzal bajom ha valakinek nem az a célja, hogy óriási vagyont halmozzon fel és mondjuk sikeres üzletember legyen.

Ha van egy jól fizető alkalmazotti munkája, teljesen rendben van.


Az már számomra nincs rendben ha valakinek az átlagkereset elegendő és nem is tesz érte, hogy ez jobb legyen.


Én szeretek elmenni minden évben külföldre nyaralni.

Ha otthon valami elromlik és meg kell csináltatni ne adj isten újat venni, szeretem ha nem kell hozzá felvennem személyi kölcsönt.

Szeretem azt is, ha bemegyek a boltba nem kell számolgatnom mit vegyek meg és mit ne.


Nekem ezek alap dolgok, valakinek ez már luxus.

Egy dolog biztos, átlag keresetből nem megoldható sajnos.

júl. 15. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/112 anonim ***** válasza:
81%
Pont ilyen párom van.
júl. 15. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!