Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 25-35 közötti nők! Adnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

25-35 közötti nők! Adnátok esélyt átlagkeresetű pasinak, aki nem karrierista, de dolgozik tisztességgel, viszont nem célja a csillogás, a pompa, a luxusélet, vagy annak tűnő "insta" "fészbúk" világ?

Figyelt kérdés

júl. 15. 05:32
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/112 anonim ***** válasza:
77%
Kérdező, a válaszolók pocskondiázása az nem egy jó tulajdonság. Ne minősíts senkit, főleg azért ne, hogy ide jár írogatni.
júl. 15. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/112 anonim ***** válasza:
65%
Nekem se célom a luxus meg a villogás, van házam azt se kell vennem, de szeretnék nélkülözés nélkül családot és mondjuk évi egy nyaralást, én efelé dolgozom, hogy ezt megtehessem, és hasonló gondolkodású férfit keresek.
júl. 15. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/112 anonim ***** válasza:
58%

Az átlagkereset, tudomásom szerint, 645 000 bruttó. Az kb 428 000 nettó.


Sztem ezzel már lehet kezdeni vmit, pláne, ha nem egyedüli kereső vagy.


Innentől meg ki-ki eldönti, mire van igénye.


Am tapasztalatból kiindulva, igen, adnak esélyt. Hasonló a hasonlóhoz...

F

júl. 15. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/112 A kérdező kommentje:
33-as hol, ki ad esélyt? Nekem nem adnak.
júl. 15. 10:13
 35/112 anonim ***** válasza:
100%

#33


A ksh esetén valós átlagkeresetet inkább medián mutatja mert kb mindig kiszoktak parodizálni minden Facebook-bejegyzésnél, hogy milyen jól keresnek egyesek, szóval valószínűleg elég erősen el van ferdítve, hogy úgy látszon, hogy jól keresnek az emberek.

júl. 15. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/112 anonim ***** válasza:
75%

34

Na vajon mkért nem adnak neked esélyt?

júl. 15. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/112 anonim ***** válasza:
78%
Igen kérdező, a kereseted a baj mindenképpen, nem a viselkedésed minden kérdésed alatt. Gondolom élőben is ilyen módon viselkedsz, ezt meg értelem szerint senki se hajlandó elviselni.
júl. 15. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/112 anonim ***** válasza:
45%

35:


Igen, tudom. De ez nem volt kérdés.

A hozzászólásom lényege, h ekkora összeggel már lehet kezdeni valamit -->> nem valószínű, h ez a kérdező legnagyobb hibája. :)


Üdv, 33

júl. 15. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/112 anonim ***** válasza:
73%
Attól függ milyen céljai vannak. Én építem a karrierem de nem célom az "Instapózolás" azért az átlagkeresetből ingatlant venni is kihívás..
júl. 15. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/112 A kérdező kommentje:

39-es és azt el se tudod képzelni hogy beleszeress olyanba aki egy normális "átlag" férfi, és csak később derül ki hogy átlag minden téren?


Csak CHAD jöhet szóba az anyja keservit?


38F incel

júl. 15. 11:22
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!