Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 25-35 közötti nők! Adnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

25-35 közötti nők! Adnátok esélyt átlagkeresetű pasinak, aki nem karrierista, de dolgozik tisztességgel, viszont nem célja a csillogás, a pompa, a luxusélet, vagy annak tűnő "insta" "fészbúk" világ?

Figyelt kérdés

júl. 15. 05:32
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ❯❯
 101/112 A kérdező kommentje:
100-as: mitől is tévképzet amit írtam ? Vagy csak jól esett ennek a szónak a használata ?
júl. 17. 03:20
 102/112 anonim ***** válasza:
51%
Mert vannak mondjuk 5-10-15 éve tartó kapcsolatok? Ahol a felek szeretik egymást? Kölcsönösen? Kapcsolatod sem volt, de “nagyon tudod”, hogy a nők (? A nők nem egy homogén halmaz, nem vagyunk egyformák), mennyi időre köteleződnek el.
júl. 17. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 103/112 anonim ***** válasza:
12%
#102 egy közös mégis van bennetek külsőre úgy is ugyanazok a pasik jönnek be. Tehát a macsó chad típusú meg nagyon kis százalékban az átlagos. Kövér szinte senkinek vagy csak kevés nőnek. Én ezt figyeltem meg.
júl. 17. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 104/112 anonim ***** válasza:
67%
Akkor szr megfigyelő vagy :D nekem sosem tetszettek az ilyen típusú férfiak, de nyilván ezt is jobban tudod, hogy melyik NŐNEK ki tetszik. Gondolom, sűrűn voltal nő.
júl. 17. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 105/112 anonim ***** válasza:
0%
#104 nem vagyok nő de nem csak egy típusú férfiről írtam hanem arról hogy a nők többségnek melyik jön be.
júl. 17. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 106/112 anonim ***** válasza:
86%
És férfiak közül nem a szexi no jön be nekik? Ez nem nagy tény megállapítás. A férfiak kevésbé valogatosak, sokan csak az ingyen pnci miatt vannak kapcsolatban, maximum ezért látsz olyat, hogy valaki előnytelenebb külsejű novel van.
júl. 17. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 107/112 anonim ***** válasza:
84%
Amúgy mi az átlag? Mert nekem például, egyetemet végzettként, az összes ismerősöm mérnök, közgazdász, programozó, nekem ez az átlag. Értelemszerűen innen választottam párt is. Nem kell vállalkozó, de igenis keressen annyit minimum mint én (500 nettó fölött). És bármennyire is fáj ez a gyakorizo gyári munkásoknak, de soha nem jönnék össze gyári munkással vagy mondjuk bolti eladóval. Szép is lenne, ő este meséli hogy a Józsi a gyárban már megint 3* ment ki cigizni, én meg mesélek neki a makrogazdasági folyamatokról, amiket elemeztem nap közben.
júl. 23. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 108/112 anonim ***** válasza:
0%
#107 miért te a pároddal ilyesmiről beszélsz hogy makrogazdasági folyamatok? Ha egy eladó keresne mondjuk 700-at akkor se jönnél vele össze?
júl. 23. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 109/112 anonim ***** válasza:

108

Hehh, bármilyen meglepő de ja, bizonyos emebrek szoktak ilyesmiről beszélni.

Az hogy egyeseknek kimerülnek a témáik abban, hogy mi az ebéd meg mit láttak a tévében az egy dolog, de azért vagyunk egy páran akiknem ennél többre is igényünk van.

júl. 23. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 110/112 anonim ***** válasza:
86%
Persze hogy ilyenről is beszélek, ez a munkám, szeretem, érdekesnek találom és elmesélem ha volt valami izgalmas. És igen, akkor sem jönnék össze eladóval vagy szakmunkással ha megkeresne 1 mist. A párommal amikor osszejottem 200 nettót keresett mérnök gyakornokként.Persze azóta jóval többet. De nem is a kereset számít, hanem a végzettség.
júl. 23. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!