Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 25-35 közötti nők! Adnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

25-35 közötti nők! Adnátok esélyt átlagkeresetű pasinak, aki nem karrierista, de dolgozik tisztességgel, viszont nem célja a csillogás, a pompa, a luxusélet, vagy annak tűnő "insta" "fészbúk" világ?

Figyelt kérdés

júl. 15. 05:32
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/112 anonim ***** válasza:
29%
Nem.
júl. 15. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/112 anonim ***** válasza:
88%
Nézz szét az átlagpasik közt. Még gyári munkasoknak is van párja.
júl. 15. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/112 anonim ***** válasza:
74%

Megint jöhet a kérdés, hogy mi az átlag kereset szerinted?

Amúgy valószínűleg nem. Nem a face, vagy az insta miatt, utóbbi nincs is, előbbire évente, két évente egy profilképet töltök föl összesen.

Én nem akarok megrekedni az életben, nagyon jó opciókkal tudtunk indulni, amit anyukámnak köszönhetek (apukám hozzád hasonlóan a ledolgoztam a 8 órát, hagyjál békén típus). Én is biztos indulást szeretnék a gyerekemnek adni majd, ehhez pedig komolyabb energia befektetés kell, mint, hogy meg van az átlag fizu, van mit enni, éljen.

Nincs baj azzal, ha valakinek ez így kielégítő, de nekem nem lenne az és ez komoly konfliktusokat szülne.

júl. 15. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/112 A kérdező kommentje:

3-as akkor neked mégis milyen férfi lenne jó? Ilyen vállalkozó típus aki hajkurássza a milliókat?


Írd már nekem legalább körül ha már így belerúgtál a "ledolgoztam 8 órát" típusba, és legundorítóbb módon a saját apádba, akinek az életet köszönheted. Biztos büszke most magára.

júl. 15. 06:49
 5/112 October15 ***** válasza:
84%

El nem tudom képzelni, hogy egy kb. velem egy idős ember hogy tudja leírni ezt a 2,5 sort röhögés nélkül. Faterom 70 ő nem fogalmaz így... XD [Pedig mezei melós btw.]


Amúgy kifejthetnéd, hogy mi számít "nem karrieristának", "csolligásnak", "pompának", "luxuséletnek". Szinte biztos vagyok benne, hogy tudok olyan dolgokat ami közgazdaságtani szempontból bőven luxus jószág nekem mégis kb. létszükséglet. :D [Biztos ami biztos: nem vagyok nő, a saját pénzemből fedezem az ilyen "fszságaim".]

júl. 15. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/112 October15 ***** válasza:
69%

Kérdező: Először te írd már le, hogy szerinted mit jelent amit kérdeztél. :D

Mert pl. az én apám a 8 órányi melóval keresett egészen pontosan lófszt [~110k].

Ha kiszívok még 1-2 félévet gazdinfón, ugyanazzal a 8 órával gyakornokként fogok keresni olyan 400k-t. :D [Ami még mindig nem a normál kezdő fizetés.]


Jó mondjuk én akarok mellette mást is csinálni [kígyó tenyésztés], de az mellékes mert elsősorban hobbi, ha véletlenül úgy sikerül akkor vállalkozás, de amíg kihozza magát kb. 0-ra addig tökéletes.

júl. 15. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/112 A kérdező kommentje:

5-ös ki egyidős veled? Miről beszélsz?


Karrierista, csillogás, pompa, luxusélet: kötözködés a szavakon, te is tudod nagyon jól hogy miről beszélek...magamutogató lét, anyagi javakon való rugózás és csak azokkal való kérkedés mások előtt. A magyar híres erről.

júl. 15. 06:58
 8/112 anonim ***** válasza:
78%

Másik hozzászóló vagyok, nem az, akinek a kommentet cimezted.

Senkinek nem kell hálásnak lennie azért, mert megszületett. Az életet mindenki kérés nélkül kapja.

Én sem jönnék össze olyannal, aki nem vágyik többre, aki nem akar kevesebb munkával többet keresni. És nem a milliós szintű vállalkozókra meg azokra a baromságokra gondolok, amiket összeírtál. Nem kell, hogy a munka legyen az élete, sőt, de legyenek ambíciói, álmai és dolgozzon meg értük. Én is ezt teszem, úgy érzem, joggal várhatom el.

júl. 15. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/112 A kérdező kommentje:

8-as senki nem erről beszél, hanem egy olyan emberről aki nem száll be a mókuskerékbe ugyanis soha nem lesz semmiből sem elég. Az amerikai fogyasztói társadalmi dolog nem mindenkinek tetszik, ennek lesz egyszer majd vége. Te még valószínűleg egy hasonló mókuskerekező férfit keresel, de sok férfi ki akar ebből szállni.


Nem ettől leszünk boldogok, amúgy ti sem, de a nők sajnos csak 1-2 évre előre terveznek. A férfibe is csak addig "szerelmesek" amíg nem jön egy nagyobb "vad" aki több húst tesz le az asztalra. Az őskori mentalitás megmaradt a fejetekben, ez a baj....

júl. 15. 07:13
 10/112 anonim ***** válasza:
59%
Nem. Az átlagbérből csak vegetálni lehet, főleg ha hiteled van, vagy önerőre gyüjtesz. Az nem luxus, ha elsején még tudsz párizsit venni a margarinos kenyérre..
júl. 15. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!